Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"MetalliCut" Metal-Polishing-Compound polish do metalu 150ml

$25.68
Zawartość: 150mlCena jednostkowa ($171.20 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 2 Varianten
CarPro"MetalliCut" Metal-Polishing-Compound polish do metalu 150 ml
SKU D1-CRP-9393
$25.68
Zawartość: 150mlCena jednostkowa ($171.20 / l)
Ausverkauft
CarPro"MetalliCut" Metal-Polishing-Compound polish do metalu 500 ml
SKU D1-CRP-14518EAN 8809397815011
$40.62
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($81.24 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Fast and effective metal polish with a high-gloss finish

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

CarPro "MetalliCut" Metal-Polishing-Compound polish do metalu

CarPro MetalliCut to sprytny polish do metalu, który łączy proszek diamentowy z samokruszącym się ścierniwem, więc jednym przejściem dostajesz i szybki cut, i blask, który robi robotę. Jest zrobiony pod miękkie metale jak chrom. Jeśli jesteś pro detailerem i robisz końcówki wydechu albo chromowane i polerowane felgi, CarPro MetalliCut to dokładnie to, po co sięgasz.

  • Szybki, skuteczny cut: oszczędza ci czas i siłę.
  • Wykończenie o wysokim połysku: wyciąga każdy metal na olśniewający blask.
  • Używasz jak chcesz: rotacyjna, mimośrodowa albo z ręki.

Solidna siła cięcia i polerowania

CarPro MetalliCut jest zrobiony, żeby ciąć szybko i czysto. Dzięki technologii z proszkiem diamentowym i tym samokruszącym się ścierniwem bierze nawet oporne powierzchnie szybko i do końca. Stal nierdzewna, aluminium czy chrom — z MetalliCut przygotujesz porządnie każdą metalową powierzchnię.

Jak go używasz

Z ręki czy na maszynie, CarPro MetalliCut dowozi za każdym razem. Zgarniasz pad z gąbki i dajesz ten polish z ręki albo na maszynie rotacyjnej i mimośrodowej. Ta elastyczność robi z MetalliCut łatwy wybór dla detailerów, którzy chcą precyzyjnych, wydajnych efektów.

Olśniewający blask na każdej metalowej powierzchni

Największy plus CarPro MetalliCut to wykończenie o wysokim połysku, które zostawia na każdej metalowej powierzchni. Miękkie metale jak chrom to uwielbiają. Ten blask nie tylko ładnie wygląda — sprawia też, że powierzchnie, które robisz, trzymają się dłużej i zostają chronione.

Masz wątpliwości co do CarPro "MetalliCut" Metal-Polishing-Compound polish do metalu? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: CarPro "MetalliCut" Metal-Polishing-Compound polish do metalu

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Zagrożenie dla zdrowia

Zagrożenie dla zdrowia

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.H304

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów.P301+P310+P331
Przechowywać pod zamknięciem.P405
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about CarPro

Contact

CARPRO Global LTD.


Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    150ml
  • Artikelnummer
    D1-CRP-9393
  • Gewicht
    150 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Metall

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

CarPro CarPro auf Detailing1 kaufen