Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Clay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej 500ml

$16.29
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($32.58 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
12 szt. dostępnych

— Gotowe do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-ChemieClay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej 500 ml
Dostępny (12 szt.)
SKU D1-KCX-368500EAN 4260188686618
$16.29
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($32.58 / l)
Koch-ChemieClay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej 2x 500ml
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-KCX-368500_2EAN 4260188686618
$31.92 $32.56
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($31.92 / l)
Koch-ChemieClay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej 3x 500ml
Ograniczona ilość (4 szt.)
SKU D1-KCX-368500_3EAN 4260188686618
$47.38 $48.85
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($31.59 / l)
Koch-ChemieClay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej 10 liters
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-368010EAN 4260188686601
$93.01 $100.48
Zawartość: 10lCena jednostkowa ($9.30 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4260188686618  |  SKU: D1-KCX-368500

Advanced lubricant spray for the application of cleaning clays

Erlebe eine neue Dimension der Fahrzeugpflege mit dem Koch-Chemie Clay Spray "Cls", einem innovativen Gleitspray, das die Leistung von Reinigungskneten verbessert und makellose Sauberkeit ohne Rückstände ermöglicht.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Wejdź na wyższy poziom w pielęgnacji auta z Koch-Chemie Clay Spray "Cls", lubrykantem do clay bar

Chcesz powierzchni gładkiej jak szkło, zanim zaczniesz polerować? Tu właśnie Koch-Chemie Clay Spray "Cls" pokazuje, na co go stać. Ten lubrykant clay sięgasz po niego za każdym razem, gdy bierzesz się za clay bar: pozwala glince ślizgać się po lakierze i daje nieskazitelne wykończenie. Formuła jest tak zrobiona, żeby ograniczyć marring do minimum i dać ci czyste przetarcie, bez tłustego filmu po sobie. Świetny na gładkich powierzchniach jak lakier i szkło — zmienia to, jak dekontaminujesz auto.

  • Mniej marringu: dzięki poślizgowi ryzyko, że glinka zahaczy i porysuje, mocno spada.
  • Bez tłustego filmu: w przeciwieństwie do wielu lubrykantów nie zostawia niechcianych resztek.
  • Twoja glinka starcza na dłużej: specjalny skład wydłuża żywotność twoich clay bar i padów.

Naprawdę czysto, naprawdę z połyskiem

Koch-Chemie Clay Spray jest skomponowany tak, żeby czyścić skutecznie, ale delikatnie, więc nawet najbardziej uparty wżarty brud schodzi bez walki. Zostaje ci nieskazitelna powierzchnia, która znów wydobywa cały połysk lakieru.

Banalnie prosty w użyciu, efekty mówią same za siebie

Używanie to bułka z masłem: spryskujesz miejsce, nad którym pracujesz, i przejeżdżasz clay bar. Resztki ścierasz mikrofibrą, oszczędzasz czas i wyciągasz robotę, która robi wrażenie.

Czuje się dobrze na każdej powierzchni

Lakier, szkło czy inna gładka powierzchnia — Koch-Chemie Clay Spray jest na tyle uniwersalny, że ogarnia wszystko i zostawia idealną czystość, która chroni wartość twojego auta i trzyma je w najlepszej formie.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Clay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Clay Spray "Cls" Lubrykant do Glinki Czyszczącej

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

2-Butoksyetanol (CAS 111-76-2, WE 203-905-0) — 1 – < 5 % i 2-Oktylo-2H-izotiazol-3-on (CAS 26530-20-1, WE 247-761-7) — 0,0015 – < 0,01 %


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P261
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P333+P313
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Zawartość LZO (VOC)

< 1.3 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-368500
  • EAN
    4260188686618
  • Herstellernummer
    368500
  • Gewicht
    575 g

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Passend dazu im Ratgeber

Pokaż wszystkie
Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen