Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Allround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling 5l

KCx × COLOURLOCK
$291.42 $315.71
Inhoud: 5lEenheid prijs ($58.28 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
1 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling 500 ml
Beperkte voorraad (4 units)
SKU D1-KCX-524500EAN 4262380393769
$41.81 $44.52
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($83.62 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling 2x 500 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-KCX-524500_2EAN 4262380393769
$81.95 $89.02
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($81.95 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling 3x 500 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-524500_3EAN 4262380393769
$121.67 $133.54
Inhoud: 1500mlEenheid prijs ($81.11 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling 5 liter
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-524005
$291.42 $315.71
Inhoud: 5lEenheid prijs ($58.28 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Optimale textielcoating voor langdurige bescherming

The Koch-Chemie Allround Textile Sealant "St0.01" is a high-quality textile sealant that protects your vehicle's textiles from dirt and moisture. Easy to apply and versatile, it ensures long-lasting cleanliness and protection.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" — Premium Textielverzegeling

Maak kennis met de keiharde Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01", dé oplossing om het textiel in je auto te beschermen en te verzorgen. Deze premium textielverzegeling beschermt je stoelen, tapijten en ander textiel tegen vuil, vocht en vlekken.

  • Langdurige bescherming: de slimme formule houdt vuil en vloeistoffen lang op afstand.
  • Makkelijk aan te brengen: je zet het moeiteloos aan en het droogt snel, zonder resten achter te laten.
  • Werkt op van alles: geschikt voor elk soort textiel in je interieur.

Langdurige bescherming voor je textiel

De Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" geeft elk textieloppervlak in je auto complete dekking. Dankzij de geavanceerde verzegeltechniek blijven je stoelen en tapijten langer schoon en houden ze vuil en vloeistoffen veel beter buiten. De verzegeling vormt een onzichtbare barrière die voorkomt dat vuil en vocht intrekken, zodat je textiel langer meegaat.

Makkelijk aan te brengen, snel droog

De Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" aanzetten kan niet simpeler. Na een grondige reiniging spuit je de verzegeling gelijkmatig op en droogt ze binnen een paar minuten. Het product laat geen plakkerige resten achter en werkt meteen. Zo bescherm je je textiel snel en houd je het er strak uit laten zien.

Werkt zowat overal

Of het nu stoelen, tapijten of kofferbakmatten zijn — de Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" pakt elk textieloppervlak in je auto aan. Ze beschermt niet alleen tegen alledaags vuil, maar ook tegen hardnekkige vlekken van drank of eten. Zo blijft je interieur netjes en ziet het er verzorgd uit.

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" Premium Textielverzegeling

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

2-Butoxyethanol (CAS 111-76-2, EG 203-905-0) — 1 – < 5 %, Siloxanen en siliconen, {3-[(2-aminoethyl)amino]propyl}methyl-, dimethyl-, hydroxy-getermineerd (CAS 75718-16-0) — 1 – < 5 % en 2-n-butylbenzo[d]isothiazool-3-on (CAS 4299-07-4, EG 420-590-7) — < 0,1 %


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Lees aandachtig en volg alle instructies op.P103
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313


UFI-code

WN10-S0VK-J001-DVFJ — de unieke formule-identificatiecode volgens de CLP-verordening. Hij staat op het etiket; in noodgevallen herkent het antigifcentrum daarmee de gemelde samenstelling.


VOS-gehalte (VOC)

13.95 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    5 liter
  • Artikelnummer
    D1-KCX-524005
  • Herstellernummer
    524005
  • Gewicht
    5,67 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Polster

Kennnummern und Transport

  • UFI-Nummer
    WN10-S0VK-J001-DVFJ

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen