Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Boat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn) 1000ml

Marinelijn
$25.69 $28.54
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($25.69 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
4 op voorraad

— Wees er snel bij, zolang de voorraad strekt, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn) 1000 ml / 1 liter
Beperkte voorraad (4 units)
SKU D1-KCX-519001
$25.69 $28.54
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($25.69 / l)
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn) 2x 1000 mL
Op voorraad (2 units)
SKU D1-KCX-519001_2
$50.32 $57.07
Inhoud: 2000mlEenheid prijs ($25.16 / l)
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn) 3x 1000 mL
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-519001_3
$74.73 $85.60
Inhoud: 3000mlEenheid prijs ($24.91 / l)
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn) 10 liter
Pre-order
SKU D1-KCX-519010
$176.17 $195.74
Inhoud: 10lEenheid prijs ($17.62 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Zachte en grondige bootverzorging

Das Koch-Chemie Boat Wash "Bw" ist ein pH-neutrales Boot-Shampoo, das Schmutz effektiv entfernt, ohne Wachse oder Versiegelungen anzugreifen. Perfekt für Gelcoat, Lack, Kunststoff, Metall & Teakdecks – für eine strahlend saubere Oberfläche!

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

De perfecte bootshampoo voor een zachte reiniging is Koch-Chemie Boat Wash "Bw"

De Koch-Chemie Boat Wash "Bw" is een pH-neutrale bootshampoo die speciaal ontwikkeld is voor het reinigen van rompen, dekken en cockpits. Door de combinatie van anionische en niet-ionische tensiden krijg je een krachtige maar zachte reiniging, zonder dat de wax of sealant die je eerder hebt aangezet wordt aangetast. Ideaal voor het regelmatige onderhoud van gelcoat, lak, metaal en kunststof – voor een vlekkeloze look van je boot.

  • Grondige & zachte reiniging – Haalt vuil er effectief af zonder de ondergrond te beschadigen.
  • Behoudt wax & sealants – Reinigt zonder je bestaande beschermlaag weg te halen.
  • Breed inzetbaar – Geschikt voor gelcoats, lak, kunststof, metaal, glas & teakdekken.

Zachte reiniging voor elk oppervlak aan boord

De Boat Wash "Bw" van Koch-Chemie is dé oplossing voor het regelmatige onderhoud van je boot. Dankzij de pH-neutrale formule pak je er bijna elk oppervlak aan boord mee aan – van gelcoat tot kunststof tot metaal en glas. Het haalt hardnekkig vuil en aanslag eraf zonder de waxlagen of sealant eronder aan te tasten.

Eenvoudig in gebruik, glanzend resultaat

Handwassen met de Boat Wash is heel simpel: verdun de shampoo 1:100 tot 1:150 met water, zet het aan met een spons en spoel het daarna grondig af. Om watervlekken te voorkomen droog je de vlakken het best met een Pro Drying Towel. Zo komt je boot niet alleen schoon, maar blijft hij ook vlekkeloos verzorgd.

Perfect voor regelmatig bootonderhoud

Of het nu voor privégebruik is of professioneel werk – deze marineshampoo is ideaal voor het regelmatig reinigen van boten en jachten. Hij haalt vuil betrouwbaar weg en zorgt dat je boot altijd in topconditie blijft. Bijzonder geschikt voor rompen, dekken en cockpits en kunstmatige en echte teakdekken.

Twijfel je over Koch-Chemie Boat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn)? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Boat Wash "Bw" Bootshampoo (Neutraal) (Marine-lijn)

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

Benzeensulfonzuur, C10-13-alkylderivaten, natriumzouten (CAS 68411-30-3, EG 270-115-0) — 3 – < 10 %, Alcoholen, C12-14, geëthoxyleerd, sulfaten, natriumzouten (CAS 68891-38-3, EG 500-234-8) — 1 – < 3 %, Isotridecanol, geëthoxyleerd (CAS 9043-30-5) — 1 – < 3 %, Oranjeboom, zoete, extract (CAS 8028-48-6, EG 232-433-8) — 0,1 – < 1 %, Bronopol (CAS 52-51-7, EG 200-143-0) — 0,01 – < 0,1 %, 2-Octyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 26530-20-1, EG 247-761-7) — 0,0015 – < 0,01 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: 5 % of meer, maar minder dan 15 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, minder dan 5 % niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, parfums, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Kan een allergische huidreactie veroorzaken.H317
Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H412

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Inademing van stof/rook/gas/nevel/dampen/spuitnevel vermijden.P261
Voorkom lozing in het milieu.P273
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


VOS-gehalte (VOC)

0.28 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-519001
  • Herstellernummer
    519001
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen