Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 500ml

$9.73 $16.21
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($19.46 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 4 Varianten
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 500ml
SKU D1-DCN-D_CWS_104_500EAN 8720986372688
$9.73 $16.21
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($19.46 / l)
Ausverkauft
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 5L
SKU D1-DCN-D_CWS_104_5000EAN 8720986372695
$81.32
Inhoud: 5lEenheid prijs ($16.26 / l)
Ausverkauft
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 2x 500ml set
SKU D1-DCN-D_CWS_104_500_2EAN 8720986372688
$19.45 $32.42
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($19.45 / l)
Ausverkauft
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 3x 500ml set
SKU D1-DCN-D_CWS_104_500_3EAN 8720986372688
$29.17 $48.63
Inhoud: 1500mlEenheid prijs ($19.45 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 8720986372688  |  SKU: D1-DCN-D_CWS_104_500

Verwijdert moeiteloos gedroogde insecten en vliegen

TheD-CON Fly-Bug-Insect-Remover "FBI"Effortlessly removes dried insects and flies from your car. Easy to use and gentle on paintwork. Now available!

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

De Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" van D-CON is de insectenverwijderaar die echt werkt

Met de D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner haal je opgedroogde insecten en spatten moeiteloos van bumpers, motorkappen en meer. De ready-to-use formule pakt de troep aan en ontvet meteen de lak. Ook verkrijgbaar in 5L.

  • Snel en simpel in gebruik: Lost vuil en insectenresten op zonder hard boenen.
  • Lakvriendelijk: Haalt insecten weg zonder de lak aan te tasten.
  • Reiniger en ontvetter in één: Houdt je auto schoon en glanzend.

Serieuze reinigingskracht voor insectenresten

De D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" is gemaakt om opgedroogde, platgereden insecten van voorruiten, grilles, motorkappen, bumpers en koplampen te halen. Insecten laten vieze, plakkerige resten achter op de lak, en als je ze laat zitten kunnen ze blijvende schade geven. Met deze reiniger wordt je auto poetsen een makkie.

Veilige en effectieve formule

Deze formule combineert een reiniger en een ontvetter in één en breekt vuil en insectenresten snel en simpel af, zonder hard boenen. De geteste formule is veilig op elke lak en elk oppervlak van je auto.

Simpel in gebruik

Dankzij de ready-to-use formule is de D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" zo aangezet. Je spuit hem gewoon op de plekken die het nodig hebben, laat hem even inwerken en veegt de resten weg. Je auto straalt zo weer als nieuw.

Twijfel je over D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Veroorzaakt huidirritatie.H315

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Na het werken met dit product de handen grondig wassen.P264
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE HUID: Met veel water wassen.P302+P352
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CWS_104_500
  • EAN
    8720986372688
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

D-CON auf Detailing1 kaufen