Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca) 500ml

Personal care product
$14.26 $28.52
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($28.52 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 3 Varianten
INNOVACAR"SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca) 500ml
SKU D1-INC-701904
$14.26 $28.52
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($28.52 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca) 3x 500ml
SKU D1-INC-701904_3
$42.78 $85.52
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($28.52 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca) 6x 500 ml
SKU D1-INC-701904_6
$85.57 $171.06
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($28.52 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Tire care with shine and a perfect wet look

Give your tires an impressive shine and effective protection with INNOVACAR "SC6" Wet Dressing. Thanks to the innovative gel formula, you can individually adjust the gloss level and effortlessly protect your tires from UV rays, dirt, and aging – for a long-lasting, flawless finish.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Błyszcząca pielęgnacja opon z INNOVACAR "SC6" Wet Dressing

INNOVACAR "SC6" Wet Dressing to rozwiązanie, kiedy zależy ci na pielęgnacji opon, która naprawdę trzyma. Ten wysokiej jakości żel nie tylko daje głęboki, błyszczący look – chroni też opony przed pogodą i brudem. Formuła świetnie się rozprowadza i łatwo ją dozować, więc trafiasz dokładnie w taki połysk, jaki chcesz – od dyskretnego satynowego po mocny wet look. Na co dzień albo na finiszu przy detailingu: SC6 Wet Dressing daje efekt, który cieszy każdego fana pielęgnacji auta.

  • Połysk pod kontrolą: Ustawiasz stopień połysku opon po swojemu – od naturalnego wyglądu po mocny wet look.
  • Działa długo: Chroni opony przed promieniowaniem UV, brudem i pękaniem.
  • Łatwy w aplikacji: Żelowa konsystencja pozwala dawać go precyzyjnie, bez kapania i zacieków.

Idealny wet look na każdej oponie

INNOVACAR "SC6" Wet Dressing to must-have, jeśli stawiasz na nienagannie wyglądające opony. Dzięki żelowej formule sam sterujesz połyskiem i dajesz oponom wet look, który podbija wygląd całego auta. Na wystawę albo na co dzień – efekt broni się głębokim połyskiem i porządną optyką.

Ochrona i pielęgnacja w jednym kroku

Poza samym wyglądem SC6 Wet Dressing mocno dowozi ochronę. Opony są zabezpieczone przed promieniowaniem UV, brudem i przedwczesnym starzeniem. Guma zostaje miękka i elastyczna, a powierzchnia dłużej wygląda jak nowa. Największy plus: dzięki długiemu działaniu poprawiasz dużo rzadziej.

Prosta aplikacja, precyzyjny efekt

Poręczna żelowa formuła sprawia, że nałożenie SC6 Wet Dressing to bułka z masłem. Aplikatorem dajesz produkt punktowo i równo, bez pryskania i zacieków. Dozowanie jest banalnie proste, a kontrolę nad efektem masz cały czas. Nawet jako początkujący wyciągniesz profesjonalny finish.

Masz wątpliwości co do INNOVACAR "SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: INNOVACAR "SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about INNOVACAR

Innovative Reinigungstechnologien für dein Fahrzeug

Innovacar setzt auf fortschrittliche Reinigungstechnologien, darunter die weltweit einzigartige Linie von enzymatischen Reinigern. Diese Produkte nutzen Enzyme, um organische Verschmutzungen effektiv zu entfernen, ohne die Oberflächen deines Fahrzeugs zu beschädigen. Dies gewährleistet eine gründliche Reinigung und trägt zur Langlebigkeit deines Fahrzeugs bei.

Tenside pflanzlichen Ursprungs

Viele Innovacar-Reiniger arbeiten mit Tensiden pflanzlichen Ursprungs.

Hergestellt in Italien: Qualität und Tradition

Alle Reinigungsmittel von Innovacar werden direkt in Italien produziert. Dies garantiert nicht nur höchste Qualitätsstandards, sondern auch die Einhaltung traditioneller Herstellungsverfahren. Mit Innovacar entscheidest du dich für Produkte, die mit Leidenschaft und Expertise entwickelt wurden.

Contact

FRA BER S.R.L.
Corso Vercelli 57, 20144 Milano, Italien

+39 0363 905287

innovacar.it

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-INC-701904
  • Herstellernummer
    701904
  • Gewicht
    545 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

INNOVACAR auf Detailing1 kaufen