Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) 1000ml

$15.22 $30.44
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Kleur: Roze (Sweet Watermelon)
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 9 Varianten
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Roze (Sweet Watermelon) / 1000 ml
SKU D1-INC-700509
$15.22 $30.44
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Roze (Sweet Watermelon) / 2x 1000 ml
SKU D1-INC-700509_2
$30.44 $59.66
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Roze (Sweet Watermelon) / 4x 1000 ml
SKU D1-INC-700509_4
$60.88 $119.32
Inhoud: 4000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Groen (Fresh Forest) / 1000 ml
SKU D1-INC-700508
$15.22 $30.44
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Groen (Fresh Forest) / 2x 1000 ml
SKU D1-INC-700508_2
$30.44 $59.66
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Groen (Fresh Forest) / 4x 1000 ml
SKU D1-INC-700508_4
$60.88 $119.32
Inhoud: 4000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Blauw (Flower Explosion) / 1000 ml
SKU D1-INC-700507
$15.22 $30.44
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Blauw (Flower Explosion) / 2x 1000 ml
SKU D1-INC-700507_2
$30.44 $59.66
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) Blauw (Flower Explosion) / 4x 1000 ml
SKU D1-INC-700507_4
$60.88 $119.32
Inhoud: 4000mlEenheid prijs ($15.22 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Kleurenschuim voor een perfecte autowasbeurt

De INNOVACAR S2 COLOR Foamy Reinigingsschuim combineert eersteklas reinigingsprestaties met een kleurrijke wasbeleving. De pH-neutrale formule is bijzonder zacht en verkrijgbaar in drie spannende varianten: Roze (Sweet Watermelon), Groen (Fresh Forest) en Blauw (Flower Explosion). Ideaal voor iedereen die waarde hecht aan professionele voertuigverzorging en een unieke reinigingservaring.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy – reinigingsschuim met kleur (Snow Foam) voor een autowasbeurt zonder weerga

Wil je je auto verzorgen zoals een pro en tegelijk het maximale uit het wassen halen, dan is het INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim precies wat je zoekt. Dit is meer dan zomaar een snow foam – het pH-neutrale snow foam met felle kleur zorgt voor een stevige voorwas en maakt van elke wasbeurt een echt kijkstuk. Verkrijgbaar in roze (Sweet Watermelon), groen (Fresh Forest) en blauw (Flower Explosion) levert de S2 Color Foamy niet alleen serieuze reinigingskracht, maar ook een flinke dosis kleur.

Het gekleurde schuim haalt vuil, stof en road film van je auto en laat een brandschoon oppervlak achter – en dat allemaal met een pH-neutrale formule die ook op gevoelige lak en waslagen prima op zijn plek is. Aanbrengen gaat je heel makkelijk af en de geur maakt van het wassen echt een belevenis. Het schuim verdeelt zich gelijkmatig en blijft in een dikke, lang aanhechtende laag zitten die het vuil losweekt.

  • Gekleurd schuim voor meer plezier en meer bite – Het felgekleurde schuim maakt van elke wasbeurt een kijkstuk, zonder in te leveren op grondige reiniging.
  • pH-neutrale formule, zacht voor alle lak en sealants – Geschikt voor gewaxte en gecoate oppervlakken; het schuim reinigt zacht maar grondig.
  • Verkrijgbaar in drie spannende kleur- en geurvarianten – Of het nu Sweet Watermelon (roze), Fresh Forest (groen) of Flower Explosion (blauw) is – je vindt precies de geur en look die bij jouw wasbeurt passen.

Topreiniging met gekleurd schuim: perfect voor een grondige voorwas

De reinigingskracht van de INNOVACAR S2 COLOR Foamy is moeilijk te evenaren, zeker als je waarde hecht aan een grondige voorwas. Dankzij de pH-neutrale formule is het schuim extra zacht voor lak, velgen en andere gevoelige delen. Het haalt vastzittend wegstof en vuil weg dat zich anders in de lak vreet. Het mooiste? De kleur van het schuim blijft tijdens de inwerktijd behouden en maakt het wassen tot een echte blikvanger.

Door de dikke consistentie blijft het schuim lang hangen en heeft het tijd om vuil en viezigheid grondig los te weken voordat je verdergaat met de hogedrukreiniger. Die gekleurde laag is niet alleen mooi om te zien – hij werkt ook mee aan een gelijkmatige reiniging.

Drie kleurvarianten voor wassen op jouw manier

De INNOVACAR S2 COLOR Foamy is er in drie varianten: roze (Sweet Watermelon), groen (Fresh Forest) en blauw (Flower Explosion). Elke kleur brengt niet alleen visueel afwisseling, maar verrast ook met een lekkere geur die de wasbeurt net even bijzonder maakt.

  • Sweet Watermelon (roze) – Ideaal als je van een frisse, fruitige geur houdt en dat opvallende roze op je auto wilt.
  • Fresh Forest (groen) – Het groene schuim geeft een frisse, natuurlijke bosgeur en een levendige wasbeurt.
  • Flower Explosion (blauw) – Met zijn aangename bloemige geur en felle blauwtint is deze variant perfect voor autoliefhebbers die iets bijzonders zoeken.

Alle varianten zijn er in verschillende verpakkingsmaten: 1000 ml los, 2x 1000 ml duopack of 4x 1000 ml voorraadpack – voor elke verzorgingsbehoefte wat wils.

Makkelijk in gebruik voor pro's en beginners

Het gebruik van het INNOVACAR S2 COLOR Foamy reinigingsschuim is simpel. Je zet het schuim aan met een schuimlans of foam cannon en het verdeelt zich gelijkmatig over het koetswerk. Of je nu net begint of al een oude rot bent in de autoverzorging, de S2 Color Foamy wint je voor zich met zijn makkelijke handling en effectieve reiniging.

Nog een pluspunt: omdat het schuim pH-neutraal is, gebruik je het zonder zorgen op gecoate auto's en gevoelige oppervlakken, zonder de waslaag of laklaag aan te tasten. Dat maakt de S2 COLOR Foamy tot een onmisbare partner voor je vaste onderhoudsbeurt.

Twijfel je over INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam)? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy reinigingsschuim met kleur (Snow Foam)

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt huidirritatie.H315
Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H412

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Lees aandachtig en volg alle instructies op.P103
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
NA INSLIKKEN: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen. GEEN braken opwekken.P301+P310+P331
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over INNOVACAR

Innovative Reinigungstechnologien für dein Fahrzeug

Innovacar setzt auf fortschrittliche Reinigungstechnologien, darunter die weltweit einzigartige Linie von enzymatischen Reinigern. Diese Produkte nutzen Enzyme, um organische Verschmutzungen effektiv zu entfernen, ohne die Oberflächen deines Fahrzeugs zu beschädigen. Dies gewährleistet eine gründliche Reinigung und trägt zur Langlebigkeit deines Fahrzeugs bei.

Tenside pflanzlichen Ursprungs

Viele Innovacar-Reiniger arbeiten mit Tensiden pflanzlichen Ursprungs.

Hergestellt in Italien: Qualität und Tradition

Alle Reinigungsmittel von Innovacar werden direkt in Italien produziert. Dies garantiert nicht nur höchste Qualitätsstandards, sondern auch die Einhaltung traditioneller Herstellungsverfahren. Mit Innovacar entscheidest du dich für Produkte, die mit Leidenschaft und Expertise entwickelt wurden.

Contact

FRA BER S.R.L.
Corso Vercelli 57, 20144 Milano, Italien

+39 0363 905287

innovacar.it

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-INC-700509
  • Herstellernummer
    700509
  • Gewicht
    1 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

INNOVACAR auf Detailing1 kaufen