Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Crystal Clear "APC" Allesreiniger 500ml

$10.54 $17.57
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($21.08 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 3 Varianten
D-CONCrystal Clear "APC" Allesreiniger 500ml
SKU D1-DCN-D_SPI_993_500EAN 8720986370004
$10.54 $17.57
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($21.08 / l)
Ausverkauft
D-CONCrystal Clear "APC" Allesreiniger 1000ml
SKU D1-DCN-D_SPI_993_1000
$27.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($27.06 / l)
Ausverkauft
D-CONCrystal Clear "APC" Allesreiniger 5L
SKU D1-DCN-D_SPI_993_5000EAN 8720986370011
$81.32
Inhoud: 5lEenheid prijs ($16.26 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 8720986370004  |  SKU: D1-DCN-D_SPI_993_500

Geconcentreerde, kleur- en geurvrije allesreiniger

Clear choice for professionals: TheD-CON Crystal Clear APC All-Purpose Cleaneroffers aexcellent cleaning performancewithout the disadvantages of colorants and fragrances. Its high concentration and versatility make it theperfect tool for every detailer.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

De perfecte reiniger voor pro's heet D-CON Crystal Clear APC Allesreiniger

D-CON Crystal Clear APC Allesreiniger is de reiniger die je bij elke detailklus pakt. Deze kleur- en geurvrije APC is speciaal voor detailers en poetsers gemaakt en werkt perfect samen met de Tornador Cleaning Gun. Met zijn krachtige formule haalt hij vlekken en vuil moeiteloos uit tapijt, banden, motoren en nog veel meer.

  • Kleur- en geurvrij: laat geen resten achter en is ideaal voor kwetsbare oppervlakken.
  • Enorm geconcentreerd: verdun je flink terug (interieur 5:1, exterieur 3:1).
  • Overal inzetbaar: ideaal voor tapijt, banden, motorruimtes en meer.

Kleur- en geurvrij reinigen voor maximale werking

D-CON Crystal Clear APC onderscheidt zich van andere reinigers door zijn kleur- en geurvrije formule. Gewone oppervlaktereinigers zitten vaak vol kleur- en geurstoffen die resten achterlaten en het oppervlak kunnen beschadigen. D-CON Crystal Clear APC laat die weg, dus krijg je meer reinigingskracht en een prettiger klusje. Kleurvrije tensiden houden vlekken en verkleuring weg, terwijl parfumvrije chemie het schoonmaken een stuk aangenamer maakt.

Hoge concentratie voor effectief reinigen

Deze hooggeconcentreerde allesreiniger verdun je zo ver als je wilt, waardoor hij lang meegaat. Voor het interieur raden we een verdunning van 5:1 aan en voor het exterieur een verdunning van 3:1. Die flexibiliteit maakt D-CON Crystal Clear APC een onmisbaar stuk gereedschap voor pro-detailers.

Veelzijdig in gebruik

D-CON Crystal Clear APC is een echte allrounder. Of het nu om tapijt, banden, motoren of andere oppervlakken gaat – deze reiniger pakt elke uitdaging aan. Zijn krachtige formule haalt zelfs het hardnekkigste vuil eruit en zorgt voor een grondige reiniging zonder resten. En omdat hij zacht werkt, blijft hij netjes voor het oppervlak, dus je zet hem overal in.

Twijfel je over D-CON Crystal Clear "APC" Allesreiniger? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor D-CON Crystal Clear "APC" Allesreiniger

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Na het werken met dit product de handen grondig wassen.P264
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_SPI_993_500
  • EAN
    8720986370004
  • Gewicht
    570 g

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

D-CON auf Detailing1 kaufen