Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Pasta na wysoki połysk "Reflect" Super-Fine-Polish 250g

$18.92
Zawartość: 250gCena jednostkowa ($75.68 / kg)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 3 Varianten
CarProPasta na wysoki połysk "Reflect" Super-Fine-Polish 250g
SKU D1-CRP-9301EAN 8809397813505
$18.92
Zawartość: 250gCena jednostkowa ($75.68 / kg)
Ausverkauft
CarProPasta na wysoki połysk "Reflect" Super-Fine-Polish 500 g
SKU D1-CRP-9302EAN 8809397813550
$28.45
Zawartość: 500gCena jednostkowa ($56.90 / kg)
Ausverkauft
CarProPasta na wysoki połysk "Reflect" Super-Fine-Polish 1 kg
SKU D1-CRP-14526
$55.68
Zawartość: 1kgCena jednostkowa ($55.68 / kg)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8809397813505  |  SKU: D1-CRP-9301

Unrivaled finish with maximum reflection and mirror gloss

CarPro Reflect offers easy application and fast results. Suitable for use with rotary and dual-action polishers, as well as by hand, this high-gloss polish produces minimal dust and is very economical to use. It delivers an impressive mirror-like shine that is truly remarkable.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

CarPro "Reflect" Super-Fine-Polish pasta na wysoki połysk

CarPro Reflect Super-Fine-Polish to to, co dajesz, żeby wyciągnąć połysk poza skalą, zanim zasealujesz lakier. Ta zaawansowana pasta na wysoki połysk pracuje na szybko rozpadających się ścierniwach i dopracowanych cząsteczkach nano, a sprawdzili ją profesjonalni detailerzy na całym świecie. Masz krótkie czasy pracy, zero wypełniaczy i głęboki lustrzany połysk na lakierach miękkich i twardych.

  1. Szybkie cięcie: Oszczędza Ci czas dzięki szybko rozpadającym się ścierniwom.
  2. Wszechstronność: Działa na każdym systemie lakieru, też na miękkich.
  3. Wykończenie na wysoki połysk: Wyciąga maksimum połysku i refleksji.

Szybka pasta na wysoki połysk do równych efektów

Pasta na wysoki połysk CarPro Reflect daje drobne, błyszczące wykończenie, które pasuje do każdego systemu lakieru, nawet do delikatnych miękkich lakierów. Dzięki zaawansowanej formule zostawia idealnie płaskie lustrzane wykończenie z maksymalną refleksją. Ręcznie albo na maszynie rotacyjnej czy mimośrodowej — Reflect daje się łatwo nakładać, prawie nie pyli i schodzi go mało.

Wszechstronność i wydajność w jednym

CarPro Reflect powstał, żeby dawać szybkie efekty, które robią wrażenie. Z wartością połysku 10 i wartością cięcia 5 to świetny wybór, żeby położyć perfekcyjne wykończenie na wysoki połysk przed sealowaniem. Pasta nie zawiera wypełniaczy, więc za każdym razem widzisz prawdziwy efekt. Lakier miękki czy twardy — Reflect daje Ci równą, lustrzaną powierzchnię.

Połysk na poziomie pro

Profesjonalni detailerzy na całym świecie sięgają po CarPro Reflect, żeby dać klientom najwyższy poziom połysku i refleksji. Pasta została przetestowana i dopracowana tak, żeby wyciągać świetne efekty nawet z wymagających lakierów. Zaawansowane cząsteczki nano i szybko rozpadające się ścierniwa robią z Reflect pierwszy wybór do nieskazitelnych wykończeń na wysoki połysk.

Masz wątpliwości co do CarPro Pasta na wysoki połysk "Reflect" Super-Fine-Polish? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: CarPro Pasta na wysoki połysk "Reflect" Super-Fine-Polish

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Zagrożenie dla zdrowia

Zagrożenie dla zdrowia

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.H304

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P301+P310
NIE wywoływać wymiotów.P331
Przechowywać pod zamknięciem.P405
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about CarPro

Contact

CARPRO Global LTD.


Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    250g
  • Artikelnummer
    D1-CRP-9301
  • EAN
    8809397813505
  • Gewicht
    250 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

CarPro CarPro auf Detailing1 kaufen