Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Rapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania 1000ml

NEW FOR 2024
$16.30
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($16.30 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
5 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-ChemieRapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania 1000 ml / 1 liter
Ograniczona ilość (5 szt.)
SKU D1-KCX-475001EAN 4262380394377
$16.30
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($16.30 / l)
Koch-ChemieRapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania 2x 1000ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-KCX-475001_2
$31.94 $32.59
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($15.97 / l)
Koch-ChemieRapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania 3x 1000ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-475001_3
$47.42 $48.89
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($15.81 / l)
Koch-ChemieRapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania 5 liters
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-475005
$75.42 $81.53
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($15.08 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4262380394377  |  SKU: D1-KCX-475001

Fast, paint-friendly washing without rinsing

Das Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw" ermöglicht eine schnelle und effektive Wäsche ohne Abspühlen. Es reinigt schonend Lack, Glas und Kunststoff, schützt den Lack und verleiht strahlenden Glanz. Schnelle und einfache Autopflege für glänzende Ergebnisse.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Mycie bez spłukiwania z Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw"

Poznaj szybkie i skuteczne mycie z Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw". To sprytne rozwiązanie pozwala umyć auto dokładnie, bez spłukiwania na koniec. Mieszasz, nakładasz, ścierasz – gotowe! Idealne dla każdego, kto chce zadbać o auto bez kranu czy węża pod ręką. Skoncentrowana formuła daje bezpieczne i dokładne mycie, bez uszkadzania lakieru ani innych powierzchni. Twoje auto znów lśni, i to przy minimalnym wysiłku!

  • Skuteczne czyszczenie: Ściąga brud i kurz i zostawia czystą powierzchnię bez smug.
  • Oszczędność wody: Bez spłukiwania – idealne, kiedy nie masz podłączenia do wody.
  • Łagodne dla lakieru: Specjalna formuła chroni lakier i daje błyszczące wykończenie.

Szybkie i łatwe mycie bez podłączenia do wody

Z Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw" nie potrzebujesz już węża, żeby umyć auto. Mieszasz koncentrat z wodą, nakładasz na karoserię i ścierasz ściereczką. Tak oszczędzasz wodę i czas, bo na koniec odpada uciążliwe spłukiwanie. Dla mieszkańców miast albo pasjonatów aut bez podłączenia do wody to rozwiązanie w sam raz.

Wszechstronne zastosowanie do każdego typu pojazdu

Czy to auta, motocykle czy kampery – Rapid Rinseless Wash "Rrw" radzi sobie z każdym typem pojazdu. Łagodna, ale skuteczna formuła ściąga kurz, brud i drogowe zabrudzenia, nie ruszając delikatnych powierzchni. Dzięki temu lakier zachowuje swój połysk, a regularna pielęgnacja staje się bułką z masłem. Nawet na szybkie mycie między czasie ten produkt jest jak znalazł.

Łagodny dla lakieru, bez spłukiwania

Kolejny plus Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw" to jego łagodność. Lakier nie obrywa ani agresywną chemią, ani rysami, bo specjalny skład sprawia, że ściereczka gładko sunie po powierzchni. Do tego zużywasz mniej wody niż przy klasycznym myciu.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Rapid Rinseless Wash "Rrw" — mycie bez spłukiwania

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

Bronopol (CAS 52-51-7, WE 200-143-0) — 0,01 – < 0,1 %, 2-Oktylo-2H-izotiazol-3-on (CAS 26530-20-1, WE 247-761-7) — 0,0015 – < 0,01 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P261
Unikać uwolnienia do środowiska.P273
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P333+P313
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Zawartość LZO (VOC)

~0.5 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-475001
  • EAN
    4262380394377
  • Herstellernummer
    475001
  • Gewicht
    1,09 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen