Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"MetalliCut" Metal-Polishing-Compound metaalpolish 150ml

$25.68
Inhoud: 150mlEenheid prijs ($171.20 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 2 Varianten
CarPro"MetalliCut" Metal-Polishing-Compound metaalpolish 150 ml
SKU D1-CRP-9393
$25.68
Inhoud: 150mlEenheid prijs ($171.20 / l)
Ausverkauft
CarPro"MetalliCut" Metal-Polishing-Compound metaalpolish 500 ml
SKU D1-CRP-14518EAN 8809397815011
$40.62
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($81.24 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Snelle en effectieve metaalpoets met hoogglansafwerking

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

CarPro "MetalliCut" Metal-Polishing-Compound metaalpolish

CarPro MetalliCut is een slimme metaalpolish die diamantpoeder combineert met zelfvernieuwende slijpkorrels, zodat je in één keer zowel een snelle cut als een knallend hoogglansresultaat krijgt. Hij is gemaakt voor zachte metalen zoals chroom. Werk je als pro-detailer aan uitlaatsierstukken of verchroomde en gepolijste velgen, dan is CarPro MetalliCut precies waar je naar grijpt.

  • Snelle, effectieve cut: scheelt je tijd en moeite.
  • Hoogglansresultaat: tilt elk metaal naar een briljante glans.
  • Werkt zoals jij wilt: rotary, excentrisch of met de hand.

Stevige slijp- en polijstkracht

CarPro MetalliCut is gebouwd om snel en schoon te cutten. Dankzij de diamantpoeder-techniek en die zelfvernieuwende korrels pakt hij zelfs hardnekkige oppervlakken snel en grondig aan. Rvs, aluminium of chroom — met MetalliCut krijg je elk metaaloppervlak strak voorbereid.

Hoe je hem gebruikt

Met de hand of op de machine, CarPro MetalliCut levert altijd. Pak een schuimpad en je zet deze polish aan met de hand of op een rotary en excentrische machine. Die flexibiliteit maakt MetalliCut de makkelijke keuze voor detailers die precieze, efficiënte resultaten willen.

Briljante glans op elk metaaloppervlak

De grote winst van CarPro MetalliCut is het hoogglansresultaat dat hij op elk metaaloppervlak neerzet. Zachte metalen zoals chroom zijn er gek op. Die glans is niet alleen mooi om te zien — hij zorgt er ook voor dat de oppervlakken die je bewerkt langer meegaan en beschermd blijven.

Twijfel je over CarPro "MetalliCut" Metal-Polishing-Compound metaalpolish? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor CarPro "MetalliCut" Metal-Polishing-Compound metaalpolish

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Gevaar voor de gezondheid

Gevaar voor de gezondheid

Gevarenaanduidingen

Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.H304

Veiligheidsaanbevelingen

NA INSLIKKEN: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen. GEEN braken opwekken.P301+P310+P331
Achter slot bewaren.P405
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over CarPro

Contact

CARPRO Global LTD.


Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    150 ml
  • Artikelnummer
    D1-CRP-9393
  • Gewicht
    150 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Metall

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

CarPro CarPro auf Detailing1 kaufen