Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"Essence" Extreme-Gloss-Primer Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku 250g

$32.25
Zawartość: 250gCena jednostkowa ($129.00 / kg)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 3 Varianten
CarPro"Essence" Extreme-Gloss-Primer Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku 250g
SKU D1-CRP-5897EAN 8809397814205
$32.25
Zawartość: 250gCena jednostkowa ($129.00 / kg)
Ausverkauft
CarPro"Essence" Extreme-Gloss-Primer Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku 500 g
SKU D1-CRP-9214
$52.48
Zawartość: 500gCena jednostkowa ($104.96 / kg)
Ausverkauft
CarPro"Essence" Extreme-Gloss-Primer Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku 1 kg
SKU D1-CRP-14525
$92.96
Zawartość: 1kgCena jednostkowa ($92.96 / kg)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8809397814205  |  SKU: D1-CRP-5897

Unique combination of high-gloss polish and adhesion promoter

Experience the revolutionary combination of high-gloss polish and primer with CarPro Essence. Perfect preparation for ceramic coatings and a scratch-free, glossy finish.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

CarPro "Essence" Extreme-Gloss-Primer — Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku

CarPro Essence to wyjątkowe połączenie pasty wysokiego połysku i primera pod powłoki ceramiczne. Finishing padem nie tylko wyciągasz nieskazitelny finish z prawdziwą głębią, ale od razu przygotowujesz lakier pod coating Quartz, który idzie potem. CarPro Essence zawiera cząsteczki krzemu, które robią lakier porządnie śliskim, więc zostaje chroniony przed rysami podczas finalnego "Wipe Off". Ta krzemowa baza dodatkowo zabezpiecza lakier i robi go bardziej odpornym. Pół-trwałe wypełniacze ukrywają najdrobniejsze swirle i biorą na siebie sporą część roboty dla tego nieskazitelnego połysku, nawet bez zajeżdżania maszyny. CarPro Essence robisz ręcznie, na DA i na rotacyjnej.

  • Finish wysokiego połysku: Daje nie do pobicia połysk i nieskazitelne efekty.
  • Ochrona przed rysami: Cząsteczki krzemu chronią powierzchnię podczas finalnego "Wipe Off".
  • Łatwa w użyciu: Robisz ręcznie, na DA i na rotacyjnej.

Pasta na bazie krzemu dla maksymalnego połysku

CarPro Essence łączy przemyślane cząsteczki kwarcu nano-tech z trwałymi żywicami i drobnymi ścierniwami, żeby stworzyć produkt, który naprawdę otwiera nową drogę. Cząsteczki krzemu w CarPro Essence trzymają lakier ekstra śliskim w trakcie pracy, więc nie wprowadzasz rys. Daje ci to finish bez hologramów, który wyciągasz i ręcznie, i na maszynie.

Pół-trwałe wypełniacze dla idealnych efektów

Pół-trwałe wypełniacze w CarPro Essence przykrywają najdrobniejsze swirle i robią dużo dla tego idealnego finishu wysokiego połysku. Często te wypełniacze sprawiają, że ciężkie sesje na maszynie są zbędne, co mocno upraszcza całą robotę, a i tak daje ci efekty z najwyższej półki.

Mnóstwo sposobów użycia

Ręcznie, na DA albo na rotacyjnej – CarPro Essence ogarnia każdą metodę. Pracuje się nim łatwo i schodzi go tyle co nic, co robi z niego pozycję obowiązkową dla każdego, kto jest wyczulony na swój lakier. Właśnie dlatego, że jest tak wszechstronny, z CarPro Essence dojeżdżasz bez trudu zarówno duże płaszczyzny, jak i trudno dostępne zakamarki.

Masz wątpliwości co do CarPro "Essence" Extreme-Gloss-Primer Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: CarPro "Essence" Extreme-Gloss-Primer Hybrydowa Pasta Wysokiego Połysku

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P337+P313


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about CarPro

Contact

CARPRO Global LTD.


Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    250g
  • Artikelnummer
    D1-CRP-5897
  • EAN
    8809397814205
  • Gewicht
    280 g

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

CarPro CarPro auf Detailing1 kaufen