Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo - 250 ml / Alfa Romeo / Blau is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 16 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Blau
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL001
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Leer
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL002
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Nero Montecarlo Monocle
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL003
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Rosso
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL004
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Haute Black
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL005
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Marron
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL006
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Porselein
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL007
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 1000 ml / 1 liter / Alfa Romeo / Mario Levy (zwarttint)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-AL9824
$116.78
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($116.78 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250 ml / Alfa Romeo / Blau
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL001
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250 ml / Alfa Romeo / Leer
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL002
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250 ml / Alfa Romeo / Nero Montecarlo Monocle
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL003
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250ml / Alfa Romeo / Rosso
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL004
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250ml / Alfa Romeo / Haute Black
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL005
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250ml / Alfa Romeo / Maroon
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL006
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250 ml / Alfa Romeo / Porselein
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL007
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo 250 ml / Alfa Romeo / Mario Levy (zwarttint)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-AL9824
$92.33
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($369.32 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Leder standaardkleur voor Alfa Romeo / Originele OEM kleur

The precisely matched standard leather color allows for authentic color refreshing and repairs on Alfa Romeo leather, ensuring a consistently even, factory-standard finish.

Vet het leer voorafgaand met leerreiniger en laat het drogen. Repareer beschadigingen met filler en egaliseer met schuurvlies P1000. Breng Leather Colour (Alfa Romeo) in 2-3 dunne lagen aan door te deppen of te spuiten en laat elke laag 30 minuten drogen. Na 4 uur verzegelen met Top Coat Dull, Glossy of High Gloss. Niet voor anilineleer of suède. Vorstvrij bewaren, houdbaarheid 24 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Leather Colour voor Alfa Romeo: originele standaardkleur voor fabrieksgetrouwe lederreparaties

Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Alfa Romeo? — Deze exact passende lederstandaardkleur laat je Alfa Romeo-leer origineel opfrissen en repareren, voor een finish die jarenlang egaal en fabrieksmatig blijft.


COLOURLOCK Leather Colour (Alfa Romeo) is een exact afgestemde lederstandaardkleur voor professionele reparatie, opfrissing en herkleuring van Alfa Romeo-lederinterieurs. De kleuren zijn gebaseerd op originele Alfa Romeo-kleurstalen en zo samengesteld dat ze naadloos opgaan in bestaande oppervlakken. Ideaal voor zijwangen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen en alle gepigmenteerde gladleren in het interieur waar kleurvastheid en een OEM-look tellen.

  • Originele Alfa Romeo-tinten – Ontwikkeld naar fabrieksnabije kleurstalen.
  • Voor reparatie & opfrissing – Ideaal bij slijtage, verbleking en kleurverlies.
  • Professionele finish – Optimale hechting en een egaal kleurbeeld.

💡 Wat we in de praktijk zien: Bij Alfa Romeo-interieurs zien we telkens hetzelfde — kleurverlies op de zijwangen en het stuur wordt weggewerkt met een goedkope dressingspray die geen vier weken houdt. Dep je Leather Colour (Alfa Romeo) met een microvezelpad in 2–3 dunne lagen op, laat je er tussendoor 30 min uitdampen en seal je op het eind met Top Coat Dull — dan houdt het resultaat 2–3 jaar, als fabrieksnieuw.


Voorbereiden, dun opdeppen, sealen met Top Coat

Leather Colour (Alfa Romeo) zet je in 2–3 dunne lagen op, met 30 min drogen ertussen, en op het eind seal je met Top Coat. Dunne lagen houden jaren; dikke lagen scheuren.

Vóór het kleuren was je het leer met lederreiniger en ontvet je het met Plastic Cleaner of reinigingsalcohol. Diepe scheuren en slijtplekken werk je bij met Filler of Super Filler en schuur je glad met een 1000-schuurvlies. Daarna dep je de Alfa Romeo-tinten op met een microvezelpad, strijk je ze uit met een zachte kwast, of spuit je ze op bij grotere reparaties.

Na volledig doorharden van minstens 4 uur seal je met Top Coat — Dull voor de matte, originele OEM-look, Glossy voor een gemiddelde glans, High Gloss voor maximale brille. Eén liter Leather Colour dekt zo'n 8–10 m² leer; een fles van 250 ml is genoeg voor een compleet stel stoelen plus stuur. Dezelfde workflow werkt op elk onderdeel, van de zitting via het deurpaneel tot de middenarmleuning.

Gepigmenteerd leer ja, natuurleer en suède nee

Leather Colour (Alfa Romeo) is uitsluitend voor gepigmenteerd gladleer — de standaard in het moderne auto-interieur. Natuurleer, anilineleer en suède reageren anders en vragen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De waterbasis-formule verbindt zich met de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en beweegt mee met het leer zonder te scheuren. Op natuurleer of open-porig anilineleer trekt de kleur ongelijk in de vezel en kleurt het leer vlekkerig — daar komen Leather Fresh (Alfa Romeo) als verzorgingsvariant of speciale aniline-lijnen in beeld. Suède, velours en Alcantara pak je aan met Nubuk Fresh (Alfa Romeo), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van dicht te plakken.

Als kleurvastheid ten opzichte van de originele fabriekskleur doorslaggevend is en je een onderdeel over een groot vlak restaureert, is Leather Colour de juiste keuze. Als je alleen een klein plekje moet bijwerken (stuurslijtage, één scheur), gaat Fluid Leather (Alfa Romeo) in de 20 ml-tube verder en werkt het preciezer. Als het leer alleen wat verbleekt lijkt, is Leather Fresh als verzorgingsvariant meestal genoeg.

Voor detailers, herstelbedrijven en old- en youngtimerbezitters

Leather Colour (Alfa Romeo) is de professionele keuze voor detailers, onafhankelijke herstelbedrijven en fanatieke bezitters die waardebehoud en echte Alfa Romeo-kleurvastheid boven snelle verzorgingsoplossingen zetten.

Bij leaseretours, occasionvoorbereiding en old- en youngtimerrestauraties bepaalt de OEM-kleurvastheid het waardebehoud en de verkoopprijs. De professionele 4-stappenworkflow (reinigen, schuren, kleuren, sealen) kost 4 uur inclusief droging per onderdeel en levert een resultaat dat 2–3 jaar als fabrieksnieuw houdt. Eén liter Leather Colour kost zo'n 30 cent per 100 ml bewerkt vlak — een professionele calculatie inclusief Top Coat komt uit op zo'n 12 euro per onderdeel.

Voor pure verzorgingsroutines zonder professioneel gereedschap is Leather Colour overkill — daar volstaat Leather Fresh (Alfa Romeo). Voor puntreparaties op het stuur of losse scheuren zijn Fluid Leather of de Leather Care Sets (Alfa Romeo) voordeliger. Maar wil je complete zijwangen, stuurwielen of deurpanelen restaureren en hecht je aan echte Alfa Romeo-kleurvastheid, dan kom je niet om de literfles of de 250 ml-verpakking heen.


Beschikbare Alfa Romeo-tinten (selectie)

Blu, Cuoio, Nero Montecarlo Monocolo, Rosso, Haute Black, Marron, Porceline, Mario Levy (zwarttint)

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Alfa Romeo?

COLOURLOCK Leather Colour (Alfa Romeo) is een op water gebaseerde, elastische standaard leerkleur in originele Alfa Romeo-kleuren. Het wordt gebruikt voor het repareren, opfrissen of opnieuw kleuren van gepigmenteerd glad leer in het interieur van de auto - stoelen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen.

Hoe gebruik ik Leather Colour (Alfa Romeo) correct?

Reinig en ontvet het leer eerst grondig. Werk beschadigingen bij met vulmiddel, schuren. Breng daarna Leather Colour dun aan met een depper, veeg of spuit het - 2-3 dunne lagen zijn beter dan één dikke. Na volledige droging afdichten met Top Coat (Mat/Glanzend/Hoogglans).

Wat is het verschil met Leather Fresh?

Leather Colour is de professionele reparatiekleur (1L/250ml, af te dichten met Top Coat). Leather Fresh is de verzorgende kleurcrème (1L/100ml) voor lichtere opfrissingen zonder uitgebreide voorbereiding. Bij diepe slijtage → Leather Colour; bij matte oppervlakken → Leather Fresh.

Komen de kleuren echt precies overeen met Alfa Romeo?

De kleurnuances zijn gebaseerd op originele Alfa Romeo fabrieksstalen. Bij sterk verbleekt leer raden we toch een kleurtest aan op een onopvallende plek, aangezien het originele leer in de loop der jaren donkerder wordt of verbleekt.

Welke fouten zien we het vaakst in de werkplaats?

Drie klassiekers: (1) Leer vooraf niet ontvet – verf hecht niet. (2) Te dikke laag aangebracht – barst bij het drogen. (3) Top-Coat-afdichting weggelaten – slijtvastheid minder dan 6 maanden. Met een zorgvuldige voorbereiding blijft het resultaat 2-3 jaar goed.

Heb ik absoluut een Top Coat nodig?

Voor duurzame slijtvastheid wel. Zonder Top Coat slijt de verf op zitwangen en stuurwielen binnen enkele weken weer af. Top Coat Dull = mat-origineel (OEM-look), Glossy = gemiddelde glans, High Gloss = hoge glans.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Verzorgingsadvies voor standaard leerkleur (Alfa Romeo):

Leather Colour (Alfa Romeo) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd gladleer – de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurlijk leer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De formule op waterbasis verbindt zich met de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder te barsten. Bij natuurlijk leer of anilineleer met open poriën dringt de verf ongelijkmatig in de vezels en veroorzaakt vlekken op het leer – hier worden Leather Fresh (Alfa Romeo) als verzorgingsvariant of speciale aniline-lijnen gebruikt. Suède, velours en Alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Alfa Romeo), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (slijtage van het stuurwiel, een enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Alfa Romeo) in de tube van 20 ml zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verbleekt lijkt, volstaat Leather Fresh als verzorgingsvariant meestal.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Alfa Romeo) — Lederstandaardkleur voor Alfa Romeo

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol (CAS 126-86-3, EG 204-809-1) — 0,1 – < 1 %, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, EG 220-120-9) — < 0,05 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 55965-84-9, EG 911-418-6) — < 0,0015 %

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol, 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on, 2-methylisothiazool-3(2H)-on, reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on, 1,2-benzisothiazoline-3-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    250 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-690-250ML-01-AL001
  • Gewicht
    300 g

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen