Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim 500ml

$14.81
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($29.62 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 3 Varianten
CarProCarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim 500 ml
SKU D1-CRP-9295
$14.81
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($29.62 / l)
Ausverkauft
CarProCarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim 1000 ml
SKU D1-CRP-9296EAN 8809397815325
$21.62
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($21.62 / l)
Ausverkauft
CarProCarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim 4 Liter
SKU D1-CRP-14426
$67.85
Inhoud: 4lEenheid prijs ($16.96 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Effective pre-cleaner with high cleaning performance for foam lances

CarPro "Lift" is een sterk geconcentreerd pre-wash schuim dat vuil en onzuiverheden effectief losmaakt en verwijdert. Geschikt voor alle hogedrukschuimspuiten, biedt het een sterke reinigingswerking met een 1:10 verdunning en 5 minuten inwerktijd.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim

CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim is een hooggeconcentreerd voorwasschuim dat een hoop vuil en aanslag volledig touchless losweekt en eraf trekt, nog voordat de shampoo de lak raakt. Met zijn 12pH alkyl reinigingsstoffen is het krachtig maar toch mild, en het werkt met elke high-pressure foam lance die je hebt. Bij een gangbare verdunning van 1:10 (of een andere, afhankelijk van hoe dik je het schuim wilt) blijft Lift meestal 5 minuten op het oppervlak hangen. Het is gemaakt om het paneel maximaal nat te houden en spoelt makkelijk weg. Lift is geen oppervlakkig schuimkanon-trucje, maar een echte actieve reiniger die ook echt iets doet.

  • Effectieve voorwas: CarPro Lift weekt vuil en aanslag betrouwbaar los en trekt het eraf vóór de hoofdwas.
  • Hoge pH: dankzij de 12pH alkyl reinigingsstoffen is het sterk genoeg om ook hardnekkig vuil aan te pakken.
  • Compatibel: werkt met elke drukschuimspuit en hogedrukreiniger met foam lance.

Een krachtige voorwas voor een grondige reiniging

CarPro "Lift" is speciaal gemaakt voor het voorwassen van auto's. Met zijn hoge pH en actieve reinigingsstoffen snijdt het razendsnel door vuil en aanslag. Het gebruik is simpel: meng het 1:10 met water, zet het aan met een drukschuimspuit of hogedrukreiniger en laat het 5 minuten inwerken. Daarna gewoon afspoelen en de auto is klaar voor de hoofdwas.

Hooggeconcentreerde formule voor maximale reinigingskracht

De hooggeconcentreerde formule van CarPro "Lift" geeft je serieuze reinigingskracht. De 12pH alkyl reinigingsstoffen dringen diep in het vuil en trekken het van het oppervlak los. Tegelijk blijft het mild genoeg om de oppervlakken van de auto niet te beschadigen. CarPro "Lift" is gemaakt om het paneel maximaal nat te houden, zodat het water gelijkmatig over het oppervlak verdeelt en je grondig schoonmaakt.

Gebruik en compatibiliteit

CarPro "Lift" werkt met elke high-pressure schuimspuit en foam lance. Of je nu een professionele hogedrukreiniger of een simpele schuimspuit gebruikt, CarPro "Lift" levert elke keer. Dik gedoseerd haalt het zelfs wax en sealants eraf, en dat maakt het een echte allrounder.

Twijfel je over CarPro CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor CarPro CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam reinigingsschuim

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt huidirritatie.H315
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Na het werken met dit product de handen grondig wassen.P264
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over CarPro

Contact

CARPRO Global LTD.


Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500 ml
  • Artikelnummer
    D1-CRP-9295
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

CarPro CarPro auf Detailing1 kaufen