Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Super Foam Fruit Bowl "Sff" piana myjąca 5l

$54.39
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($10.88 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
1 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 2 Varianten
Koch-ChemieSuper Foam Fruit Bowl "Sff" piana myjąca 5 liters
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-253005
$54.39
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($10.88 / l)
Koch-ChemieSuper Foam Fruit Bowl "Sff" piana myjąca 20 liters
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-253020EAN 4260188690523
$184.28 $199.92
Zawartość: 20lCena jednostkowa ($9.21 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Fresh scent & intensive cleaning

The Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" is an extremely foaming, alkaline cleaning foam with a fruity-fresh scent, ideal for self-service car washes and use with foam cannons. It offers intensive cleaning, effectively encapsulates dirt, and rinses off easily without damaging the paintwork.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Piana myjąca: must-have do perfekcyjnego mycia auta, Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff"

Odśwież swoją pielęgnację auta z Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" — pianą myjącą, która robi to po swojemu. Ta mocno pieniąca, alkaliczna piana aktywna nie tylko daje ci dogłębne mycie, ale też zostawia na twoim stanowisku owocowo-świeży zapach. Stworzona na stanowiska bezdotykowe i do foam cannonów: piana otula brud, trzyma go i schodzi przy spłukiwaniu, nie ruszając lakieru.

  • Mocno pieniąca formuła: kładzie gęstą, długo utrzymującą się warstwę piany dla optymalnego mycia.
  • Owocowo-świeży zapach: zamienia stanowisko w miejsce, gdzie robi się z przyjemnością.
  • Mycie chroniące lakier: zamyka brud w sobie i schodzi przy spłukiwaniu bez walki.

Dogłębne mycie z porządną ilością piany

Super Foam Fruit Bowl "Sff" od Koch-Chemie opiera się na mocno pieniącej formule, która kładzie gęstą, długo utrzymującą się warstwę piany. To właśnie ta głęboka piana pozwala ci zebrać nawet uparty brud z karoserii i bezpiecznie go spłukać. Stworzona na stanowiska bezdotykowe i do foam cannonów, ta piana myjąca daje doświadczenie, które doceni każdy miłośnik aut.

Świeży zapach dla przyjemniejszego stanowiska

Poza siłą czyszczenia Super Foam Fruit Bowl "Sff" punktuje też owocowo-świeżym aromatem, który długo trzyma się na stanowisku. Ten zapach sprawia, że do roboty naprawdę się garniesz — każde mycie staje się przyjemnością dla zmysłów, a nie obowiązkiem.

Alkaliczna piana aktywna, która delikatnie zbiera brud

Z alkalicznym pH i bardzo skutecznymi substancjami czynnymi Super Foam Fruit Bowl "Sff" daje ci dogłębne mycie, które mimo to chroni lakier. Piana zamyka brud w sobie i schodzi bez wysiłku pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu lakier twojego auta zostaje chroniony. Zgodność z VDA klasy A gwarantuje dodatkowo bezpieczne stosowanie przy maksymalnej skuteczności.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" piana myjąca? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Super Foam Fruit Bowl "Sff" piana myjąca

Tylko dla klientów biznesowych

Ten produkt, oznaczony jako „Tylko dla klientów biznesowych”, zgodnie z prawem niemieckim nie jest zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony ani certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Mogą go kupować wyłącznie nabywcy prowadzący działalność gospodarczą i jest dopuszczony wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych. Podaj w koszyku swój numer identyfikacyjny VAT. Na życzenie poinformujemy Cię, czy i w jakich opakowaniach produkt jest dopuszczony dla klientów prywatnych.


Skład materiału

Kwas siarkowy, estry mono-C12-14-alkilowe, sole monosodowe (CAS 85586-07-8, WE 287-809-4) — 1 – < 10 %, D-Glukopiranoza, oligomer, glikozyd decylu i oktylu (CAS 68515-73-1, WE 500-220-1) — 1 – < 5 %, Alkohole, C12-C14, etoksylowane, siarczanowane, sole sodowe (CAS 68891-38-3, WE 500-234-8) — 1 – < 5 %, p-kumenosulfonian sodu (CAS 15763-76-5, WE 239-854-6) — 1 – < 5 %, 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, WE 220-120-9) — 0,0036 – < 0,036 %, Sól sodowa 1-tlenku pirydyno-2-tiolu (CAS 3811-73-2, WE 223-296-5) — 0,001 – < 0,01 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: 5 % lub więcej, ale mniej niż 15 % anionowych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe, LIMONENE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, BENZISOTHIAZOLINONE, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, SODIUM PYRITHIONE


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318

Zwroty wskazujące środki ostrożności

Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.EUH208

Zawartość LZO (VOC)

< 1.5 % — udział lotnych związków organicznych.


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    5L
  • Artikelnummer
    D1-KCX-253005
  • Herstellernummer
    253005
  • Gewicht
    5,68 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen