Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel 250ml

$18.34
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($73.36 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 3 Varianten
Rupes"Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel 250ml
SKU D1-RUP-9PURE250EAN 8058341049310
$18.34
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($73.36 / l)
Ausverkauft
Rupes"Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel 1000ml
SKU D1-RUP-9PUREEAN 8058341049303
$47.57
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($47.57 / l)
Ausverkauft
Rupes"Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel 5 liter
SKU D1-RUP-9PURE5LEAN 8059519680748
$217.47
Inhoud: 5lEenheid prijs ($43.49 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 8058341049310  |  SKU: D1-RUP-9PURE250

Hoogwaardige polijstmiddelen voor een spiegelgladde lakafwerking

Ontdek de universele Rupes „Uno Pure” polijstmiddel voor alle soorten polijstmachines. Perfecte resultaten voor zachte en donkere lakken.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Rupes "Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel

Ontdek de Rupes "Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel, dé oplossing voor een perfect afgewerkte lak. Deze ultrafijne polish werkt op elk type polijstmachine en haalt er maximale glans en reflectie uit.

  • Overal inzetbaar: werkt met alle BigFoot polijstsystemen.
  • Makkelijk in gebruik: veegt schoon weg en laat geen fillers achter.
  • Beste resultaat: perfect voor zachte en gevoelige lak.

Werkt op elke machine

De Rupes "Uno Pure" polish zet je op roterende, excentrische of gedwongen-roterende machines. De formule geeft een streeploze finish, gemaakt voor showcars en donkere lak.

Hoogwaardige afwerking

Dankzij moderne schuurtechnologie geeft Uno Pure een afwerkkwaliteit die zijn gelijke niet kent. Zelfs op de gevoeligste lak levert deze polish topresultaten, en hij kan op elk laktype.

Spiegelgladde lak

Met Uno Pure krijg je een spiegelglad oppervlak. Deze polish bevat geen fillers en is dus ideaal om voor te bereiden op beschermproducten.

Twijfel je over Rupes "Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Rupes "Uno Pure" Ultra Finishing Polish (9.PURE) Polijstmiddel

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over

Contact



Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    250 ml
  • Artikelnummer
    D1-RUP-9PURE250
  • EAN
    8058341049310
  • Herstellernummer
    9PURE250
  • Gewicht
    250 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Rupes auf Detailing1 kaufen