Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Felgenblitz säurefrei "Fb" zmywacz do felg 11kg

$137.72
Zawartość: 11kgCena jednostkowa ($12.52 / kg)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
2 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieFelgenblitz säurefrei "Fb" zmywacz do felg 11kg
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-KCX-218011EAN 4260188684133
$137.72
Zawartość: 11kgCena jednostkowa ($12.52 / kg)
Koch-ChemieFelgenblitz säurefrei "Fb" zmywacz do felg 19 kg
Przedsprzedaż
SKU D1-KCX-218019EAN 4260188689770
$215.36 $232.23
Zawartość: 19kgCena jednostkowa ($11.33 / kg)
Koch-ChemieFelgenblitz säurefrei "Fb" zmywacz do felg 220 kg
Przedsprzedaż
SKU D1-KCX-218220
$2,630.33
Zawartość: 220kgCena jednostkowa ($11.96 / kg)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4260188684133  |  SKU: D1-KCX-218011

Effective acid-free wheel cleaner with color change

The Koch-Chemie Felgenblitz acid-free "Fb" is a powerful, acid-free wheel cleaner for all types of wheels. Effortlessly removes brake dust and dirt. With color-changing function for optimal cleaning performance. Gentle, effective, and versatile.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" – zmywacz do felg

Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" to naprawdę mocny zmywacz do felg do każdego rodzaju felgi. Formuła rozprawia się z zapieczonym brudem — pyłem z hamulców, brudem z drogi i rdzą nalotową — nie naruszając podłoża. Jest bezkwasowy, więc działa delikatnie na materiał — dajesz go na każdą felgę: aluminiową, stalową czy chromowaną. Najlepsze jest to, że ma wskaźnik koloru: preparat robi się czerwony, kiedy wyciąga brud, więc wiesz dokładnie, kiedy spłukać.

  • Mycie bez kwasu: delikatne dla felgi, bez uszkodzeń.
  • Wbudowany wskaźnik koloru: zmiana koloru pokazuje czas działania, więc spłukujesz w odpowiednim momencie.
  • Sprawdza się wszędzie: do wszystkich felg — aluminiowych, stalowych, chromowanych i nie tylko.

Dokładne mycie dla nieskazitelnych felg

Felgenblitz ostro bierze się za uporczywy brud. Dzięki bezkwasowej formule bez trudu wyciąga pył z hamulców, brud z drogi i drobiny rdzy. I robi to delikatnie, więc nawet wrażliwe felgi wychodzą z tego bez szwanku. Używasz go do regularnego odświeżenia albo do porządnego mycia, kiedy felgi są mocno zapieczone.

Praca z funkcją zmiany koloru

Wbudowana zmiana koloru to znak rozpoznawczy Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei. Kiedy preparat jest już na felgach, zmiana koloru mówi ci, że brud się odspoił i możesz spłukać. Dzięki temu pracujesz precyzyjnie i nie trzymasz preparatu na feldze dłużej, niż trzeba.

Delikatny dla materiału i uniwersalny

Bezkwasowa formuła Felgenblitz zapewnia delikatne mycie wszystkich popularnych rodzajów felg. Aluminiowe, stalowe, chromowane czy polerowane — wyciąga nawet uporczywy brud, nie atakując materiału. To solidny wybór, jeśli chcesz, żeby felgi lśniły, bez ryzykowania z kompatybilnością materiału.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" zmywacz do felg? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Felgenblitz säurefrei "Fb" zmywacz do felg

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

Merkaptooctan amonu (CAS 5421-46-5, WE 226-540-9) — 10 – < 25 %, Alkohole, C12-C14, etoksylowane, siarczanowane, sole sodowe (CAS 68891-38-3, WE 500-234-8) — 1 – < 5 %, D-Glukopiranoza, oligomer, glikozyd decylu i oktylu (CAS 68515-73-1, WE 500-220-1) — 1 – < 3 %, Cytronellol (CAS 106-22-9, WE 203-375-0) — 0,1 – < 1 %, Aldehyd alfa-heksylocynamylowy (CAS 101-86-0, WE 202-983-3) — 0,01 – < 0,1 %, Bronopol (CAS 52-51-7, WE 200-143-0) — < 0,1 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: 5 % lub więcej, ale mniej niż 15 % anionowych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa szkodliwie po połknięciu.H302
Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P261
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Zawartość LZO (VOC)

< 1 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    11kg
  • Artikelnummer
    D1-KCX-218011
  • EAN
    4260188684133
  • Herstellernummer
    218011
  • Gewicht
    11,53 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Kennnummern und Transport

  • UN-Nummer
    UN1760
  • ADR-Klasse
    8
  • ADR-Verpackungsgruppe
    III

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen