Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 1000ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
$118.25
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.25 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus - 1000 ml / 1 liter / Lexus / Ivoor is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 6 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 1000 ml / 1 liter / Lexus / Ivoor
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-LE001
$118.25
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.25 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 250 ml / Lexus / Ivoor
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-LE001
$70.68
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.72 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 1000 ml / 1 liter / Lexus / Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-LE4191
$118.25
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.25 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 250 ml / Lexus / Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-LE4191
$70.68
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.72 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 1000 ml / 1 liter / Lexus / Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-LE4192
$118.25
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.25 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus 250 ml / Lexus / Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-LE4192
$70.68
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.72 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Suède & Nubuckleer verzorging voor Lexus / Velour Specialist

De gespecialiseerde suède- en nubuckverzorging behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Lexus-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.

Wrijf suède eerst droog (zachte suèdeborstel of fijne messingborstel), verwijder stof. Reinig vochtig met suèdereiniger, laat volledig drogen. Spuit Nubuk Fresh (Lexus) gelijkmatig vanaf 20–30 cm afstand. Borstel in de richting van de vezels, laat drogen en borstel vervolgens opnieuw voor een fluweelzachte suède-look. Elke 6–12 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Lexus: gespecialiseerde suède- en veloursleer-onderhoud

Wat is COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Lexus? — De gespecialiseerde suède- en nubuckonderhoud behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Lexus-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.


COLOURLOCK Nubuck Fresh (Lexus) is een speciale onderhoudskleur voor ruw-gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Lexus-lederinterieurs. In tegenstelling tot Leather Colour of Leather Fresh is Nubuck Fresh niet bedoeld voor glad gepigmenteerd leer — de formulering is ontworpen om de fijne vezelstructuur van suède te behouden en niet te laten plakken.

  • Specifiek voor suède – Speciaal geformuleerd voor ruw-gestructureerd natuurleer.
  • Behoudt de velourslook – Voorkomt plakken of gladstrijken van de vezels.
  • Originele Lexus-kleuren – Fabrieksgetrouwe pigmentatie voor naadloos onderhoud.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: Bij Lexus-suède stoelen zien we vaak dezelfde gebruikersfout — klanten behandelen het suède met normale gladleer-verzorging, dan plakt de vezel en ziet er platgedrukt uit. Met Nubuck Fresh (Lexus) en een fijne messingborstel in 5-minuten onderhoud blijft de typische velourslook behouden. Na drogen opnieuw licht opborstelen — dan staat de vezel weer fluweelzacht.


Droog borstelen, sprayen, in vezelrichting inwerken

Nubuk Fresh (Lexus) wordt met een spuitfles vanuit 20-30 cm afstand gelijkmatig op het suède gesprayd en met een zachte borstel in vezelrichting ingewerkt. Na droging opnieuw opborstelen voor de typische velourslook.

Voor het onderhoud wordt het suède met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel droog opgebosteld om stof en vastzittend vuil te verwijderen. Vervolgens wordt het met een speciale suède-reiniger vochtig gereinigd en volledig laten drogen. Pas dan wordt Nubuk Fresh (Lexus) vanuit 20-30 cm afstand gesprayd — geen plassen vormen, direct verdelen.

De kleur wordt met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel in vezelrichting ingewerkt, totdat de pigmentatie gelijkmatig is verdeeld. Na 30-45 minuten drogen wordt het leer opnieuw licht opgebosteld, zodat de vezel overeind komt en de typische fluweelzachte, matte velourslook ontstaat. Een fles van 250 ml is voldoende voor ongeveer 4-5 onderhoudsbeurten bij middenklasse voertuigen met een Alcantara stuur en suède stoelen.

Suède en velours ja, gladleer nee

Nubuk Fresh (Lexus) is uitsluitend voor ruw-gestructureerd natuurleer — suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd Lexus-gladleder wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijn gepigmenteerde kleurstoffen hecht zich aan de ruwe vezelstructuur, zonder deze te verkleven of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leer zou Nubuk Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt — de verzorging zou er vlekkerig uitzien in plaats van egaal. Op anilineleer zou de vezel niet voldoende beschermd zijn, hiervoor zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als de Lexus-auto echte suède stoelen, een Alcantara stuur of velours deurpanelen heeft, is Nubuk Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen uit gepigmenteerd gladleer bestaat, komt Leather Fresh (Lexus) of Leather Colour (Lexus) in aanmerking. Bij gemengde uitrustingen (suède stoelen, gladleren deuren) worden beide producten parallel gebruikt.

Voor suède stoelen en Alcantara stuurwielen

Nubuk Fresh (Lexus) is de onderhoudsoplossing voor eigenaren en detailers met echte suède of Alcantara onderdelen — om de 6-12 maanden aangebracht, blijft het leer duurzaam fluweelzacht en kleurvast.

Suède en veloursleder worden sneller vuil dan gladleer en verbleken sterker onder UV-licht. De onderhoudsroutine om de 6-12 maanden voorkomt diepe indringing van vuil en beschermt de vezel tegen permanent verbleken. Bij intensief gebruikte voertuigen of gezinsauto's is een 3-maanden ritme ook de moeite waard. Een behandeling duurt ongeveer 45 minuten per stoelpaar inclusief borstelen en drogen — kosten per behandeling bedragen ongeveer 6 euro aan materiaalkosten.

Voor gepigmenteerde gladleren onderdelen in hetzelfde voertuig wordt Leather Fresh (Lexus) gebruikt — beide producten vullen elkaar aan in de workflow. Wie een compleet onderhoudspakket zoekt voor suède en gladleer, kan ook kijken naar de Leather Care Set (Lexus), die beide componenten bevat.


Beschikbare Lexus-kleuren (selectie)

Ivory, Black, Red

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Lexus?

COLOURLOCK Nubuck Fresh (Lexus) is een gespecialiseerde onderhoudsverf voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Lexus-interieurs. Behoudt structuur en kleur zonder de vezels te verlijmen.

Werkt Nubuck Fresh ook op glad leer?

Nee, Nubuck Fresh is uitsluitend geformuleerd voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours. Op gepigmenteerd glad leer zou het ongelijkmatig werken – daarvoor worden Leather Colour of Leather Fresh (Lexus) gebruikt.

Hoe gebruik ik Nubuck Fresh correct?

Eerst het suède droog borstelen en reinigen met suède reiniger. Nubuck Fresh gelijkmatig verstuiven vanaf 20-30 cm afstand. Inwerken met een zachte suède borstel of fijne messing borstel. Laten drogen, opnieuw borstelen voor een fluweelzachte uitstraling.

Hoe vaak moet ik suède onderhoud toepassen?

Als onderhoudsroutine elke 6-12 maanden. Bij frequente gebruikers, gezinsvoertuigen of lease-auto's ook elke 3-6 maanden, omdat suède sneller vuil wordt en verkleurt dan glad leer.

Welke fouten zien we het meest?

Drie klassiekers: (1) Glad leer onderhoud gebruikt op suède – vezels verkleefd. (2) Niet vooraf gestofzuigd/geborsteld – kleur wordt ongelijkmatig. (3) Na drogen niet nabeborsteld – velours-look blijft plat.

Heb ik speciale borstels nodig?

Ja, een zachte suède borstel (crêpe/natuurrubber) of fijne messing borstel is essentieel. Normale onderhoudsdoekjes zouden de vezels indrukken in plaats van op te richten. Borstel is bij ons verkrijgbaar als accessoire.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Onderhoudsinstructie Suède-onderhoud (Lexus):

Nubuk Fresh (Lexus) is uitsluitend voor ruw gestructureerd natuurleder — suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd Lexus gladleder wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijne gepigmenteerde kleurstoffen hecht zich aan de ruwe vezelstructuur, zonder deze te verlijmen of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leder zou Nubuk Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt — de verzorging zou daar vlekkerig in plaats van egaal zijn. Op anilineleer zou de vezel niet voldoende beschermd zijn; hiervoor zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als het Lexus-voertuig echte suède stoelen, een Alcantara-stuurwiel of velours-deurbekleding heeft, is Nubuk Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen bestaat uit gepigmenteerd gladleder, worden Leather Fresh (Lexus) of Leather Colour (Lexus) gebruikt. Bij gemengde uitrustingen (stoelen suède, deuren gladleder) worden beide producten parallel toegepast.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Lexus) — Suèdeverzorging voor Lexus

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

1-methoxypropaan-2-ol; propyleenglycolmonomethylether (CAS 107-98-2, EG 203-539-1) — 1 – < 5 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: conserveringsmiddelen (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Zinc pyrithione, Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone)

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2-methylisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-551-1L-01-LE001
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen