Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Super Foam Fruit Bowl "Sff" reinigingsschuim 5l

$54.35
Inhoud: 5lEenheid prijs ($10.87 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
1 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 2-8 dagen

Schnellbestellung 2 Varianten
Koch-ChemieSuper Foam Fruit Bowl "Sff" reinigingsschuim 5 liter
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-253005
$54.35
Inhoud: 5lEenheid prijs ($10.87 / l)
Koch-ChemieSuper Foam Fruit Bowl "Sff" reinigingsschuim 20 liter
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-253020EAN 4260188690523
$184.13 $199.76
Inhoud: 20lEenheid prijs ($9.21 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Frisse geur & intense reiniging

The Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" is an extremely foaming, alkaline cleaning foam with a fruity-fresh scent, ideal for self-service car washes and use with foam cannons. It offers intensive cleaning, effectively encapsulates dirt, and rinses off easily without damaging the paintwork.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Reinigingsschuim: onmisbaar voor de perfecte autowas, Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff"

Geef je autopoetsroutine een opfrisser met de Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" — een reinigingsschuim dat het anders aanpakt. Dit extreem schuimende, alkalische actiefschuim geeft je niet alleen een grondige reiniging, het laat je wasplek ook fruitig-fris ruiken. Gemaakt voor SB-plekken en foam cannons: het schuim pakt het vuil vast, houdt het vast en spoelt er zo weer af zonder je lak te raken.

  • Extreem schuimende formule: legt een dikke, langhoudende laag schuim neer voor een grondige reiniging.
  • Fruitig-frisse geur: maakt van de wasplek een prettige plek om te klussen.
  • Laksparende reiniging: sluit het vuil in en spoelt er moeiteloos weer af.

Grondige reiniging met flink wat schuim

De Super Foam Fruit Bowl "Sff" van Koch-Chemie draait om een extreem schuimende formule die een dikke, langhoudende laag schuim neerlegt. Door dat diepe schuim haal je zelfs hardnekkig vuil van het paneel en spoel je het veilig weg. Gemaakt voor SB-plekken en foam cannons geeft dit reinigingsschuim je een schuimervaring waar elke autoliefhebber blij van wordt.

Frisse geur voor een prettigere wasplek

Naast z'n reinigingskracht scoort de Super Foam Fruit Bowl "Sff" ook met een fruitig-fris aroma dat lang in de wasplek blijft hangen. Door die geur wordt de klus iets waar je echt zin in hebt — elke wasbeurt wordt zo een feestje voor je zintuigen in plaats van een verplicht nummer.

Alkalisch actiefschuim dat het vuil zacht aanpakt

Met een alkalische pH en zeer effectieve werkstoffen geeft de Super Foam Fruit Bowl "Sff" je een grondige reiniging die toch zacht is voor de lak. Het schuim kapselt het vuil in en spoelt er moeiteloos af onder hoge druk, zodat de lak van je auto beschermd blijft. De VDA-conformiteit van klasse A garandeert bovendien een veilig gebruik bij maximale efficiëntie.

Twijfel je over Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" reinigingsschuim? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" reinigingsschuim

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

Zwavelzuur, mono-C12-14-alkylesters, mononatriumzouten (CAS 85586-07-8, EG 287-809-4) — 1 – < 10 %, D-glucopyranose, oligomeer, decyloctylglycoside (CAS 68515-73-1, EG 500-220-1) — 1 – < 5 %, Alcoholen, C12-14, geëthoxyleerd, sulfaten, natriumzouten (CAS 68891-38-3, EG 500-234-8) — 1 – < 5 %, Natrium-p-cumolsulfonaat (CAS 15763-76-5, EG 239-854-6) — 1 – < 5 %, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, EG 220-120-9) — 0,0036 – < 0,036 %, Pyridine-2-thiol-1-oxide, natriumzout (CAS 3811-73-2, EG 223-296-5) — 0,001 – < 0,01 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: 5 % of meer, maar minder dan 15 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, minder dan 5 % niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, parfums, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, BENZISOTHIAZOLINONE, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, SODIUM PYRITHIONE


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318

Veiligheidsaanbevelingen

Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208

VOS-gehalte (VOC)

< 1.5 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    5L
  • Artikelnummer
    D1-KCX-253005
  • Herstellernummer
    253005
  • Gewicht
    5,68 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen