Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) 1000ml

Pre-wash
$15.25 $30.50
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Kolor
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 9 Varianten
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Pink (Sweet Watermelon) / 1000ml
SKU D1-INC-700509
$15.25 $30.50
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Pink (Sweet Watermelon) / 2x 1000 mL
SKU D1-INC-700509_2
$30.50 $59.77
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Pink (Sweet Watermelon) / 4x 1000 ml
SKU D1-INC-700509_4
$60.99 $119.54
Zawartość: 4000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Green (Fresh Forest) / 1000ml
SKU D1-INC-700508
$15.25 $30.50
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Green (Fresh Forest) / 2x 1000 mL
SKU D1-INC-700508_2
$30.50 $59.77
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Green (Fresh Forest) / 4x 1000 ml
SKU D1-INC-700508_4
$60.99 $119.54
Zawartość: 4000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Blue (Flower Explosion) / 1000ml
SKU D1-INC-700507
$15.25 $30.50
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Blue (Flower Explosion) / 2x 1000 mL
SKU D1-INC-700507_2
$30.50 $59.77
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam) Blue (Flower Explosion) / 4x 1000 ml
SKU D1-INC-700507_4
$60.99 $119.54
Zawartość: 4000mlCena jednostkowa ($15.25 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Color foam for perfect car washing

The INNOVACAR S2 COLOR Foamy Cleaning Foam combines first-class cleaning performance with a colorful washing experience. The pH-neutral formula is particularly gentle and available in three exciting variations: Pink (Sweet Watermelon), Green (Fresh Forest), and Blue (Flower Explosion). Ideal for those who value professional vehicle care and a unique cleaning experience.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy – kolorowa piana myjąca (Snow Foam) do mycia auta bez konkurencji

Jeśli chcesz zadbać o auto jak profesjonalista, a przy okazji wycisnąć z mycia maksimum frajdy, to piana myjąca INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy jest dokładnie tym, czego szukasz. To coś więcej niż zwykły snow foam – ta pH-neutralna piana w mocnych kolorach daje solidne mycie wstępne i zamienia każde mycie w prawdziwe widowisko. Dostępna w różu (Sweet Watermelon), zieleni (Fresh Forest) i błękicie (Flower Explosion), S2 Color Foamy łączy realną siłę czyszczenia z porządną dawką koloru.

Kolorowa piana zbiera brud, kurz i road film z auta i zostawia idealnie czystą powierzchnię – a wszystko to z pH-neutralną formułą, która świetnie radzi sobie też na delikatnych lakierach i warstwach wosku. Nakłada się bajecznie łatwo, a zapach zamienia mycie w prawdziwe przeżycie. Piana rozkłada się równo i trzyma się w grubej, długo przylegającej warstwie, która rozmiękcza brud.

  • Kolorowa piana dla większej frajdy i skuteczności – Barwna piana zamienia każde mycie w ucztę dla oka, bez rezygnowania z dokładnego czyszczenia.
  • Formuła pH-neutralna, łagodna dla wszystkich lakierów i sealantów – Nadaje się na powierzchnie woskowane i powlekane; piana czyści łagodnie, ale dokładnie.
  • Dostępna w trzech wciągających wariantach koloru i zapachu – Czy to Sweet Watermelon (róż), Fresh Forest (zieleń) czy Flower Explosion (błękit) – znajdziesz zapach i look pasujące do twojego mycia.

Topowa siła czyszczenia z kolorową pianą: idealna do dokładnego mycia wstępnego

Skuteczność czyszczenia INNOVACAR S2 COLOR Foamy trudno pobić, zwłaszcza jeśli zależy ci na porządnym myciu wstępnym. Dzięki pH-neutralnej formule piana jest naprawdę łagodna dla lakieru, felg i innych delikatnych powierzchni. Zbiera przyklejony kurz drogowy i brud, który inaczej z czasem wżera się w lakier. Najlepsze? Kolor piany utrzymuje się przez cały czas działania i robi z mycia prawdziwy magnes na spojrzenia.

Dzięki gęstej konsystencji piana trzyma się długo i ma czas dobrze rozmiękczyć brud, zanim przejdziesz do myjki ciśnieniowej. Ta kolorowa warstwa to nie tylko ładny widok – pomaga też pianie czyścić równomiernie.

Trzy warianty kolorystyczne do mycia po swojemu

INNOVACAR S2 COLOR Foamy jest w trzech wariantach: róż (Sweet Watermelon), zieleń (Fresh Forest) i błękit (Flower Explosion). Każdy kolor nie tylko urozmaica sprawę wizualnie, ale też zaskakuje przyjemnym zapachem, który sprawia, że mycie jest odrobinę bardziej wyjątkowe.

  • Sweet Watermelon (róż) – Idealny, jeśli lubisz świeży, owocowy zapach i chcesz ten wyrazisty róż na karoserii.
  • Fresh Forest (zieleń) – Zielona piana daje świeży, naturalny leśny zapach i pełne energii mycie.
  • Flower Explosion (błękit) – Z przyjemnym kwiatowym zapachem i jaskrawym błękitem ten wariant jest idealny dla miłośników aut szukających czegoś wyjątkowego.

Wszystkie warianty są w różnych rozmiarach: 1000 ml pojedynczo, 2x 1000 ml w dwupaku lub 4x 1000 ml na zapas – coś na każdą potrzebę pielęgnacji.

Łatwa w użyciu dla profesjonalistów i początkujących

Używanie piany myjącej INNOVACAR S2 COLOR Foamy jest banalnie proste. Dajesz pianę lancą pianową lub foam cannonem i rozkłada się równo na całym nadwoziu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś starym wygą w detailingu, S2 Color Foamy zdobędzie cię łatwą obsługą i skutecznym czyszczeniem.

Kolejny plus: ponieważ piana jest pH-neutralna, bez obaw przejedziesz nią po powlekanych autach i wrażliwych powierzchniach, nie naruszając warstwy wosku ani ochrony lakieru. To właśnie robi z S2 COLOR Foamy niezastąpionego partnera do regularnej pielęgnacji.

Masz wątpliwości co do INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: INNOVACAR "S2 COLOR" Foamy kolorowa piana myjąca (Snow Foam)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich.P103
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów.P301+P310+P331
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about INNOVACAR

Innovative Reinigungstechnologien für dein Fahrzeug

Innovacar setzt auf fortschrittliche Reinigungstechnologien, darunter die weltweit einzigartige Linie von enzymatischen Reinigern. Diese Produkte nutzen Enzyme, um organische Verschmutzungen effektiv zu entfernen, ohne die Oberflächen deines Fahrzeugs zu beschädigen. Dies gewährleistet eine gründliche Reinigung und trägt zur Langlebigkeit deines Fahrzeugs bei.

Tenside pflanzlichen Ursprungs

Viele Innovacar-Reiniger arbeiten mit Tensiden pflanzlichen Ursprungs.

Hergestellt in Italien: Qualität und Tradition

Alle Reinigungsmittel von Innovacar werden direkt in Italien produziert. Dies garantiert nicht nur höchste Qualitätsstandards, sondern auch die Einhaltung traditioneller Herstellungsverfahren. Mit Innovacar entscheidest du dich für Produkte, die mit Leidenschaft und Expertise entwickelt wurden.

Contact

FRA BER S.R.L.
Corso Vercelli 57, 20144 Milano, Italien

+39 0363 905287

innovacar.it

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-INC-700509
  • Herstellernummer
    700509
  • Gewicht
    1 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

INNOVACAR auf Detailing1 kaufen