Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab - 1000 ml / 1 liter / Saab / Beige / perkament / sportbeige 1 is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 22 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Beige / perkament / sportbeige 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA001
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Beige / perkament / sportbeige 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA001
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Bizon
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA003
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Bizon
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA003
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Grijs / Grey / Leigrijs
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA005
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Grijs / Grey / Leigrijs
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA005
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Zandbeige
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA013
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Zandbeige
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA013
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Zwart / Obsidiaanzwart / Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA014
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Zwart / Obsidiaanzwart / Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA014
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Donker tin
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA017
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Donker tin
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA017
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Gitzwart
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA018
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Gitzwart
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA018
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Licht Neutraal
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA019
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Licht Neutraal
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA019
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Perkament / Beige / Sportbeige 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA020
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Perkament / Beige / Sportbeige 1
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA020
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Colorado Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA7220
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Colorado Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA7220
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 1000 ml / 1 liter / Saab / Lichtgrijs H33
Pre-order
SKU D1-KCX-551-1L-01-SA7451
$118.15
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($118.15 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab 250 ml / Saab / Lichtgrijs H33
Pre-order
SKU D1-KCX-551-250ML-01-SA7451
$70.62
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($282.48 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Wildleder & Nubukverzorging voor Saab / Velourspecialist

De gespecialiseerde suède- en nubuckverzorging behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Saab-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en alcantara.

Wildleder eerst droog borstelen (zachte suèdeborstel of fijne messingborstel), stof verwijderen. Met suèdereiniger vochtig reinigen, volledig laten drogen. Nubuck Fresh (Saab) gelijkmatig verspuiten vanaf 20-30 cm afstand. Met borstel in vezelrichting inwerken, laten drogen, dan nogmaals opborstelen voor een fluweelzachte velours-look. Elke 6-12 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Saab: gespecialiseerde suède- en veloursleerbehandeling

Wat is COLOURLOCK Nubuck Fresh voor Saab? — De gespecialiseerde suède- en nubuckbehandeling behoudt de structuur en kleur van ruwe natuurlijke leersoorten in Saab-interieurs — speciaal ontwikkeld voor velours, nubuck en Alcantara.


COLOURLOCK Nubuck Fresh (Saab) is een speciale onderhoudskleur voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Saab lederen interieurs. In tegenstelling tot Leather Colour of Leather Fresh is Nubuck Fresh niet bedoeld voor glad gepigmenteerd leer — de formule is ontworpen om de fijne vezelstructuur van suède te behouden en niet te laten plakken.

  • Specifiek voor suède – Speciaal geformuleerd voor ruw gestructureerd natuurlijk leer.
  • Behoudt de velourslook – Voorkomt plakken of gladmaken van de vezels.
  • Originele Saab-kleuren – Fabrieksgetrouwe pigmentatie voor naadloos onderhoud.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: Bij Saab suède stoelen zien we vaak dezelfde gebruikersfout — klanten behandelen het suède met normale gladleerbehandeling, dan plakt de vezel en ziet het er platgedrukt uit. Met Nubuck Fresh (Saab) en een fijne messingborstel blijft de typische velourslook in 5 minuten onderhoud behouden. Na het drogen licht opnieuw borstelen — dan staan de vezels weer fluweelachtig.


Droog borstelen, spuiten, in de richting van de vezels inwerken

Nubuk Fresh (Saab) wordt met een spuitfles vanaf 20-30 cm afstand gelijkmatig op het suède gespoten en met een zachte borstel in de richting van de vezels ingewerkt. Na het drogen opnieuw borstelen voor de typische velourslook.

Vóór de behandeling wordt het suède met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel droog geborsteld om stof en vastzittend vuil te verwijderen. Daarna wordt het met speciale suède-reiniger vochtig gereinigd en volledig laten drogen. Pas dan wordt Nubuk Fresh (Saab) vanaf 20-30 cm afstand verspoten — geen plassen vormen, direct verdelen.

De kleur wordt met een zachte suèdeborstel of fijne messingborstel in de richting van de vezels ingewerkt, totdat de pigmentatie gelijkmatig is verdeeld. Na 30-45 minuten drogen wordt het leer opnieuw licht geborsteld, zodat de vezel weer overeind komt en de typische fluweelzachte, matte velourslook ontstaat. Een fles van 250 ml is voldoende voor ongeveer 4-5 onderhoudsbeurten van middenklasse voertuigen met een Alcantara stuur en suède stoelen.

Suède en velours ja, gladleer nee

Nubuk Fresh (Saab) is uitsluitend voor ruw gestructureerd natuurlijk leer — suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd gladleer van Saab wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijn gepigmenteerde kleurstoffen hecht zich aan de ruwe vezelstructuur zonder deze te laten plakken of te verzwaren. Op glad gepigmenteerd leer zou Nubuck Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt — de behandeling zou daar vlekkerig in plaats van gelijkmatig werken. Op anilineleer zou de vezel onvoldoende beschermd zijn; hier zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als het Saab-voertuig echte suède stoelen, een Alcantara stuur of velours deurpanelen heeft, is Nubuck Fresh de enige juiste behandeling. Als het interieur daarentegen uit gepigmenteerd gladleer bestaat, wordt Leather Fresh (Saab) of Leather Colour (Saab) gebruikt. Bij gemengde uitrusting (stoelen suède, deuren gladleer) worden beide producten parallel gebruikt.

Voor suède stoelen en Alcantara stuurwielen

Nubuk Fresh (Saab) is de onderhoudsoplossing voor eigenaren en detailers met echte suède- of Alcantara-componenten — elke 6-12 maanden aangebracht, blijft het leer duurzaam fluweelzacht en kleurvast.

Suède en veloursleer worden sneller vuil dan gladleer en verbleken sterker onder UV-licht. De onderhoudsroutine elke 6-12 maanden voorkomt diep indringen van vuil en beschermt de vezel tegen permanente verbleking. Bij intensief gebruikte voertuigen of gezinsauto's is een ritme van 3 maanden ook de moeite waard. Een toepassing duurt ongeveer 45 minuten per stoelpaar, inclusief borstelen en drogen — de kosten per toepassing bedragen ongeveer 6 euro aan materiaalkosten.

Voor gepigmenteerde gladlederen onderdelen in hetzelfde voertuig wordt Leather Fresh (Saab) gebruikt — beide producten vullen elkaar aan in de workflow. Wie een complete onderhoudsbundel voor suède en gladleer zoekt, kan ook kijken naar de Leather Care Set (Saab), die beide componenten bevat.


Beschikbare Saab-kleuren (selectie)

Beige / Parchment / Sportbeige 1, Buffalo, Grijs / Grey / Slate Grey, Zandbeige, Zwart / Obsidian Black / Zwart, Dark Pewter, Jetblack, Light Neutral, Parchment / Beige / Sportbeige 1, Colorado Rood, Lichtgrijs H33

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Nubuk Fresh voor Saab?

COLOURLOCK Nubuk Fresh (Saab) is een gespecialiseerde onderhoudsverf voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours oppervlakken in Saab-interieurs. Behoudt structuur en kleur zonder de vezels te verlijmen.

Werkt Nubuk Fresh ook op glad leer?

Nee, Nubuk Fresh is uitsluitend geformuleerd voor ruw gestructureerd suède, nubuck en velours. Op gepigmenteerd glad leer zou het ongelijkmatig werken – daarvoor worden Leather Colour of Leather Fresh (Saab) gebruikt.

Hoe gebruik ik Nubuk Fresh correct?

Borstel suède eerst droog en reinig met suède-reiniger. Spuit Nubuk Fresh gelijkmatig vanuit 20–30 cm afstand. Werk in met een zachte suède-borstel of fijne messingborstel. Laten drogen, opnieuw borstelen voor een fluweelachtige look.

Hoe vaak moet ik suède-onderhoud toepassen?

Als onderhoudsroutine elke 6–12 maanden. Bij veelrijders, gezinsvoertuigen of leaseauto's ook elke 3–6 maanden, omdat suède sneller vuil wordt en verkleurt dan glad leer.

Welke fouten zien we het vaakst?

Drie klassiekers: (1) Glad lederverzorging op suède gebruikt — vezel plakt. (2) Niet vooraf ontstoft/geborsteld — kleur wordt ongelijkmatig. (3) Na het drogen niet nageborsteld — velours-look blijft plat.

Heb ik speciale borstels nodig?

Ja, een zachte suède-borstel (crêpe/natuurrubber) of fijne messingborstel is essentieel. Normale onderhoudsdoeken zouden de vezels indrukken in plaats van op te richten. Borstel is bij ons als accessoire verkrijgbaar.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Onderhoudstip suède-onderhoud (Saab):

Nubuk Fresh (Saab) is uitsluitend voor ruw gestructureerde natuurlijke leersoorten – suède, nubuck, velours en Alcantara. Gepigmenteerd Saab glad leer wordt behandeld met Leather Colour of Leather Fresh.

De speciale draagoplossing met fijne pigmentkleurstoffen verbindt zich met de ruwe vezelstructuur, zonder deze te verlijmen of te verzwaren. Op glad, gepigmenteerd leer zou Nubuck Fresh ongelijkmatig hechten, omdat de typische vezelstructuur ontbreekt – de verzorging zou er vlekkerig uitzien in plaats van gelijkmatig. Op anilineleer zou de vezel niet voldoende beschermd zijn, hiervoor zijn aniline-specifieke COLOURLOCK-lijnen nodig.

Als de Saab-auto echte suède stoelen, Alcantara-stuurwiel of velours deurpanelen heeft, is Nubuck Fresh de enige juiste verzorging. Als het interieur daarentegen uit gepigmenteerd glad leer bestaat, worden Leather Fresh (Saab) of Leather Colour (Saab) gebruikt. Bij gemengde uitrustingen (stoelen suède, deuren glad leer) worden beide producten parallel gebruikt.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Nubuk Fresh" (Saab) — Suèdeverzorging voor Saab

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

1-methoxypropaan-2-ol; propyleenglycolmonomethylether (CAS 107-98-2, EG 203-539-1) — 1 – < 5 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: conserveringsmiddelen (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Zinc pyrithione, Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone)

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2-methylisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-551-1L-01-SA001
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen