Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 1000ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
$117.28
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.28 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën - 1000 ml / 1 liter / Citroën / Terre De Cassel is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 8 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 1000 ml / 1 liter / Citroën / Terre De Cassel
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-CI001
$117.28
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.28 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 250ml / Citroën / Terre De Cassel
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-CI001
$70.10
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($280.40 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 1000 ml / 1 liter / Citroën / Vosbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-CI002
$117.28
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.28 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 250 ml / Citroën / Vosbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-CI002
$70.10
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($280.40 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 1000 ml / 1 liter / Citroën / Lama
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-CI9768
$117.28
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.28 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 250ml / Citroën / Lama
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-CI9768
$70.10
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($280.40 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 1000 ml / 1 liter / Citroën / Mistral
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-CI9769
$117.28
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.28 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën 250ml / Citroën / Mistral
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-CI9769
$70.10
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($280.40 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Suède- en nubuckonderhoud voor Citroën / Velour-specialist

De gespecialiseerde suède- en nubuckverzorging behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Citroën-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.

Wildleer eerst droog borstelen (zachte suèdeborstel of fijne messingborstel), stof verwijderen. Met suèdereiniger vochtig reinigen, volledig laten drogen. Nubuk Fresh (Citroën) gelijkmatig verspuiten vanaf 20–30 cm afstand. Met borstel in de richting van de vezels inwerken, laten drogen, dan opnieuw opborstelen voor een fluweelzachte velours-look. Elke 6–12 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Nubuk Fresh voor Citroën: gespecialiseerde suède en veloursleer verzorging

Wat is COLOURLOCK Nubuk Fresh voor Citroën? — De gespecialiseerde suède en nubuck verzorging behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Citroën-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.


COLOURLOCK Nubuk Fresh (Citroën) is een speciale verzorgingskleur voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Citroën lederen interieurs. In tegenstelling tot Leather Colour of Leather Fresh is Nubuk Fresh niet bedoeld voor glad gepigmenteerd leer — de formulering is erop gericht om de fijne vezelstructuur van suède te behouden en niet te laten plakken.

  • Suède-specifiek – Speciaal geformuleerd voor ruw gestructureerd natuurleer.
  • Behoudt de velours-uitstraling – Plakken of gladstrijken van de vezel is uitgesloten.
  • Originele Citroën-kleuren – Fabrieksnauwkeurige pigmentatie voor naadloze verzorging.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: Bij Citroën-suède-stoelen zien we vaak dezelfde gebruikersfout — klanten behandelen het suède met normale gladleer-verzorging, dan plakt de vezel en ziet er platgedrukt uit. Met Nubuk Fresh (Citroën) en een fijne messingborstel in 5 minuten verzorging blijft de typische velours-uitstraling behouden. Na het drogen opnieuw licht borstelen — dan staat de vezel weer fluweelzacht.


Droog borstelen, sprayen, in de vezelrichting inwerken

Nubuk Fresh (Citroën) wordt met een spuitfles vanaf 20–30 cm afstand gelijkmatig op het suède gesprayd en met een zachte borstel in de vezelrichting ingewerkt. Na het drogen opnieuw borstelen voor de typische velours-uitstraling.

Voor de verzorging wordt het suède met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel droog opgeborsteld om stof en vastzittend vuil te verwijderen. Vervolgens wordt het met speciale suède reiniger vochtig gereinigd en volledig droog gelaten. Pas daarna wordt Nubuk Fresh (Citroën) vanaf 20–30 cm afstand gesprayd — geen plassen vormen, direct verdelen.

De kleur wordt met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel in de vezelrichting ingewerkt, totdat de pigmentatie gelijkmatig is verdeeld. Na 30–45 minuten drogen wordt het leer opnieuw licht opgeborsteld, zodat de vezel weer rechtop komt te staan en de typische fluweelzachte, matte velours-uitstraling ontstaat. Een fles van 250 ml is voldoende voor ongeveer 4–5 verzorgingsbeurten bij middelgrote voertuigen met een Alcantara-stuurwiel en suède-stoelen.

Suède en velours ja, gladleer nee

Nubuk Fresh (Citroën) is uitsluitend voor ruw gestructureerd natuurleer — suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerde Citroën-gladlederen worden behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijn gepigmenteerde kleurstoffen verbindt zich met de ruwe vezelstructuur, zonder deze te laten plakken of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leer zou Nubuk Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt — de verzorging zou daar vlekkerig in plaats van gelijkmatig werken. Op anilineleer zou de vezel niet voldoende beschermd zijn, hier zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen voor nodig.

Als de Citroën-auto echte suède-stoelen, Alcantara-stuurwiel of velours-deurbekleding heeft, is Nubuk Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen uit gepigmenteerd gladleer bestaat, wordt Leather Fresh (Citroën) of Leather Colour (Citroën) gebruikt. Bij gemengde uitrustingen (stoelen suède, deuren gladleer) worden beide producten parallel gebruikt.

Voor suède stoelen en Alcantara stuurwielen

Nubuk Fresh (Citroën) is de verzorgingsoplossing voor eigenaren en detailers met echte suède- of Alcantara-onderdelen — elke 6–12 maanden aangebracht, blijft het leer duurzaam fluweelzacht en kleurvast.

Suède en veloursleer worden sneller vuil dan gladleer en verbleken sterker onder UV-licht. De verzorgingsroutine elke 6–12 maanden voorkomt diep doordringen van vuil en beschermt de vezel tegen permanent verbleken. Bij intensief gebruikte voertuigen of gezinsauto's loont ook een ritme van 3 maanden. Een toepassing duurt ongeveer 45 minuten per stoelpaar inclusief borstelen en drogen — kosten per toepassing bedragen ongeveer 6 euro aan materiaalkosten.

Voor gepigmenteerde gladleder-onderdelen in hetzelfde voertuig wordt Leather Fresh (Citroën) gebruikt — beide producten vullen elkaar aan in de workflow. Wie een complete verzorgingsbundel voor suède en gladleer zoekt, kan ook kijken naar de Leather Care Set (Citroën), die beide componenten bevat.


Beschikbare Citroën-kleuren (selectie)

Terre De Cassel, Alezan / Fuchsbraun, Lama, Mistral

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Nubuk Fresh voor Citroën?

COLOURLOCK Nubuk Fresh (Citroën) is een gespecialiseerde verzorgingsverf voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Citroën-interieurs. Behoudt structuur en kleur zonder de vezel te verkleven.

Werkt Nubuk Fresh ook op glad leer?

Nee, Nubuk Fresh is uitsluitend geformuleerd voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours. Op gepigmenteerd glad leer zou het ongelijkmatig werken – daarvoor worden Leather Colour of Leather Fresh (Citroën) gebruikt.

Hoe breng ik Nubuk Fresh correct aan?

Borstel het suède eerst droog en reinig het met suède-reiniger. Spuit Nubuk Fresh gelijkmatig op 20–30 cm afstand. Werk in met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel. Laat drogen, borstel opnieuw op voor een fluweelzachte uitstraling.

Hoe vaak moet ik suèdeverzorging aanbrengen?

Als onderhoudsroutine elke 6–12 maanden. Bij veelrijders, gezinsauto's of lease-retourwagens ook elke 3–6 maanden, omdat suède sneller vuil wordt en verbleekt dan glad leer.

Welke fouten zien we het vaakst?

Drie klassiekers: (1) Gladleer-verzorging gebruikt op suède – vezel verkleefd. (2) Niet vooraf ontstoft/geborsteld – kleur wordt ongelijkmatig. (3) Na droging niet nageborsteld – velours-look blijft plat.

Heb ik speciale borstels nodig?

Ja, een zachte suèdeborstel (crêpe/natuurrubber) of fijne messingborstel is essentieel. Normale verzorgingsdoeken zouden de vezel indrukken in plaats van op te richten. Borstel is bij ons verkrijgbaar als accessoire.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Verzorgingsadvies Suède (Citroën):

Nubuk Fresh (Citroën) is uitsluitend voor ruw-gestructureerde natuurlijke leersoorten – suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd Citroën gladleer wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijn gepigmenteerde kleurstoffen bindt zich aan de ruwe vezelstructuur, zonder deze te verlijmen of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leer zou Nubuck Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt – de verzorging zou daar vlekkerig in plaats van gelijkmatig werken. Op anilineleer zou de vezel onvoldoende beschermd zijn, hiervoor zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als de Citroën-auto echte suède stoelen, een Alcantara-stuurwiel of velours-deurbekleding heeft, is Nubuk Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen uit gepigmenteerd gladleer bestaat, wordt Leather Fresh (Citroën) of Leather Colour (Citroën) gebruikt. Bij gemengde bekledingen (stoelen suède, deuren gladleer) worden beide producten parallel gebruikt.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Citroën) — Suèdeverzorging voor Citroën

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

1-methoxypropaan-2-ol; propyleenglycolmonomethylether (CAS 107-98-2, EG 203-539-1) — 1 – < 5 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: conserveringsmiddelen (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Zinc pyrithione, Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone)

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2-methylisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-551-1L-01-CI001
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen