Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari - 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Bordo / Bordeaux is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 48 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Bordo / Bordeaux
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE001
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Claret / Bordeaux
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE001
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Nero
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE003
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Nero
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE003
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Rosso
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE004
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Rosso
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE004
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Middelblauw
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE006
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Middelblauw
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE006
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Donkerblauw
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE007
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Donkerblauw
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE007
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Suikerpapier
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE009
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Suikerpapier
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE009
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Houtskool
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE010
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Houtskool
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE010
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Chocolade
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE011
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Chocolade
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE011
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Crème
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE012
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Crème
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE012
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Leer
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE013
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Leer
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE013
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Donkergrijs
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE014
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Donkergrijs
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE014
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Iroko
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE015
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Iroko
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE015
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Zand
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE016
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Zand
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE016
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Reekalf
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE017
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Reekalf
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE017
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Verschroeide aarde
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE7289
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Verschroeide aarde
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE7289
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Crème 3997BN (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8779
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Crème 3997BN (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8779
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Beige 4208BN
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8780
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Beige 4208BN
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8780
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Beige Tradizione 0424BN
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8781
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Beige Tradizione 0424BN
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8781
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Rood 0421BN (Reinke patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8782
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Rood 0421BN (Reinke patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8782
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Cuoio 4609BN (Reinke Monster) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8783
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Cuoio 4609BN (Reinke Monster) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8783
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Bordeaux 4481BN
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8784
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Bordeaux 4481BN
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8784
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Nero 8500BN (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE8785
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250 ml / Ferrari / Nero 8500BN (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE8785
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Magnolia
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE9142
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Magnolia
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE9142
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 1000 ml / 1 liter / Ferrari / Tortora
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-FE9844
$117.85
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.85 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari 250ml / Ferrari / Tortora
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-FE9844
$70.44
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($281.76 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Suede- & Nubuckverzorging voor Ferrari / Velours-specialist

De gespecialiseerde suède- en nubuckverzorging behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Ferrari-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.

Borstel suède eerst droog (zachte suèdeborstel of fijne messingborstel), verwijder stof. Reinig vochtig met suède-reiniger, laat volledig drogen. Nubuck Fresh (Ferrari) gelijkmatig sprayen vanaf 20–30 cm afstand. Borstel in de vezelrichting, laat drogen en borstel vervolgens opnieuw voor een fluweelzachte velours-look. Elke 6–12 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Ferrari: gespecialiseerde suède- en veloursleerbehandeling

Wat is COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Ferrari? — De gespecialiseerde suède- en nubuckbehandeling behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Ferrari-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.


COLOURLOCK Nubuck Fresh (Ferrari) is een speciale onderhoudsverf voor ruw-gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Ferrari lederen interieurs. In tegenstelling tot Leather Colour of Leather Fresh is Nubuck Fresh niet bedoeld voor glad gepigmenteerd leer — de formule is ontworpen om de fijne vezelstructuur van suède te behouden en niet te verkleven.

  • Specifiek voor suède – Speciaal geformuleerd voor ruw-gestructureerd natuurlijk leer.
  • Behoudt de velourslook – Verkleving of gladstrijken van de vezel is uitgesloten.
  • Originele Ferrari-kleuren – Fabrieksgetrouwe pigmentatie voor naadloos onderhoud.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: Bij Ferrari suède zetels zien we vaak dezelfde gebruikersfout — klanten behandelen het suède met normale gladleerbehandeling, waardoor de vezel verkleefd raakt en er platgedrukt uitziet. Met Nubuck Fresh (Ferrari) en een fijne messingborstel in 5-minutenonderhoud blijft de typische velourslook behouden. Na droging opnieuw licht opborstelen — dan staat de vezel weer fluweelzacht.


Droog borstelen, spuiten, in de vezelrichting inwerken

Nubuk Fresh (Ferrari) wordt met een spuitfles op 20-30 cm afstand gelijkmatig op het suède gespoten en met een zachte borstel in de vezelrichting ingewerkt. Na droging opnieuw opborstelen voor de typische velourslook.

Voor de behandeling wordt het suède met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel droog opgeborsteld om stof en vastzittend vuil te verwijderen. Vervolgens wordt het met een speciale suèdereiniger vochtig gereinigd en volledig laten drogen. Pas dan wordt Nubuk Fresh (Ferrari) vanuit 20-30 cm afstand gespoten — geen plassen vormen, direct verdelen.

De kleur wordt met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel in de vezelrichting ingewerkt totdat de pigmentatie gelijkmatig is verdeeld. Na 30-45 minuten drogen wordt het leer opnieuw licht opgeborsteld, zodat de vezel overeind komt en de typische fluweelzachte, matte velourslook ontstaat. Een fles van 250 ml is voldoende voor ongeveer 4-5 behandelingen bij middenklasse voertuigen met een Alcantara-stuur en suède zetels.

Suède en velours ja, gladleer nee

Nubuk Fresh (Ferrari) is uitsluitend voor ruw-gestructureerd natuurlijk leer — suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd gladleer van Ferrari wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijngepigmenteerde kleurstoffen hecht zich aan de ruwe vezelstructuur zonder deze te verkleven of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leer zou Nubuk Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt — de behandeling zou daar vlekkerig in plaats van gelijkmatig uitzien. Op anilineleer zou de vezel niet voldoende beschermd zijn, hier zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als de Ferrari echte suède zetels, Alcantara-stuur of velours deurpanelen heeft, is Nubuk Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen uit gepigmenteerd gladleer bestaat, wordt Leather Fresh (Ferrari) of Leather Colour (Ferrari) gebruikt. Bij gemengde uitrustingen (suède zetels, gladleer deuren) worden beide producten parallel gebruikt.

Voor suède zetels en Alcantara-sturen

Nubuk Fresh (Ferrari) is de onderhoudsoplossing voor eigenaren en detailers met echte suède- of Alcantara-onderdelen — elke 6-12 maanden aangebracht, blijft het leer duurzaam fluweelzacht en kleurvast.

Suède en veloursleer worden sneller vuil dan gladleer en verbleken sterker onder UV-licht. De onderhoudsroutine elke 6-12 maanden voorkomt diepe indringing van vuil en beschermt de vezel tegen permanent verbleken. Bij intensief gebruikte voertuigen of gezinsauto's is een ritme van 3 maanden ook de moeite waard. Een toepassing duurt ongeveer 45 minuten per zetelpaar, inclusief borstelen en drogen — de kosten per toepassing bedragen ongeveer 6 euro aan materiaalkosten.

Voor gepigmenteerde gladleren onderdelen in hetzelfde voertuig wordt Leather Fresh (Ferrari) gebruikt — beide producten vullen elkaar aan in de workflow. Wie een complete onderhoudsbundel voor suède en gladleer zoekt, kan ook kijken naar de Leather Care Set (Ferrari), die beide componenten bevat.


Beschikbare Ferrari-kleuren (selectie)

Bordo / Bordeaux, Nero, Rosso, Blu Medio, Blu Scuro, Carta Zucchero, Charcoal, Cioccolato, Crema, Cuoio, Grigio Scuro, Iroko, Sabbia, Fawn, Terra Bruciata, Crema 3997BN (Reinke Monster) 1, Beige 4208BN, Beige Tradizione 0424BN, Rosso 0421BN (Reinke Monster) 1, Cuoio 4609BN (Reinke Monster) 1, Bordeaux 4481BN, Nero 8500BN (Reinke Monster) 1, Magnolia, Tortora

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Ferrari?

COLOURLOCK Nubuck Fresh (Ferrari) is een gespecialiseerde onderhoudsverf voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Ferrari-interieurs. Behoudt de structuur en kleur zonder de vezel te verlijmen.

Werkt Nubuck Fresh ook op glad leer?

Nee, Nubuck Fresh is uitsluitend geformuleerd voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours. Op gepigmenteerd glad leer zou het ongelijkmatig werken – daarvoor worden Leather Colour of Leather Fresh (Ferrari) gebruikt.

Hoe breng ik Nubuck Fresh correct aan?

Borstel suède eerst droog en reinig het met suède-reiniger. Spuit Nubuck Fresh gelijkmatig op een afstand van 20–30 cm. Werk in met een zachte suède-borstel of fijne messingborstel. Laat drogen, borstel opnieuw voor een fluweelzachte uitstraling.

Hoe vaak moet ik suède-onderhoud toepassen?

Als onderhoudsroutine elke 6–12 maanden. Bij veelrijders, gezinsvoertuigen of lease-retouren ook elke 3–6 maanden, omdat suède sneller vuil wordt en verbleekt dan glad leer.

Welke fouten zien we het meest?

Drie klassiekers: (1) Glad lederverzorging gebruikt op suède – vezel kleeft. (2) Niet vooraf ontstoft/geborsteld – kleur wordt ongelijkmatig. (3) Na drogen niet nabeborsteld – velours-look blijft plat.

Heb ik speciale borstels nodig?

Ja, een zachte suède-borstel (crêpe/natuurrubber) of fijne messingborstel is essentieel. Normale verzorgingsdoekjes zouden de vezel indrukken in plaats van op te richten. Borstel is bij ons als accessoire verkrijgbaar.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Verzorgingsadvies voor suède (Ferrari):

Nubuk Fresh (Ferrari) is uitsluitend geschikt voor ruwe natuurlijke leersoorten zoals suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd Ferrari gladleer wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijngepigmenteerde kleurstoffen hecht zich aan de ruwe vezelstructuur, zonder deze te verlijmen of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leer zou Nubuk Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt – de verzorging zou daar vlekkerig in plaats van egaal zijn. Op anilineleer zou de vezel niet voldoende beschermd zijn, hiervoor zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als het Ferrari-voertuig echte suède stoelen, een Alcantara-stuurwiel of velours deurbekleding heeft, is Nubuk Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen bestaat uit gepigmenteerd gladleer, dan worden Leather Fresh (Ferrari) of Leather Colour (Ferrari) gebruikt. Bij gemengde uitrustingen (stoelen van suède, deuren van gladleer) worden beide producten parallel gebruikt.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Ferrari) — Suèdeverzorging voor Ferrari

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

1-methoxypropaan-2-ol; propyleenglycolmonomethylether (CAS 107-98-2, EG 203-539-1) — 1 – < 5 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: conserveringsmiddelen (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Zinc pyrithione, Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone)

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2-methylisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-551-1L-01-FE001
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen