Vandaag: De leerborstel werkt in schuim, nooit droog. Naar leerborstels

Uit de blog: Een versleten leren stuur goed bijkleuren. Naar de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Leather Cleaning Brush van hout. Naar product

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Bandenglans

(8 producten)
Reifenglanz: Der höhere Glanz ist ein bewusstes Pflegeziel für die Flanke; Lauffläche und andere Kontaktbereiche bleiben ausgeschlossen. Reifenpflege frischt Farbe und Finish geeigneter Reifenflanken nach der Reinigung auf. Die Pflege gehört auf die dafür vorgesehenen Flächen; Lauffläche und Kontaktbereiche sind kein Ziel für ein glanzgebendes Dressing.

Weergave
Weergeven als

  • SONAX

    XTREME ReifenGlanzGel "Ultra Wet Look" Bandenverzorging 500ml

    Bandenglansgel "Ultra Wet Look" — Bandenverzorging met diepe hoogglans

    Op voorraad (3 units)
    $22.45 $31.30
    Inhoud: 500mlEenheid prijs ($44.90 / l)
    Details weergeven
  • Meguiars GOLD CLASS Endurance Tire Gel Reifenpflege 16 oz (473 ml)
    GOLD CLASS

    Meguiars

    GOLD CLASS Endurance Tire Gel Bandenverzorging 16 fl oz (473 ml)

    Bandenverzorging voor een perfecte afwerking

    $23.13 $28.45
    Inhoud: 473mlEenheid prijs ($48.90 / l)
    Details weergeven
  • "SC6" Wet Dressing bandenverzorging (glanzend)
    Verzorgingsproduct

    INNOVACAR

    "SC6" Wet Dressing bandenverzorging (glanzend) 500ml

    Bandenverzorging met glans en een perfecte wetlook

    $14.29 $28.58
    Inhoud: 500mlEenheid prijs ($28.58 / l)
    Details weergeven
  • "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Bandenverzorging
    Onmisbaar

    CarPro

    "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Bandenverzorging 500 ml

    Hoogwaardige hydrofobe bandenverzorging met lange levensduur

    $25.73
    Inhoud: 500mlEenheid prijs ($51.46 / l)
    Details weergeven
  • "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Bandenverzorging
    Onmisbaar

    CarPro

    "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Bandenverzorging 1000 ml

    Hoogwaardige hydrofobe bandenverzorging met lange levensduur

    $40.71
    Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($40.71 / l)
    Details weergeven
  • "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Bandenverzorging
    Onmisbaar

    CarPro

    "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Bandenverzorging 4 Liter

    Hoogwaardige hydrofobe bandenverzorging met lange levensduur

    $129.19
    Inhoud: 4lEenheid prijs ($32.30 / l)
    Details weergeven
  • GYEON

    Q² Tire Ceramic Tire Protecant bandenverzorging met sealant 500ml

    Keramische bandenverzorging zonder sproeien – permanent diepzwart

    $35.40
    Inhoud: 500mlEenheid prijs ($70.80 / l)
    Details weergeven
  • Detailing1 Applikatoren und SONAX ReifenGlanzGel benutzt auf dem Hallenboden

    De applicator bepaalt het aanbrengen

    Schuim brengt dun aan, microvezel neemt gel van de flank.

    Applicators bekijken
  • Meguiars

    ULTIMATE "Insane Shine" Tire & Trim Gel Bandenverzorging 16 fl oz (473 ml)

    Hoogglans bandengel voor diepzwart glanzende banden en kunststofdelen

    Beperkte voorraad (5 units)
    $24.50 $31.17
    Inhoud: 1 stukEenheid prijs ($24.50 / stuk)
    Details weergeven
  • Meguiars Hybrid Ceramic Tire Shine Reifenpflege 16 oz (473 ml)
    HYBRIDE KERAMIEK

    Meguiars

    Hybrid Ceramic Tire Shine bandenverzorging 16 fl oz (473 ml)

    SiO2-keramische bescherming voor banden — Langdurige hoogglans

    Op voorraad (3 units)
    $24.50 $29.81
    Inhoud: 473mlEenheid prijs ($51.80 / l)
    Details weergeven
  • Soft99

    Digloss Giraedge Bandenglans

    A must-have for spectacular wet-look tire shine in seconds

    $22.45
    Inhoud: 70mlEenheid prijs ($320.71 / l)
    Details weergeven
  • Detailing1 GYEON Q²M TireBrush — Reifen-Blooming mit steifer Bürste und alkalischem Reifenreiniger abtragen

    Bruine banden zijn geen vuil

    De uitslag komt uit het rubber en vraagt een alkalische reiniger.

    Naar de blooming-gids
  • Bandenglans

    Bandenglans: Bandenglans geeft geschikte bandenflanken het beoogde finish. Die extra glans is een bewuste keuze voor de flank; het loopvlak en andere contactvlakken blijven erbuiten.

    Zo’n middel hoort alleen op de vlakken waarvoor het bedoeld is; van het loopvlak en de contactvlakken houd je een glansgevende dressing weg.

    Te veel keuze in Bandenglans? Laat je helpen kiezen:

Bandenglans