Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Super Foam "Sf" Reinigingsschuim 22kg

Pre-order — Levertijd 7-10 dagen
$183.05 $198.59
Inhoud: 22kgEenheid prijs ($8.32 / kg)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud

Koch-Chemie Super Foam "Sf" Reinigingsschuim - 22kg is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-10 dagen
Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieSuper Foam "Sf" Reinigingsschuim 11kg
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-318011
$102.67
Inhoud: 11kgEenheid prijs ($9.33 / kg)
Koch-ChemieSuper Foam "Sf" Reinigingsschuim 22kg
Pre-order
SKU D1-KCX-318022
$183.05 $198.59
Inhoud: 22kgEenheid prijs ($8.32 / kg)
Koch-ChemieSuper Foam "Sf" Reinigingsschuim 210kg
Pre-order
SKU D1-KCX-318210
$1,859.03
Inhoud: 210kgEenheid prijs ($8.85 / kg)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Intensief reinigingsschuim

Der Koch-Chemie Super Foam "Sf" ist ein stark schäumender, alkalischer Reinigungsschaum mit intensivem Fruchtaroma, ideal für SB-Plätze und Schaumkanonen. Er sorgt für ein einzigartiges Schaumerlebnis, löst Schmutz effektiv an und lässt sich leicht abspülen, für eine schonende und gründliche Fahrzeugreinigung.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie Super Foam "Sf" — Reinigingsschuim: Een dik schuimbad voor een nette touchless wash

Maak kennis met de Koch-Chemie Super Foam "Sf", een extreem schuimend, alkalisch actiefschuim met een stevige fruitige geur. Hij is gemaakt voor wasboxen en foamcannons en zet een dik, klevend schuimpak neer dat niet alleen mooi op de auto blijft liggen, maar ook de hele wasplek lekker laat ruiken. De alkalische pH en de werkstoffen pakken het vuil beet, kapselen het in en laten het er schoon afspoelen. Een laksparende manier om voor te wassen, voordat je de auto met een washandschoen aanraakt.

  • Dik schuim: Een echt schuimpak dat langer blijft kleven en meer reinigingskracht uit elke beurt haalt.
  • Makkelijk in gebruik: Gemaakt voor wasboxen en foamcannons — gaat er makkelijk op, spoelt er makkelijk af.
  • Lekkere geur: De fruitige geur maakt van de hele wasplek een fijnere plek om te klussen.

Een dik reinigingsschuim dat zich echt terugverdient

Wat de Koch-Chemie Super Foam "Sf" onderscheidt, is hoeveel schuim hij geeft. Het schuim blijft lang genoeg op de carrosserie kleven om het vuil goed los te weken, zodat de hogedrukreiniger de rest doet zonder dat je vuil over de lak sleept. Dat dikke schuimpak geeft je een grondige reiniging en maakt van elke wasbeurt een klus waar je echt zin in krijgt.

Makkelijk te gebruiken op wasboxen en foamcannons

Met de Super Foam "Sf" wordt de auto wassen kinderspel. Zet hem aan met een foamcannon of op een wasbox — hoe dan ook gaat hij er zonder gedoe op. Hij schuimt zo goed dat je er weinig van nodig hebt, en dat houdt de kosten per wasbeurt laag. De VDA-conformiteit klasse A betekent dat hij netjes blijft, met een inwerktijd van maximaal 5 minuten en een gebruiksverdunning van 1:50.

Een frisse geur voor een fijnere wasbeurt

Naast de reinigingskracht wint de Super Foam "Sf" je voor zich met zijn sterke, fruitige geur. Die blijft lang hangen, dus de hele omgeving ruikt lekker terwijl je bezig bent. Zo wordt het wassen geen verplicht nummer maar bijna een uitje — een frisse geur die de sfeer op de hele wasplek optilt.

Twijfel je over Koch-Chemie Super Foam "Sf" Reinigingsschuim? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Super Foam "Sf" Reinigingsschuim

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

Zwavelzuur, mono-C12-14-alkylesters, mononatriumzouten (CAS 85586-07-8, EG 287-809-4) — 1 – < 10 %, D-glucopyranose, oligomeer, decyloctylglycoside (CAS 68515-73-1, EG 500-220-1) — 1 – < 5 %, Alcoholen, C12-14, geëthoxyleerd, sulfaten, natriumzouten (CAS 68891-38-3, EG 500-234-8) — 1 – < 5 %, Natrium-p-cumolsulfonaat (CAS 15763-76-5, EG 239-854-6) — 1 – < 5 %, 3,7-dimethyloctaan-3-ol (CAS 78-69-3, EG 201-133-9) — 0,1 – < 1 %, Dipenteen (CAS 138-86-3, EG 205-341-0) — 0,1 – < 1 %, [1.alfa.(E),2.beta.]-1-(2,6,6-trimethylcyclohex-3-een-1-yl)but-2-een-1-on (CAS 71048-82-3, EG 275-156-8) — 0,01 – < 0,1 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: 5 % of meer, maar minder dan 15 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, minder dan 5 % niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, parfums, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXYL CINNAMAL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, AMYL CINNAMAL, CITRONELLOL, BENZALDEHYDE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H412

Veiligheidsaanbevelingen

Voorkom lozing in het milieu.P273
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat epoxyverbindingen. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH205
Bevat 3,7-dimethyloctaan-3-ol, Dipenteen, [1.alfa.(E),2.beta.]-1-(2,6,6-trimethylcyclohex-3-een-1-yl)but-2-een-1-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208

VOS-gehalte (VOC)

0.2 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    22kg
  • Artikelnummer
    D1-KCX-318022
  • Herstellernummer
    318022
  • Gewicht
    22,5 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen