Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Cosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat 11kg

$66.58
Inhoud: 11kgEenheid prijs ($6.05 / kg)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieCosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat 11kg
Op voorraad (2 units)
SKU D1-KCX-193011
$66.58
Inhoud: 11kgEenheid prijs ($6.05 / kg)
Koch-ChemieCosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat 22kg
Pre-order
SKU D1-KCX-193022
$118.90 $129.10
Inhoud: 22kgEenheid prijs ($5.40 / kg)
Koch-ChemieCosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat 235 kg
Pre-order
SKU D1-KCX-193235
$1,217.67
Inhoud: 235kgEenheid prijs ($5.18 / kg)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Vloerreiniger-concentraat voor werkplaats & industrie

Koch-Chemie Cosmo-Clean "Cc" ist ein hochkonzentriertes, mild-alkalisches Sicherheitsbodenreiniger-Konzentrat für Werkstatt-, Industrie- und Gebäudeböden. NTA- und lösungsmittelfrei, schaumarm, schnelltrennend gemäß ÖNORM 5105. Verdünnungsrate 1:40 bis 1:300 je nach Verschmutzungsgrad. Rutschhemmend auf feuchten Flächen, schonend gegenüber Bodenversiegelungen und Epoxidbeschichtungen. Maschinell und manuell einsetzbar. Im 11-kg-Kanister für den gewerblichen Regeleinsatz.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Vloeren reinigen zonder compromis — met de Koch-Chemie Cosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat

De Koch-Chemie Cosmo-Clean "Cc" is een sterk geconcentreerd, mild-alkalisch veiligheidsvloerreiniger-concentraat voor werkplaats-, industrie- en gebouwvloeren — schuimarm, NTA- en oplosmiddelvrij, met een slipremmende werking op nog natte vloeren en zacht voor bestaande vloercoatings. Verdunning 1:40 tot 1:300, afhankelijk van hoe vuil de vloer is.
  • Sterk geconcentreerd met verdunning 1:40 tot 1:300 — ontzettend zuinig in gebruik; één jerrycan van 11 kg doet vele honderden vierkante meters vloer.
  • Slipremmend op natte vloeren — fors minder kans op uitglijden op natte vloeren dan met gewone vloerreinigers.
  • Tast vloercoatings niet aan — de mild-alkalische formule is zacht voor bestaande epoxycoatings en sealants.

Wat de Cosmo-Clean anders maakt dan gewone vloerreinigers

Werkplaats- en industrievloeren krijgen er flink van langs: oliën, smeermiddelen, bandenslijtsel, remstof en industrieel vuil bouwen zich op tot hardnekkige lagen waar gewone reinigers het laten afweten. De Koch-Chemie Cosmo-Clean "Cc" is precies voor die zware bedrijfsmatige belasting gemaakt. De mild-alkalische formule haalt vet, olie en vuilresten er effectief uit, zonder agressieve oplosmiddelen — NTA-vrij en zonder gehalogeneerde verbindingen. Dat heeft een praktische reden: oplosmiddelvrije reinigers werken veel beter samen met olie-waterafscheiders, en dat is in bedrijfswerkplaatsen en industriehallen vaak een harde eis. De gekozen combinatie van wasactieve stoffen en fosfaten levert ook bij sterke verdunning nog een topreiniging.

Verdunningen en waar je ze in de praktijk gebruikt

De kracht van de Cosmo-Clean zit 'm in hoe ver je hem kunt verdunnen: bij licht vervuilde kantoor- en kantoorvloeren meng je het concentraat 1:60 tot 1:300 — zuinig doseren, waardoor die jerrycan van 11 kg nog langer meegaat. Voor zwaar vervuilde werkplaats- en industrievloeren adviseert Koch-Chemie een verdunning van 1:40 tot 1:120 voor machinaal of handmatig reinigen. Zo stem je de dosering af op hoe vuil de vloer is, zonder van product te wisselen. Het aanbrengen is simpel: concentraat op de vloer brengen, afhankelijk van het vuil even laten inwerken en afspoelen met een schrobmachine, een stoomstraler of een hogedrukreiniger.

Veiligheidsaspecten — wat "veiligheidsreiniger" betekent

De term "veiligheidsvloerreiniger" is geen marketingpraat, maar een technische classificatie: het product is snelscheidend volgens ÖNORM 5105 en daarmee geschikt voor afvalwatersystemen met olie-waterafscheiders. In een autowerkplaats of industriehal is dat vaak een wettelijke eis — reinigers mogen de olieafscheider niet overbelasten met tensideconcentraten. De Cosmo-Clean voldoet daaraan. De slipremmende werking is een tweede veiligheidsfactor: nog natte vloeren zijn een serieus risico op ongelukken als je met andere reinigers werkt — de Cosmo-Clean brengt dat risico flink omlaag dankzij zijn speciale formule.

Wat we in de praktijk zien: Voor detailingbedrijven is de Cosmo-Clean vooral sterk voor de vloerreiniging na polijstwerk, als er polijststof op de vloer is beland. De schuimarme formule maakt 'm ook prima geschikt voor schrobmachines — geen schuim dat in de machine overloopt. Aanmaken in een doseersprayer maakt het makkelijker om 'm gelijkmatig over grote vlakken te verdelen.

Cosmo-Clean vs. Green Star — wanneer welk product?

Naast de Cosmo-Clean heeft Koch-Chemie ook de Green Star BMP als universele reiniger. Het verschil zit in waar je ze inzet: de Cosmo-Clean is speciaal voor vloerreiniging gemaakt — mild-alkalisch, slipremmend en zacht voor vloercoatings. De Green Star is breder inzetbaar als universele reiniger — voor voertuigoppervlakken, motoren, velgen en vloeren, maar zonder die specifieke slipremmende eigenschap. Reinig je alleen vloeren en moet je daarbij voldoen aan veiligheidseisen (ÖNORM, olie-waterafscheiders), dan pak je de Cosmo-Clean.

Voor wie is de Koch-Chemie Cosmo-Clean de juiste keuze?

De Cosmo-Clean is bedoeld voor autowerkplaatsen, autobedrijven, detailingbedrijven en industrie die regelmatig grote vloeroppervlakken reinigen en daarbij zowel op reinigingskracht als op wettelijke afvalwatereisen moeten letten. De verpakking van 11 kg is gemaakt voor dagelijks bedrijfsmatig gebruik. Doordat je 'm zo ver kunt verdunnen, is de Cosmo-Clean op de lange termijn voordeliger dan goedkopere reinigers met een lagere concentratie.


Veelgestelde vragen over de Cosmo-Clean "Cc" veiligheidsvloerreiniger

Wat is de Koch-Chemie Cosmo-Clean en waarvoor gebruik je 'm?

De Koch-Chemie Cosmo-Clean is een sterk geconcentreerde, mild-alkalische veiligheidsvloerreiniger voor werkplaats-, industrie- en gebouwvloeren. Hij haalt oliën, smeermiddelen en hardnekkig industrievuil eruit, is NTA- en oplosmiddelvrij en snelscheidend volgens ÖNORM 5105 — geschikt voor systemen met olie-waterafscheiders.

Hoe verdun je de Cosmo-Clean goed?

Werkplaats- en industrievloeren: concentraat 1:40 tot 1:120 verdunnen, handmatig of machinaal aanbrengen. Kantoor- en kantoorvloeren: 1:60 tot 1:300 verdunnen. Test voor het eerste gebruik op een nieuwe vloer altijd even de verdraagzaamheid op een klein plekje.

Tast Cosmo-Clean vloercoatings of epoxycoatings aan?

Nee — de mild-alkalische formule is zacht voor de meeste vloercoatings en epoxycoatings. Toch is een verdraagzaamheidstest op onbekende vloeren aan te raden, want de samenstelling van coatings kan sterk verschillen.

Is Cosmo-Clean geschikt voor olie-waterafscheiders?

Ja — Cosmo-Clean is snelscheidend volgens ÖNORM 5105 en daarmee geschikt voor bedrijfssystemen met olie-waterafscheiders. Dat is in autowerkplaatsen en industriehallen een veelvoorkomende wettelijke eis aan reinigers.

Is Cosmo-Clean ook de moeite waard voor kleinere werkplaatsen?

Ja. Door de hoge concentratie en de verdunning tot 1:300 gaat een jerrycan van 11 kg ook in kleinere bedrijven heel lang mee. De prijs per vierkante meter gereinigde vloer ligt flink lager dan bij laag geconcentreerde kant-en-klare reinigers. Voor particulieren zonder bedrijfsmatige afvalwatereisen is de Cosmo-Clean echter overkill.

Twijfel je over Koch-Chemie Cosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Cosmo-Clean "Cc" Veiligheidsvloerreiniger-concentraat

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

Tetrakaliumpyrofosfaat (CAS 7320-34-5, EG 230-785-7) — 5 – < 10 %, 2-propylheptanol, geëthoxyleerd (CAS 160875-66-1) — 5 – < 10 %, Natrium-p-cumolsulfonaat (CAS 15763-76-5, EG 239-854-6) — 5 – < 10 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: 5 % of meer, maar minder dan 15 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, fosfaten, parfums, TERPINEOL


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313


VOS-gehalte (VOC)

< 0.2 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    11 kg
  • Artikelnummer
    D1-KCX-193011
  • Gewicht
    11 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen