Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Wash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer 2000ml

$34.39 $35.09
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($17.20 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
6 op voorraad

— Wees er snel bij, zolang de voorraad strekt, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 5 Varianten
Koch-ChemieWash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer 1000 ml / 1 liter
Op voorraad (13 units)
SKU D1-KCX-317001EAN 4262380391116
$17.55
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($17.55 / l)
Koch-ChemieWash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer 2x 1000 mL
Beperkte voorraad (6 units)
SKU D1-KCX-317001_2EAN 4262380391116
$34.39 $35.09
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($17.20 / l)
Koch-ChemieWash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer 3x 1000 mL
Beperkte voorraad (4 units)
SKU D1-KCX-317001_3EAN 4262380391116
$51.06 $52.64
Inhoud: 3000mlEenheid prijs ($17.02 / l)
Koch-ChemieWash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer 10 liter
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-317010EAN 4260188686038
$128.31
Inhoud: 10lEenheid prijs ($12.83 / l)
Koch-ChemieWash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer 20 liter
Pre-order
SKU D1-KCX-317020
$228.93 $247.17
Inhoud: 20lEenheid prijs ($11.45 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 4262380391116  |  SKU: D1-KCX-317001_2

Must-have voor een waterloze wasbeurt met glanzende resultaten

De Koch-Chemie Wash & Finish Waterless-Wash Detailer is de perfecte oplossing voor een snelle en effectieve voertuigreiniging zonder water. Het overtuigt door zijn eenvoudige toepassing, de zachte reiniging en de indrukwekkende, glanzende afwerking. Een onmisbaar product voor iedereen die waarde hecht aan een goed onderhouden voertuig.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

De meester van waterloze autoverzorging is Koch-Chemie's Wash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer

Zoek je een snelle, efficiënte manier om je auto zonder water schoon te krijgen? Dan stop je hier. De Koch-Chemie Wash & Finish Waterless-Wash Detailer is dé keuze voor de buitenkant van licht tot matig vervuilde auto's. Een must-have voor iedereen die zijn auto liefheeft: schoonmaken, verzorgen en beschermen in één beweging.

  • Snel en simpel in gebruik: ideaal onderweg of tussendoor om je auto even te laten glimmen.
  • Zachte reiniging: slimme reinigings- en verzorgingscomponenten gaan voorzichtig om met elk oppervlak.
  • Glanzende finish: laat een streeploze, waterafstotende finish achter die niet alleen glimt, maar ook de polish of wax bewaart die je er eerder onder hebt aangezet.

Waterloze reinigingstechnologie

De slimme formule van de Koch-Chemie Wash & Finish Waterless-Wash Detailer laat je netjes reinigen zonder een druppel water. Dat scheelt water en is ideaal waar water beperkt is of als je gewoon snel even wilt opfrissen tussendoor.

Verzorging en bescherming in één stap

Naast het schoonmaken zet het product intensieve verzorging en langdurige bescherming op lak, glas, kunststofdelen en velgen. Je auto komt na elke beurt weer fris voor de dag.

Simpel voor iedereen

De Koch-Chemie Wash & Finish Waterless-Wash Detailer gebruiken is heel simpel: opspuiten, het vuil oppakken met een microvezeldoek en napoetsen met een tweede doek. Zit er ergens hardnekkig vuil, dan ga je er gewoon nog een keer overheen.

Twijfel je over Koch-Chemie Wash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Wash & Finish "Wf" Waterless-Wash Detailer

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

Bronopol (CAS 52-51-7, EG 200-143-0) — 0,01 – < 0,1 %, 2-Octyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 26530-20-1, EG 247-761-7) — 0,0015 – < 0,01 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: minder dan 5 % niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, parfums, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Kan een allergische huidreactie veroorzaken.H317
Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H412

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Inademing van stof/rook/gas/nevel/dampen/spuitnevel vermijden.P261
Voorkom lozing in het milieu.P273
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen.P333+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


VOS-gehalte (VOC)

< 0.05 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    2x 1000ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-317001_2
  • EAN
    4262380391116
  • Herstellernummer
    317001
  • Gewicht
    2,17 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen