Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Felgenblitz säurefrei "Fb" velgenreiniger 11kg

$138.35
Inhoud: 11kgEenheid prijs ($12.58 / kg)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieFelgenblitz säurefrei "Fb" velgenreiniger 11kg
Op voorraad (2 units)
SKU D1-KCX-218011EAN 4260188684133
$138.35
Inhoud: 11kgEenheid prijs ($12.58 / kg)
Koch-ChemieFelgenblitz säurefrei "Fb" velgenreiniger 19 kg
Pre-order
SKU D1-KCX-218019EAN 4260188689770
$216.36 $233.31
Inhoud: 19kgEenheid prijs ($11.39 / kg)
Koch-ChemieFelgenblitz säurefrei "Fb" velgenreiniger 220 kg
Pre-order
SKU D1-KCX-218220
$2,642.49
Inhoud: 220kgEenheid prijs ($12.01 / kg)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 4260188684133  |  SKU: D1-KCX-218011

Effectieve zuurvrije velgenreiniger met kleurverandering

The Koch-Chemie Felgenblitz acid-free "Fb" is a powerful, acid-free wheel cleaner for all types of wheels. Effortlessly removes brake dust and dirt. With color-changing function for optimal cleaning performance. Gentle, effective, and versatile.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" – velgenreiniger

De Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" is een flink krachtige velgenreiniger voor elk soort velg. De formule pakt hardnekkig vuil aan — remstof, wegvuil en vliegroest — zonder de ondergrond aan te tasten. Omdat hij zuurvrij is, blijft hij zacht voor het materiaal, dus je zet hem op elke velg: aluminium, staal of verchroomd. Het slimme zit in de kleurindicator: de reiniger kleurt rood terwijl hij het vuil eruit haalt, zo zie je precies wanneer je kunt afspoelen.

  • Zuurvrije reiniging: zacht voor de velg, geen schade.
  • Ingebouwde kleurindicator: de kleurwissel laat de inwerktijd zien, zo spoel je op het juiste moment af.
  • Overal inzetbaar: geschikt voor alle velgsoorten — aluminium, staal, verchroomd en meer.

Een grondige beurt voor smetteloze velgen

De Felgenblitz gaat hard tegen ingevreten vuil. Dankzij de zuurvrije formule haalt hij remstof, wegvuil en roestdeeltjes er moeiteloos uit. En dat doet hij zacht, dus ook kwetsbare velgen komen er goed doorheen. Gebruik hem voor een regelmatige opfrisbeurt of voor een echte grondige reiniging als de velgen flink aangekoekt zijn.

Werken met de kleurwissel-functie

De ingebouwde kleurwissel is het pronkstuk van de Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei. Zodra hij op de velgen zit, zie je aan de kleuromslag dat het vuil los is en je kunt afspoelen. Zo werk je nauwkeurig en laat je het middel niet langer op de velg zitten dan nodig.

Zacht voor het materiaal en breed inzetbaar

De zuurvrije formule van de Felgenblitz zorgt voor een zachte reiniging van alle gangbare velgsoorten. Aluminium, staal, verchroomde of gepolijste velgen — hij haalt zelfs hardnekkig vuil eruit zonder het materiaal aan te tasten. Daarmee is het een sterke keuze als je je velgen wilt laten glimmen zonder te gokken op de materiaalverdraagzaamheid.

Twijfel je over Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" velgenreiniger? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" velgenreiniger

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

Ammoniummercaptoacetaat (CAS 5421-46-5, EG 226-540-9) — 10 – < 25 %, Alcoholen, C12-14, geëthoxyleerd, sulfaten, natriumzouten (CAS 68891-38-3, EG 500-234-8) — 1 – < 5 %, D-glucopyranose, oligomeer, decyloctylglycoside (CAS 68515-73-1, EG 500-220-1) — 1 – < 3 %, Citronellol (CAS 106-22-9, EG 203-375-0) — 0,1 – < 1 %, .alfa.-hexylkaneelaldehyde (CAS 101-86-0, EG 202-983-3) — 0,01 – < 0,1 %, Bronopol (CAS 52-51-7, EG 200-143-0) — < 0,1 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: 5 % of meer, maar minder dan 15 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, minder dan 5 % niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, parfums, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Schadelijk bij inslikken.H302
Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Kan een allergische huidreactie veroorzaken.H317

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Inademing van stof/rook/gas/nevel/dampen/spuitnevel vermijden.P261
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


VOS-gehalte (VOC)

< 1 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    11kg
  • Artikelnummer
    D1-KCX-218011
  • EAN
    4260188684133
  • Herstellernummer
    218011
  • Gewicht
    11,53 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Kennnummern und Transport

  • UN-Nummer
    UN1760
  • ADR-Klasse
    8
  • ADR-Verpackungsgruppe
    III

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen