Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Allround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn) 1000ml

Marine-lijn
$31.60 $35.11
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($31.60 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
6 op voorraad

— Wees er snel bij, zolang de voorraad strekt, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn) 1000 ml / 1 liter
Beperkte voorraad (6 units)
SKU D1-KCX-514001
$31.60 $35.11
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($31.60 / l)
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn) 2x 1000 mL
Op voorraad (3 units)
SKU D1-KCX-514001_2
$61.92 $70.21
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($30.96 / l)
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn) 3x 1000 mL
Op voorraad (2 units)
SKU D1-KCX-514001_3
$91.93 $105.31
Inhoud: 3000mlEenheid prijs ($30.64 / l)
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn) 10 liter
Pre-order
SKU D1-KCX-514010
$213.93 $237.71
Inhoud: 10lEenheid prijs ($21.39 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Streeploze reiniging voor bootramen

Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" is een gebruiksklare reiniger voor glas-, lak- en polycarbonaatoppervlakken, speciaal in de watersport. Met zijn milde formule verwijdert het betrouwbaar olie, vet en milieuverontreinigingen zonder strepen achter te laten. Een speciaal glans- en gladmakend additief verbetert de glijwerking van de reinigingsdoek en zorgt voor een streepvrije, glanzende afwerking. Ideaal voor zowel binnen als buiten op boten – gewoon opsprayen en afvegen.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" – glas-, lak- & polycarbonaatreiniger voor boten

De Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" is een kant-en-klare speciaalreiniger voor glas, lak en polycarbonaat aan de binnen- en buitenkant van je boot. Dankzij de milde formule haalt hij dagelijks vuil zoals olie, vet en aanslag van buiten er betrouwbaar af, zonder strepen achter te laten. Het glans- en glij-additief laat de doek soepel over het oppervlak glijden en zorgt voor een streeploze finish.

  • Veelzijdig in gebruik: Ideaal voor glas, lak en polycarbonaat rondom de boot.

  • Streeploze reiniging: Laat geen strepen achter dankzij speciale additieven.

  • Betere glijwerking: De doek glijdt makkelijker, dus de afneembeurt kost minder moeite.


Effectieve reiniging voor bootramen en oppervlakken

De Allround Window Cleaner "Awc" is speciaal ontwikkeld voor het werk op het water. Of het nu om bootramen, sprayhoods, dekzeilen of gelakte vlakken gaat – deze reiniger haalt dagelijks vuil zoals olie, vet en aanslag er moeiteloos af. De milde formule houdt het reinigen zacht, zodat je die kwetsbare oppervlakken niet beschadigt.

Streeploze glans dankzij slimme additieven

Een opvallend kenmerk van de Awc is het ingebouwde glans- en glij-additief. Dat zorgt niet alleen voor een glanzende finish, maar laat de doek ook beter glijden. Het resultaat is een streeploos oppervlak dat niet alleen schoon oogt, maar ook lekker aanvoelt.

Eenvoudig in gebruik voor het beste resultaat

De Allround Window Cleaner "Awc" gebruik je heel makkelijk: spuit hem gewoon op een geschikte doek en neem het oppervlak af. Omdat hij kant-en-klaar is, hoef je niets te mengen of te verdunnen – dat scheelt tijd en maakt het werk makkelijker. Ideaal voor zowel binnen als buiten op de boot.

Twijfel je over Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn)? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" reiniger voor glas, lak en polycarbonaat (marinelijn)

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

2-butoxyethanol (CAS 111-76-2, EG 203-905-0) — 1 – < 2,5 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: parfums, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat epoxyverbindingen. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH205
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

VOS-gehalte (VOC)

2.31 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-514001
  • Herstellernummer
    514001
  • Gewicht
    955 g

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen