Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Clay-Lube Clay Bar Glijspray 5l

$95.09
Inhoud: 5lEenheid prijs ($19.02 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 2 Varianten
D-CONClay-Lube Clay Bar Glijspray 500ml
Beperkte voorraad (5 units)
SKU D1-DCN-D_CLY_100_500
$10.56 $17.61
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($21.12 / l)
D-CONClay-Lube Clay Bar Glijspray 5L
SKU D1-DCN-D_CLY_100_5000
$95.09
Inhoud: 5lEenheid prijs ($19.02 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Perfecte gladheid en bescherming voor je lak

De D-CON Clay-Lube Reinigingsklei Glansspray zorgt voor een soepele toepassing van de detailingklei, verhoogt de gladheid en beschermt de lak tegen krassen. Een onmisbaar hulpmiddel voor vlekkeloze resultaten.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

D-CON Clay-Lube Clay Bar Glijspray: Zijdezachte glijding en bescherming voor je lak

De D-CON Clay-Lube Clay Bar Glijspray is dé keuze voor iedereen die z'n lak goed wil ontsmetten en tegelijk veilig wil houden. Gemaakt om alles uit je clay bar te halen, legt deze glijspray een gladde, wrijvingsvrije laag neer zodat de clay er gewoon overheen zweeft. D-CON Clay-Lube is een must-have voor elke autoliefhebber én werkende detailer.

  1. Werkt met elke soort detailing-clay: Haalt meer uit je clay bar.
  2. Meer glijding, minder wrijving: Houdt de lak vrij van krassen.
  3. Langere levensduur van je clay: Beschermt de clay en houdt 'm schoon snijdend.

Meer glijding voor een vlekkeloos resultaat

De D-CON Clay-Lube Clay Bar Glijspray geeft je clay bar precies de smering die 'ie nodig heeft om soepel en veilig te bewegen. Goedkope glijmiddelen of quick detailers laten de clay slepen en je zit zo met verse krassen. Met D-CON Clay-Lube glijdt de clay over het paneel, haalt het vuil eruit en bijt nooit in de lak.

Bescherming die blijft

Deze glijspray zit vol smerende stoffen die een beschermend laagje op het oppervlak leggen en de levensduur van je clay rekken. D-CON Clay-Lube is afgestemd op de chemie van detailing-clay, dus de bar valt niet uit elkaar en verliest z'n bite niet. Je kunt erop rekenen dat je lak goed beschermd blijft.

Streeploos bij elk weer

Zon of schaduw, D-CON Clay-Lube is gemaakt om een streeploos, vlekkeloos oppervlak achter te laten. 'Ie is zo geformuleerd dat 'ie mooi samenwerkt met je detailing-clay en de bar vrij laat bewegen, zodat 'ie nooit over de lak sleept en krassen riskeert.

Twijfel je over D-CON Clay-Lube Clay Bar Glijspray? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor D-CON Clay-Lube Clay Bar Glijspray

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Na het werken met dit product de handen grondig wassen.P264
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    5L
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CLY_100_5000
  • Gewicht
    5 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

D-CON auf Detailing1 kaufen