Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Allround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki 500ml

KCx × COLOURLOCK
$42.12 $44.84
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($84.24 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
4 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki 500 ml
Ograniczona ilość (4 szt.)
SKU D1-KCX-524500EAN 4262380393769
$42.12 $44.84
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($84.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki 2x 500ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-KCX-524500_2EAN 4262380393769
$82.55 $89.66
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($82.55 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki 3x 500ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-524500_3EAN 4262380393769
$122.55 $134.51
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($81.70 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKAllround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki 5 liters
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-524005
$293.54 $318.00
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($58.71 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4262380393769  |  SKU: D1-KCX-524500

Optimal Textile Sealant for Long-Lasting Protection

The Koch-Chemie Allround Textile Sealant "St0.01" is a high-quality textile sealant that protects your vehicle's textiles from dirt and moisture. Easy to apply and versatile, it ensures long-lasting cleanliness and protection.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" — Premium Zabezpieczenie Tapicerki

Poznaj mocarny Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01", czyli najlepszą odpowiedź na ochronę i pielęgnację tekstyliów w twoim aucie. To premium zabezpieczenie tapicerki chroni twoje fotele, dywaniki i inne powierzchnie tekstylne przed brudem, wilgocią i plamami.

  • Długotrwała ochrona: sprytna formuła długo trzyma brud i ciecze na dystans.
  • Łatwa aplikacja: dajesz ją bez wysiłku i szybko schnie, bez żadnych pozostałości.
  • Działa na mnóstwie powierzchni: pasuje do każdego rodzaju tekstyliów w kabinie.

Długotrwała ochrona twoich tekstyliów

Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" daje każdej powierzchni tekstylnej w twoim aucie pełne pokrycie. Dzięki zaawansowanej technologii zabezpieczenia twoje fotele i dywaniki dłużej zostają czyste i o wiele lepiej odpierają brud i ciecze. Zabezpieczenie tworzy niewidzialną barierę, która powstrzymuje brud i wilgoć przed wsiąkaniem, więc twoje tekstylia służą dłużej.

Łatwa aplikacja, szybkie schnięcie

Danie Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" nie może być prostsze. Po dokładnym wyczyszczeniu tekstyliów spryskujesz zabezpieczenie równomiernie i schnie w kilka minut. Produkt nie zostawia lepkich pozostałości i działa od razu. Tak szybko chronisz swoje tekstylia i zachowujesz ich pierwotny wygląd.

Działa prawie wszędzie

Fotele, dywaniki czy maty do bagażnika — Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" radzi sobie z każdą powierzchnią tekstylną w twoim aucie. Chroni zarówno przed codziennym brudem, jak i przed upartymi plamami z napojów czy jedzenia. Tak kabina twojego auta zostaje zadbana i schludna.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie × COLOURLOCK Allround Textile Sealant "St0.01" Premium Zabezpieczenie Tapicerki

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

2-butoksyetanol; eter monobutylowy glikolu etylenowego (CAS 111-76-2, WE 203-905-0) — 1 – < 5 %, Siloksany i silikony, {3-[(2-aminoetylo)amino]propylo}metylo-, dimetylo-, hydroksy-zakończony (CAS 75718-16-0) — 1 – < 5 % i 2-butylobenzo[d]izotiazol-3-on (CAS 4299-07-4, WE 420-590-7) — < 0,1 %


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich.P103
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P337+P313


Kod UFI

WN10-S0VK-J001-DVFJ — unikalny identyfikator receptury zgodnie z rozporządzeniem CLP. Znajduje się na etykiecie; w nagłych wypadkach ośrodek toksykologiczny identyfikuje na jego podstawie zgłoszoną recepturę.


Zawartość LZO (VOC)

13.95 % — udział lotnych związków organicznych.


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-524500
  • EAN
    4262380393769
  • Herstellernummer
    524500
  • Gewicht
    575 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Polster

Kennnummern und Transport

  • UFI-Nummer
    WN10-S0VK-J001-DVFJ

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen