Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Q²M TireExpress Bandenverzorging 500ml

$27.21
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($54.42 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
3 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 3 Varianten
GYEONQ²M TireExpress Bandenverzorging 1000 ml / 1 liter
SKU D1-GYEON-Q2MTE1000EAN 8809432674788
$48.97
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($48.97 / l)
Ausverkauft
GYEONQ²M TireExpress Bandenverzorging 500ml
Op voorraad (3 units)
SKU D1-GYEON-Q2MTE500EAN 8809432674757
$27.21
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($54.42 / l)
GYEONQ²M TireExpress Bandenverzorging 4 liter
SKU D1-GYEON-Q2MTE4000EAN 8809432674795
$149.63
Inhoud: 4000mlEenheid prijs ($37.41 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 8809432674757  |  SKU: D1-GYEON-Q2MTE500

GYEON Q²M TireExpress – Polymer-bandenverzorging voor wekenlang zwart

GYEON Q²M TireExpress is een op water gebaseerde polymeer-bandenverzorging die een diepzwarte, natuurlijke zijdeglans creëert op banden – zonder siliconen, zonder vlekken, zonder opspatten bij het wegrijden. De polymeerformule bindt chemisch met het rubber en blijft 3 tot 4 weken zitten. In combinatie met de GYEON Q²M TireCleaner ontvouwt TireExpress zijn volledige hechting en duurzaamheid.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Zwarte banden in minuten – GYEON Q²M TireExpress voor bandenverzorging die blijft

Hoe verschilt GYEON Q²M TireExpress van een gewone bandenglans?
Goedkope bandenglans leunt op siliconen – ziet er meteen top uit, maar is na de eerste regenrit weer weg en laat vaak bruine strepen achter. GYEON Q²M TireExpress gebruikt een waterbasis polymeer-formule die zich blijvend hecht aan het rubberoppervlak. Het resultaat: een satijnzwart, natuurlijk zwart voor 3 tot 4 weken, geen siliconenstrepen, geen schuimvorming tijdens het rijden. Minder bijwerken, langer mooi.

Banden zijn het enige onderdeel van de auto dat permanent de zwaarste omstandigheden trotseert – vuil, nattigheid, UV, slijtage. Dat ze er onder al dat geweld toch verzorgd uit kunnen zien, komt door de chemie achter het verzorgingsmiddel. GYEON Q²M TireExpress is een waterbasis polymeer-formule die een diep, satijnzwart op behandelde banden zet – voor weken, niet voor dagen. Geen siliconen, geen strepen, geen bruine verkleuring. Gewoon aanzetten en rijden.

  • Waterbasis polymeer-formule voor langdurig effect: Geen siliconen – wel polymeren die chemisch met het rubber reageren en zo veel langer meegaan dan siliconen-alternatieven.
  • Natuurlijk satijnzwart in plaats van hoogglans plastic: TireExpress geeft je een uitgebalanceerd zwart dat natuurlijk en verzorgd oogt – niet overdreven glanzend zoals siliconenmiddelen, die er vaak plastic en nep uitzien.
  • Geen strepen, geen sling: De waterbasis-formule voorkomt de typische sling van bandenglans bij het wegrijden – de behandelde banden blijven schoon en laten geen siliconenvlekken op de lak achter.
Wat we in de praktijk zien — van Daniel: Zet TireExpress aan op een grondig gereinigde, droge band – het liefst na een beurt met de GYEON Q²M TireCleaner. Breng het met een schone applicator dun en gelijkmatig aan op de zijwand en de schouders van het loopvlak. Wacht minstens 10–15 minuten voor je wegrijdt, zodat de polymeerfilm kan grijpen. Niet te dik aanzetten – meerdere dunne lagen zijn beter dan één dikke.

Waarom siliconen de verkeerde aanpak is

Siliconenbandenglans is om één reden zo wijdverbreid: het levert meteen een indrukwekkend resultaat. Het probleem zit in de houdbaarheid en in de ongewenste neveneffecten. Siliconen vormt geen blijvende film op het rubber – het ligt los op het oppervlak en wordt bij de eerste rit of de eerste regen weer afgevoerd. Daarbij ontstaan die typische bruine strepen op spatborden en zijpanelen.

Polymeer-formules zoals GYEON Q²M TireExpress werken fundamenteel anders: de polymeerketens gaan chemische bindingen aan met het rubber, net als een coating op lak. Het resultaat is duurzamer, gelijkmatiger en zonder de neveneffecten van siliconen. Het enige nadeel: het directe effect is iets minder dramatisch – maar als het eenmaal is aangetrokken, is het verschil in houdbaarheid onmiskenbaar.

Toepassing: snel, maar met zorg

Q²M TireExpress gaat op een schone foam- of microvezel-applicator en wordt gelijkmatig op de bandenzijwand en de schouders aangebracht. Belangrijk: gelijkmatig en niet te dik – overtollig product trekt ongelijk aan en laat vlekken achter. Houd een aantrektijd van minstens 15 minuten aan voor je de auto verplaatst.

Voor een extra gelijkmatig resultaat kun je beter twee dunnere lagen aanbrengen dan één dikke. De eerste laag trekt aan, de tweede geeft de laatste glansgraad en vult eventuele gaten op. Als het is aangetrokken, is het resultaat wis- en waterbestendig – TireExpress houdt doorgaans 3 tot 4 weken, en bij regelmatig wassen met milde shampoos zelfs langer.

TireExpress in het systeem: reinigen en verzorgen

Je kunt TireExpress als losstaand product gebruiken, maar ideaal is dat niet. De echte sprong in kwaliteit komt in het systeem met de GYEON Q²M TireCleaner: eerst grondig reinigen, alle oude resten eruit halen, dan TireExpress op het schone rubberoppervlak aanzetten. Op een schone ondergrond hecht het product beter, droogt het gelijkmatiger en houdt het duidelijk langer.

Volg je die routine consequent, dan hoef je minder vaak bij te werken en krijg je op lange termijn betere resultaten. In de professionele wereld is de TireCleaner-TireExpress-workflow de standaard – omdat hij aantoonbaar betere resultaten geeft dan de snelle siliconenglans direct op de vuile band.

Bandenverzorging als onderdeel van de totaalindruk

Verzorgde banden maken een groter visueel verschil dan veel autobezitters verwachten. Een auto met vers gepolijste lak maar verwaarloosde, bruine banden oogt onverzorgd – en andersom tillen gelijkmatig zwarte, verzorgde banden ook een eenvoudiger auto zichtbaar op. In detailing is bandenverzorging geen optioneel extraatje, maar onderdeel van het volledige plaatje.

TireExpress past makkelijk in je vaste wasroutine: na het wassen pak je de lak aan met GYEON Q²M WaterSpot voor kalkvlekken en de GYEON Q²M QuickDetailer als lakfinish, en tot slot TireExpress op de banden. Vijf minuten extra voor een resultaat dat weken meegaat.

Voor wie Q²M TireExpress het juiste product is

TireExpress is zowel voor de profdetailer als voor de fanatieke thuisgebruiker het juiste product. Als je waarde hecht aan een blijvend, natuurlijk ogend zwart zonder siliconenstrepen, ga je TireExpress al snel waarderen als je vaste bandenverzorging. De iets grotere moeite tegenover een snelle siliconenspray betaalt zich uit in duidelijk langere houdbaarheid en een beter uiterlijk.

Voor professionele detailers is TireExpress de betrouwbare keuze bij de oplevering: het resultaat oogt meteen professioneel, houdt het door meerdere wasbeurten van de klant heen en laat geen lelijke resten achter op de vers gepolijste lak.

Twijfel je over GYEON Q²M TireExpress Bandenverzorging? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q²M TireExpress Bandenverzorging

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MTE500
  • EAN
    8809432674757
  • Herstellernummer
    Q2MTE500
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Passend dazu im Ratgeber

Alles weergeven
GYEON auf Detailing1 kaufen