Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Allround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine) 10l

Nautical Line
Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-10 days
$213.93 $237.71
Zawartość: 10lCena jednostkowa ($21.39 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność

Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine) - 10 liters nie jest dostępny od ręki. Gdy wszystkie produkty z Twojego zamówienia będą znów dostępne, wyślemy je w jednej przesyłce. Czas dostawy zależy od produktu z najdłuższym czasem dostawy.

Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-10 days
Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine) 1000ml
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-KCX-514001
$31.60 $35.11
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($31.60 / l)
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine) 2x 1000 mL
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-KCX-514001_2
$61.92 $70.21
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($30.96 / l)
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine) 3x 1000 mL
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-KCX-514001_3
$91.93 $105.31
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($30.64 / l)
Koch-ChemieAllround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine) 10 liters
Przedsprzedaż
SKU D1-KCX-514010
$213.93 $237.71
Zawartość: 10lCena jednostkowa ($21.39 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Streak-free cleaning for boat windows

Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" ist ein gebrauchsfertiger Reiniger für Glas-, Lack- und Polycarbonatoberflächen speziell im Bootsbereich. Mit seiner milden Formulierung entfernt er zuverlässig Öl, Fett und Umweltrückstände ohne Schlieren. Ein spezielles Glanz- und Glätteadditiv verbessert die Gleitwirkung des Reinigungstuchs und sorgt für ein streifenfreies, glänzendes Finish. Ideal für den Innen- und Außenbereich von Booten – einfach aufsprühen und abwischen.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" – środek do szkła, lakieru & poliwęglanu na łodzie

Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" to gotowy do użycia, specjalistyczny środek do szkła, lakieru i poliwęglanu wewnątrz i na zewnątrz łodzi. Dzięki łagodnej formule pewnie ściąga codzienny brud jak olej, tłuszcz i osady z otoczenia, nie zostawiając ani jednej smugi. Wbudowany dodatek nabłyszczająco-poślizgowy sprawia, że ściereczka gładko sunie po powierzchni i daje wykończenie bez smug.

  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do szkła, lakieru i poliwęglanu w całej łodzi.

  • Mycie bez smug: Nie zostawia smug dzięki specjalnym dodatkom.

  • Lepszy poślizg: Ściereczka sunie łatwiej, więc przetarcie kosztuje mniej wysiłku.


Skuteczne mycie okien i powierzchni łodzi

Allround Window Cleaner "Awc" powstał specjalnie z myślą o wymaganiach środowiska morskiego. Czy to okna łodzi, sprayhoody, plandeki czy lakierowane powierzchnie – ten środek bez trudu ściąga codzienny brud jak olej, tłuszcz i osady z otoczenia. Łagodna formuła utrzymuje delikatne mycie, więc nie uszkodzisz tych wrażliwych powierzchni.

Blask bez smug dzięki sprytnym dodatkom

Wyróżnikiem Awc jest wbudowany dodatek nabłyszczająco-poślizgowy. Nie tylko daje błyszczące wykończenie – sprawia też, że ściereczka lepiej sunie. Efekt to powierzchnia bez smug, która nie tylko wygląda czysto, ale i przyjemnie reaguje pod palcami.

Proste w użyciu dla najlepszych efektów

Użycie Allround Window Cleaner "Awc" jest banalnie proste: po prostu spryskujesz odpowiednią ściereczkę i przecierasz powierzchnię, którą chcesz umyć. Ponieważ jest gotowy do użycia, nie trzeba nic mieszać ani rozcieńczać – oszczędzasz czas, a praca jest łatwiejsza. Idealny do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz łodzi.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Allround Window Cleaner "Awc" środek do szkła, lakieru i poliwęglanu (linia marine)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

2-Butoksyetanol (CAS 111-76-2, WE 203-905-0) — 1 – < 2,5 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: kompozycje zapachowe, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Zawiera składniki epoksydowe. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.EUH205
Karta charakterystyki dostępna na żądanie.EUH210

Zawartość LZO (VOC)

2.31 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    10 liters
  • Artikelnummer
    D1-KCX-514010
  • Herstellernummer
    514010
  • Gewicht
    10,44 kg

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen