Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Piana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam 500ml

$14.80
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($29.60 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 3 Varianten
CarProPiana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam 500 ml
SKU D1-CRP-9295
$14.80
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($29.60 / l)
Ausverkauft
CarProPiana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam 1000 ml / 1 Liter
SKU D1-CRP-9296EAN 8809397815325
$21.60
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($21.60 / l)
Ausverkauft
CarProPiana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam 4 Liter
SKU D1-CRP-14426
$67.79
Zawartość: 4lCena jednostkowa ($16.95 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Effective pre-cleaner with high cleaning performance for foam lances

CarPro "Lift" is a highly concentrated pre-wash foam that effectively dissolves and removes dirt and contaminants. Suitable for all high-pressure foam sprayers, it offers a powerful cleaning action with a 1:10 dilution and 5 minutes dwell time.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Piana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam

Piana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam to hiperskoncentrowana piana do mycia wstępnego, która rozpuszcza i ściąga sporo brudu i zabrudzeń całkowicie bezdotykowo, zanim szampon w ogóle dotknie lakieru. Dzięki alkilowym składnikom myjącym o pH 12 jest mocna, a mimo to delikatna, i działa z każdą lancą piany wysokociśnieniową, jaką masz. Przy klasycznym rozcieńczeniu 1:10 (albo innym, zależnie od tego jak gęstą pianę chcesz) Lift zwykle trzyma się powierzchni przez 5 minut. Jest zrobiona tak, żeby maksymalnie zmoczyć karoserię, i spłukuje się bez wysiłku. Lift to nie sztuczka, która robi pianę na wierzchu — to prawdziwy aktywny środek czyszczący, który naprawdę robi robotę.

  • Skuteczne mycie wstępne: CarPro Lift pewnie rozpuszcza i ściąga brud oraz zabrudzenia przed głównym myciem.
  • Wysokie pH: dzięki alkilowym składnikom myjącym o pH 12 jest na tyle mocna, że poradzi sobie też z uporczywym brudem.
  • Kompatybilność: działa z każdym spieniaczem ciśnieniowym i myjką wysokociśnieniową z lancą piany.

Mocne mycie wstępne dla porządnego czyszczenia

CarPro "Lift" jest zrobiony specjalnie do mycia wstępnego aut. Dzięki wysokiemu pH i aktywnym składnikom myjącym tnie brud i zabrudzenia w mig. Użycie jest proste: mieszasz go 1:10 z wodą, dajesz spieniaczem ciśnieniowym albo myjką wysokociśnieniową i zostawiasz na 5 minut. Potem spłukujesz i auto jest gotowe do głównego mycia.

Hiperskoncentrowana formuła dla maksymalnej siły czyszczenia

Hiperskoncentrowana formuła CarPro "Lift" daje ci poważną siłę czyszczenia. Alkilowe składniki myjące o pH 12 wchodzą głęboko w brud i odrywają go od powierzchni. Jednocześnie zostaje na tyle delikatna, że nie uszkodzi powierzchni auta. CarPro "Lift" jest zrobiony tak, żeby maksymalnie zmoczyć karoserię, więc woda rozkłada się równo po powierzchni i czyszczenie jest dokładne.

Użycie i kompatybilność

CarPro "Lift" działa z każdym spieniaczem wysokociśnieniowym i lancą piany. Czy masz profesjonalną myjkę wysokociśnieniową, czy zwykły spieniacz, CarPro "Lift" daje radę za każdym razem. Mocno zdozowany potrafi nawet zedrzeć woski i sealanty, co czyni go naprawdę uniwersalnym produktem.

Masz wątpliwości co do CarPro Piana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: CarPro Piana czyszcząca CarPro "Lift" Pre-Wash Ultra Snow-Foam

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P337+P313
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about CarPro

Contact

CARPRO Global LTD.


Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-CRP-9295
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

CarPro CarPro auf Detailing1 kaufen