Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy 250ml

CW1:100
Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-21 Tage
$17.68
Zawartość: 250mlCena jednostkowa ($70.72 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność

Dr. Wack "CW1:100" CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy - 250ml nie jest dostępny od ręki. Gdy wszystkie produkty z Twojego zamówienia będą znów dostępne, wyślemy je w jednej przesyłce. Czas dostawy zależy od produktu z najdłuższym czasem dostawy.

Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-21 Tage
Schnellbestellung 3 Varianten
Dr. Wack "CW1:100"CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy 250ml
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-1710EAN 4006539017102
$17.68
Zawartość: 250mlCena jednostkowa ($70.72 / l)
Dr. Wack "CW1:100"CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy 25ml
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-1720EAN 4006539017201
$5.43
Zawartość: 25mlCena jednostkowa ($217.20 / l)
Dr. Wack "CW1:100"CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy 5 Liter
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-1730EAN 4006539017300
$141.46
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($28.29 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4006539017102  |  SKU: D1-DRW-1710

Koncentrat 1:200, czysta szyba bez tłustego filmu

CW1:100 Classic to bardzo wydajny koncentrat płynu do spryskiwaczy od Dr. Wack. Z 250 ml w proporcji 1:200 powstaje do 50 litrów gotowego płynu czyszczącego. Zbiera oślepiający i tłusty film z przedniej szyby i sprawdzi się u każdego, kto chce uzupełniać płyn oszczędnie i łagodnie dla materiałów.

Zmieszaj koncentrat z wodą w proporcji 1:200, czyli około 1,25 ml na 250 ml wody, i wlej do zbiorniczka spryskiwaczy. Przy mocnym zabrudzeniu dozuj trochę więcej. Przed pierwszą jazdą krótko przepłucz dysze, żeby tłusty film schodził równo. Na zimną porę roku dodaj środek przeciw zamarzaniu, CW1:100 Classic go nie zawiera.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Czysta szyba z małej butelki

CW1:100 Classic to bardzo wydajny koncentrat płynu do spryskiwaczy od Dr. Wack. Z 250 ml w proporcji 1:200 robisz do 50 litrów płynu czyszczącego, który zbiera oślepiający i tłusty film. To nie jest gotowy płyn do spryskiwaczy i nie zawiera ochrony przed mrozem.


CW1:100 Classic to mocno rozcieńczalny koncentrat czyszczący do spryskiwaczy. Mieszasz go z wodą i wlewasz do zbiorniczka, gdzie zbiera z przedniej szyby resztki owadów, kurz i typowy oślepiający film. Kompaktowa butelka 250 ml zastępuje rachunkowo około 20 butelek gotowego płynu, więc zajmuje mniej miejsca i oznacza mniej opakowań do dźwigania.

  • Wysoka wydajność. Z 250 ml koncentratu w proporcji 1:200 powstaje do 50 litrów płynu czyszczącego. Jedna butelka starcza więc na wiele uzupełnień, a w aucie nie musisz wozić ciężkich kanistrów.
  • Na oślepiający i tłusty film. Płyn zbiera cienki film ze spalin, pyłków i kurzu drogowego, który oślepia pod światło. Szyba znów jest czysta, zamiast tylko na chwilę zrobić się mokra i znowu smużyć.
  • Łagodny dla materiałów. Receptura nadaje się do plastikowych kloszy reflektorów i do dysz wachlarzowych. Nie atakuje tych elementów i może wydłużyć żywotność gumek wycieraczek.

Co widzimy na co dzień: Najczęstszy błąd to przedozowanie w nadziei na większą siłę czyszczenia. Za dużo koncentratu zostawia smugi i wymaga kilku przejść wycieraczek, zanim szyba znów będzie czysta. Trzymaj się proporcji 1:200 i zwiększaj lekko tylko przy wyraźnie mocnym oślepiającym filmie, wtedy pracujesz czyściej, a butelka starcza na dłużej.


Stosowanie

Zmieszaj koncentrat z wodą w proporcji 1:200 i wlej do zbiorniczka spryskiwaczy, a wtedy każde użycie dysz czyści szybę i reflektory za jednym razem.

Przy normalnym dozowaniu na 250 ml wody idzie około 1,25 ml koncentratu. Przy uporczywym oślepiającym filmie możesz lekko zwiększyć ilość. Po pierwszym napełnieniu krótko przepłucz dysze, żeby film schodził równo, a wycieraczki od początku pracowały czysto.

Mieszaliśmy koncentrat w magazynie w Nordhorn na mocno eksploatowanych przednich szybach. W praktyce opłaca się mieć w bagażniku małą zapasową mieszankę, zamiast w trasie kombinować z nierozcieńczonym koncentratem.

Ograniczenia

CW1:100 Classic to czysty koncentrat czyszczący i nie zawiera ochrony przed mrozem. Zimą musisz dodatkowo domieszać środek przeciw zamarzaniu, inaczej układ może zamarznąć. Nie zastąpi też dokładnego mycia ręcznego ani czyszczenia szkła przy mocno trzymających osadach, jak zapieczone owady czy smoła, wtedy lepiej czyścić szybę bezpośrednio ściereczką i odpowiednim płynem do szyb.

Dla kogo

Koncentrat pasuje każdemu, kto chce uzupełniać płyn do spryskiwaczy oszczędnie, bez zajmowania miejsca i łagodnie dla materiałów, od codziennego kierowcy po skrupulatnego fana samodzielnej pielęgnacji. Jeśli zależy Ci na czystej szybie bez oślepiającego filmu i nie lubisz dźwigać ciężkich gotowych butelek, z CW1:100 Classic jedziesz dokładnie tak, jak trzeba.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "CW1:100" CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy? Poproś o wyjaśnienie:



Najczęstsze pytania


Jak dozować CW1:100 Classic?

Mieszasz koncentrat z wodą w proporcji 1:200. To około 1,25 ml na 250 ml wody. Przy mocnym oślepiającym i tłustym filmie możesz lekko zwiększyć ilość, poza tym standardowe dozowanie w zupełności wystarcza.

Jak wydajna jest butelka 250 ml?

Z 250 ml koncentratu w proporcji 1:200 powstaje do 50 litrów gotowego płynu czyszczącego. Jedna butelka zastępuje więc rachunkowo około 20 butelek zwykłego płynu do spryskiwaczy, zajmuje mniej miejsca i oznacza mniej opakowań.

Czy CW1:100 Classic zawiera ochronę przed mrozem?

Nie. CW1:100 Classic to czysty koncentrat czyszczący bez ochrony przed mrozem. Na zimną porę roku musisz dodatkowo dodać do spryskiwaczy środek przeciw zamarzaniu, żeby zbiorniczek i przewody nie zamarzły.

Czy koncentrat nadaje się do reflektorów i dysz?

Tak. Receptura jest łagodna dla materiałów i nadaje się do plastikowych kloszy reflektorów oraz dysz wachlarzowych. Nie atakuje tych elementów i może wydłużyć żywotność gumek wycieraczek.

Czy CW1:100 Classic usuwa oślepiający film z szyby?

Tak. Płyn zbiera cienki oślepiający i tłusty film ze spalin, pyłków i kurzu drogowego, który przeszkadza pod światło. Mocno trzymające osady, jak zapieczone owady, lepiej czyścić bezpośrednio ściereczką i płynem do szyb.

Just ask us. Daniel will help you.


Stosowanie CW1:100 Classic

Zmieszaj koncentrat z wodą w proporcji 1:200, czyli około 1,25 ml na 250 ml wody, i wlej mieszankę do zbiorniczka spryskiwaczy. Przy uporczywym oślepiającym filmie możesz dozować trochę mocniej.

Przed pierwszą jazdą raz przepłucz dysze, żeby film schodził równo, a wycieraczki pracowały czysto. To oszczędza gumki wycieraczek i szybciej daje czystą szybę.

Zimą dodatkowo domieszaj środek przeciw zamarzaniu. CW1:100 Classic to koncentrat czyszczący bez ochrony przed mrozem, sam nie uchroni zbiorniczka przed zamarznięciem.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "CW1:100" CW1:100 "Classic" płyn do spryskiwaczy

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Zawartość LZO (VOC)

2,03 % — udział lotnych związków organicznych.


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    250 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-1710
  • EAN
    4006539017102
  • Herstellernummer
    1710
  • Gewicht
    356 g

Eigenschaften

  • Verpackung
    Plastikflasche
  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen
  • Fahrzeugtyp
    Pkw
  • Produkteigenschaften
    Keine Streifenbildung

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "CW1:100" auf Detailing1 kaufen