Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"X2" Fabrics&Leather Preparat do czyszczenia skóry 500ml

inner space
$12.07 $24.12
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($24.14 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
3 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 3 Varianten
INNOVACAR"X2" Fabrics&Leather Preparat do czyszczenia skóry 500ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-INC-79407
$12.07 $24.12
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($24.14 / l)
INNOVACAR"X2" Fabrics&Leather Preparat do czyszczenia skóry 3x 500ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-INC-79407_3
$36.18 $69.31
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($24.12 / l)
INNOVACAR"X2" Fabrics&Leather Preparat do czyszczenia skóry 6x 500 ml
SKU D1-INC-79407_6
$72.36 $138.61
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($24.12 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Versatile Leather and Textile Cleaner for Flawless Results

The INNOVACAR X2 Fabrics & Leather is the solution for flawless and gentle cleaning of leather and textiles. Its innovative formula and easy handling make it the ideal companion for interior detailing.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

INNOVACAR "X2" Fabrics & Leather – Skuteczny preparat do czyszczenia skóry i tapicerki

INNOVACAR "X2" Fabrics & Leather to mocny preparat do skóry, skóry ekologicznej i tapicerki materiałowej we wnętrzu auta. Uniwersalna formuła zbiera brud, tłuszcz, oleje i uporczywe plamy bez walki. Dzięki innowacyjnej technologii wchodzi głęboko we włókna, a delikatnych materiałów takich jak skóra nie niszczy. X2 Fabrics & Leather to strzał w dziesiątkę przy detailingu i pielęgnacji auta na poziomie pro – i kiedy zaczynasz, i kiedy robisz to zawodowo.

  • Uniwersalne zastosowanie: skutecznie czyści skórę, skórę ekologiczną i tapicerkę materiałową, idealny do wnętrza auta.
  • Delikatny i skuteczny: wyciąga głęboko siedzący brud i plamy, nie niszcząc delikatnych materiałów.
  • Prosty w użyciu: łatwo się nakłada i schodzi bez śladu, zostawia nieskazitelną powierzchnię.

Głębokie czyszczenie skóry i tapicerki

INNOVACAR X2 robi wrażenie siłą czyszczenia. Formuła powstała po to, żeby rozpuścić nawet głęboko siedzący brud i osady tłuszczu ze skóry, skóry ekologicznej i tapicerki materiałowej. Materiał przy tym nie obrywa – idealnie przy dobrych skórzanych fotelach czy delikatnych materiałowych obiciach. Aplikacja to bułka z masłem: psikasz, dajesz zadziałać i ścierasz mikrofibrą. Efekt? Wygląd jak nowy i powierzchnia, na której czuć czystość.

Innowacyjna formuła do delikatnych materiałów

W porównaniu ze zwykłymi środkami INNOVACAR X2 stawia na formułę łagodną, ale skuteczną. Oszczędza delikatne włókna tkanin i strukturę skóry. Czy robisz wnętrze auta, czy inne powierzchnie ze skóry i materiału – ten preparat daje najlepszy efekt, bez śladów i przebarwień. Dla najlepszego rezultatu połącz go z mikrofibrą, a potem z pielęgnacją do skóry, żeby materiał został miękki i zabezpieczony.

Idealny do profesjonalnego detailingu

Pasjonat pielęgnacji auta czy zawodowy detailer – X2 Fabrics & Leather to must have dla każdego, kto ma wysokie wymagania przy czyszczeniu wnętrza. Prosta aplikacja i mocne działanie oszczędzają czas i wysiłek, bez schodzenia z jakości. Preparat świetnie łączysz z innymi produktami z serii Innovacar, żeby dojechać całe auto na wysoki połysk.

Masz wątpliwości co do INNOVACAR "X2" Fabrics&Leather Preparat do czyszczenia skóry? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: INNOVACAR "X2" Fabrics&Leather Preparat do czyszczenia skóry

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich.P103
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about INNOVACAR

Innovative Reinigungstechnologien für dein Fahrzeug

Innovacar setzt auf fortschrittliche Reinigungstechnologien, darunter die weltweit einzigartige Linie von enzymatischen Reinigern. Diese Produkte nutzen Enzyme, um organische Verschmutzungen effektiv zu entfernen, ohne die Oberflächen deines Fahrzeugs zu beschädigen. Dies gewährleistet eine gründliche Reinigung und trägt zur Langlebigkeit deines Fahrzeugs bei.

Tenside pflanzlichen Ursprungs

Viele Innovacar-Reiniger arbeiten mit Tensiden pflanzlichen Ursprungs.

Hergestellt in Italien: Qualität und Tradition

Alle Reinigungsmittel von Innovacar werden direkt in Italien produziert. Dies garantiert nicht nur höchste Qualitätsstandards, sondern auch die Einhaltung traditioneller Herstellungsverfahren. Mit Innovacar entscheidest du dich für Produkte, die mit Leidenschaft und Expertise entwickelt wurden.

Contact

FRA BER S.R.L.
Corso Vercelli 57, 20144 Milano, Italien

+39 0363 905287

innovacar.it

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-INC-79407
  • Herstellernummer
    79407
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Leder

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

INNOVACAR auf Detailing1 kaufen