Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli 500ml

S100
$21.62
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($43.24 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Rozmiar
6 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100"Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli 500ml
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-DRW-2018EAN 4006539020188
$21.62
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($43.24 / l)
Dr. Wack "S100"Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli 2x 500ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-DRW-2018_2EAN 4006539020188
$43.12 $43.23
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($43.12 / l)
Dr. Wack "S100"Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli 3x 500ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DRW-2018_3EAN 4006539020188
$64.75 $64.85
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($43.17 / l)
Dr. Wack "S100"Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli 6x 500 ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DRW-2018_6EAN 4006539020188
$129.63 $129.69
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($43.21 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4006539020188  |  SKU: D1-DRW-2018

Effective wheel cleaner for sparkling clean motorcycle wheels

Dr. Wack's S100 Motorcycle Wheel Cleaner effortlessly removes even the toughest dirt, such as chain grease and brake dust – with an acid-free gel formula for maximum cleaning performance.

Felgen abkühlen lassen, dann den Reiniger großzügig auf die trockene Felge aufsprühen und 3–5 Minuten einwirken lassen (bei starker Verschmutzung oder Kälte bis zu 10 Minuten). Anschließend mit kräftigem Wasserstrahl gründlich abspülen, bei Bedarf mit Schwamm oder Bürste nacharbeiten. Säurefreie Gel-Formel, geeignet für lackierte, eloxierte, Chrom- und hochglanzpolierte Felgen. Nicht in der prallen Sonne oder auf heißer Felge anwenden, da der Reiniger sonst antrocknet.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Dla lśniąco czystych felg motocyklowych: "S100" Płyn do Felg Motocyklowych od Dr. Wack

S100 Płyn do Felg Motocyklowych od Dr. Wack radzi sobie nawet z najbardziej upartym brudem, jak przypieczony smar łańcucha i pył z klocków hamulcowych, bez wysiłku. Dzięki bezkwasowej formule w żelu dobrze trzyma się na feldze i działa intensywnie, nie naruszając materiału ani powłoki. Felgi lakierowane, anodowane czy polerowane na wysoki połysk – ten płyn zostawia nieskazitelny blask i mocno ułatwia pielęgnację twojego motocykla.

  • Czyści sam: Ściąga uparty pył hamulcowy i smar łańcucha bez ręcznego szorowania.

  • Bezkwasowa formuła w żelu: Łagodna dla materiałów i powłok, a przy tym mocno skuteczna.

  • Proste użycie: Spryskujesz, dajesz zadziałać i spłukujesz – szybki blask bez wysiłku.


Radzi sobie ze smarem łańcucha i pyłem hamulcowym

S100 Płyn do Felg Motocyklowych powstał specjalnie do typowego brudu na felgach motocyklowych. Rozprysnięty i zaschnięty smar łańcucha oraz uparty pył z hamulców schodzą bez śladu. Formuła w żelu sprawia, że płyn trzyma się felgi i robi swoje, zamiast spływać. Tak masz dokładne czyszczenie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Jak używać, żeby mieć najlepszy efekt

Zanim użyjesz S100 Płynu do Felg Motocyklowych, najpierw daj felgom ostygnąć. Potem spryskujesz je obficie i dajesz zadziałać 3–5 minut. Przy mocnym brudzie albo niskiej temperaturze możesz wydłużyć czas działania nawet do 10 minut. Po zadziałaniu spłukujesz felgi dokładnie mocnym strumieniem wody. W razie potrzeby pomożesz sobie gąbką albo szczotką.

Wszechstronny i łagodny dla materiału

S100 Płyn do Felg Motocyklowych pasuje do wielu rodzajów felg: lakierowanych i anodowanych felg aluminiowych i stalowych, felg high gloss i chromowanych oraz aluminiowych felg polerowanych na wysoki połysk. Ponieważ jest bezkwasowy, jest wyjątkowo łagodny i użyjesz go bez obaw na wrażliwych powierzchniach. A że jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele i butelka starcza na długo.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "S100" Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli? Poproś o wyjaśnienie:



Häufige Fragen


Greift der S100 Felgenreiniger meine Felgen an?

Nein. Die Formel ist säurefrei und dadurch besonders materialschonend. Sie eignet sich für lackierte und eloxierte Alu- und Stahlfelgen, Chrom-, High-Gloss- und hochglanzpolierte Felgen. Damit kannst du den Reiniger bedenkenlos auch auf empfindlichen Oberflächen einsetzen.

Wie lange muss der Reiniger einwirken?

In der Regel reichen 3–5 Minuten. Bei besonders starken Verschmutzungen oder niedrigen Temperaturen verlängerst du die Einwirkzeit auf bis zu 10 Minuten. Danach gründlich mit kräftigem Wasserstrahl abspülen. Lass das Gel nicht auf heißer Felge antrocknen.

Entfernt das Gel auch eingebranntes Kettenfett?

Ja. Der Reiniger ist speziell für typische Motorradverschmutzungen entwickelt und löst abgeschleudertes, eingetrocknetes Kettenfett sowie hartnäckigen Bremsabrieb rückstandsfrei. Die Gel-Formel haftet an der Felge und wirkt selbsttätig, sodass du kaum nacharbeiten musst.

Muss ich die Felge vor dem Auftragen abkühlen lassen?

Ja. Trag den Reiniger nur auf eine abgekühlte, trockene Felge auf und arbeite nicht in praller Sonne. Auf heißer Oberfläche trocknet das Gel zu schnell an, das kann Schlieren hinterlassen und die Reinigungswirkung schwächen.

Just ask us. Daniel will help you.


So reinigst du deine Motorradfelgen

Lass die Felgen vor der Anwendung abkühlen und arbeite nicht in praller Sonne. Sprüh den S100 Felgenreiniger großzügig auf die trockene Felge – die Gel-Formel haftet, läuft nicht ab und löst eingebranntes Kettenfett sowie Bremsstaub von selbst an.

Lass das Gel 3–5 Minuten einwirken. Bei hartnäckigem Schmutz oder niedrigen Temperaturen verlängerst du die Einwirkzeit auf bis zu 10 Minuten. Anschließend mit kräftigem Wasserstrahl gründlich abspülen; an Speichen oder schwer zugänglichen Stellen hilft ein Schwamm oder eine weiche Bürste.

Der Reiniger ist säurefrei und damit materialschonend zu lackierten, eloxierten, Chrom- und hochglanzpolierten Felgen. Unsere Erfahrung: Wer nicht wartet, bis die Felge heiß und das Gel angetrocknet ist, vermeidet Schlieren und kommt mit einem Durchgang aus.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "S100" Płyn do Felg Motocyklowych "S100" do Motocykli

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa szkodliwie po połknięciu lub w kontakcie ze skórą.H302+H312
Działa drażniąco na oczy.H319
Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P301+P312
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.P302+P352
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2018
  • EAN
    4006539020188
  • Herstellernummer
    2018
  • Gewicht
    666 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen