Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Boat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine) 1000ml

Nautical Line
$25.68 $28.53
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($25.68 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
4 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine) 1000ml
Ograniczona ilość (4 szt.)
SKU D1-KCX-519001
$25.68 $28.53
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($25.68 / l)
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine) 2x 1000 mL
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-KCX-519001_2
$50.31 $57.05
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($25.16 / l)
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine) 3x 1000 mL
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-519001_3
$74.70 $85.57
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($24.90 / l)
Koch-ChemieBoat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine) 10 liters
Przedsprzedaż
SKU D1-KCX-519010
$176.12 $195.68
Zawartość: 10lCena jednostkowa ($17.61 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Gentle & thorough boat care

Das Koch-Chemie Boat Wash "Bw" ist ein pH-neutrales Boot-Shampoo, das Schmutz effektiv entfernt, ohne Wachse oder Versiegelungen anzugreifen. Perfekt für Gelcoat, Lack, Kunststoff, Metall & Teakdecks – für eine strahlend saubere Oberfläche!

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Idealny szampon do łodzi do delikatnego mycia to Koch-Chemie Boat Wash "Bw"

Koch-Chemie Boat Wash "Bw" to szampon do łodzi o neutralnym pH, stworzony specjalnie do mycia kadłubów, pokładów i kokpitów. Dzięki połączeniu anionowych i niejonowych surfaktantów myje mocno, ale delikatnie, nie naruszając wosku ani sealantu, który wcześniej dałeś. Idealny do regularnej pielęgnacji gelcoatu, lakieru, metalu i plastiku – dla nieskazitelnego wyglądu twojej łodzi.

  • Dokładne & delikatne mycie – Zbiera brud skutecznie, nie uszkadzając powierzchni.
  • Zachowuje wosk & sealanty – Myje, nie ściągając twojej dotychczasowej ochrony.
  • Wszechstronny – Do gelcoatów, lakieru, plastiku, metalu, szkła & pokładów teakowych.

Delikatne mycie każdej powierzchni na pokładzie

Boat Wash "Bw" od Koch-Chemie to idealne rozwiązanie do regularnej pielęgnacji twojej łodzi. Dzięki neutralnemu pH poradzisz nim sobie z niemal każdą powierzchnią na pokładzie – od gelcoatu przez plastik po metal i szkło. Zbiera uporczywy brud i osady, nie naruszając warstw wosku ani sealantu pod spodem.

Proste w użyciu, błyszczący efekt

Mycie ręczne z Boat Wash jest banalnie proste: rozcieńczasz szampon 1:100 do 1:150 z wodą, dajesz go gąbką, a potem dokładnie spłukujesz. Żeby uniknąć zacieków z wody, najlepiej osuszysz powierzchnie ręcznikiem Pro Drying Towel. Tak twoja łódź jest nie tylko czysta, ale i nieskazitelnie zadbana.

Idealny do regularnej pielęgnacji łodzi

Czy to do użytku prywatnego, czy do zastosowań profesjonalnych – ten szampon marine jest idealny do regularnego mycia łodzi i jachtów. Niezawodnie zbiera brud i sprawia, że twoja łódź zawsze jest w najlepszej formie. Szczególnie nadaje się do kadłubów, pokładów i kokpitów oraz sztucznych i prawdziwych pokładów teakowych.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Boat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Boat Wash "Bw" Szampon do łodzi (Neutralny) (Linia marine)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

C10-13-alkilowe pochodne, soli sodowych kwasu benzenosulfonowy (CAS 68411-30-3, WE 270-115-0) — 3 – < 10 %, Alkohole, C12-C14, etoksylowane, siarczanowane, sole sodowe (CAS 68891-38-3, WE 500-234-8) — 1 – < 3 %, Izotridekanol, etoksylowany (CAS 9043-30-5) — 1 – < 3 %, Wyciąg ze słodkich pomarańczy (CAS 8028-48-6, WE 232-433-8) — 0,1 – < 1 %, Bronopol (CAS 52-51-7, WE 200-143-0) — 0,01 – < 0,1 %, 2-Oktylo-2H-izotiazol-3-on (CAS 26530-20-1, WE 247-761-7) — 0,0015 – < 0,01 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: 5 % lub więcej, ale mniej niż 15 % anionowych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P261
Unikać uwolnienia do środowiska.P273
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Zawartość LZO (VOC)

0.28 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-519001
  • Herstellernummer
    519001
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen