Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"GLASS-CLEAN" Płyn do szyb 500ml

$10.87 $27.07
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($21.74 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
13 szt. dostępnych

— Gotowe do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 2 Varianten
NAP Care"GLASS-CLEAN" Płyn do szyb 500 ml
Dostępny (13 szt.)
SKU D1-NAP-CAR0005
$10.87 $27.07
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($21.74 / l)
NAP Care"GLASS-CLEAN" Płyn do szyb 3x 500ml sets
Ograniczona ilość (4 szt.)
SKU D1-NAP-CAR0005_3
$32.61 $81.23
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($21.74 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Streak-free cleaning with multi-purpose glass cleaner

Kristallklare Sicht mit NAP Care "GLASS-CLEAN" Glasreiniger für eine streifenfreie Reinigung und strahlenden Glanz auf allen Glasoberflächen.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

NAP Care "GLASS-CLEAN" — Płyn do szyb

NAP Care "GLASS-CLEAN" to płyn do szyb, który daje czystość bez smug i porządny błysk. Ten mocny środek zbiera brud, odciski palców i inne osady z każdej szyby i daje ci krystalicznie czysty widok.

  • Czyszczenie bez smug: czysty widok, zero resztek.
  • Prosty w użyciu: pryskasz, przecierasz, gotowe – szybki efekt.
  • Sprawdza się wszędzie: idealny do szyb w aucie, lusterek i każdego innego szkła.

Mocne czyszczenie dla krystalicznie czystego widoku

Z NAP Care "GLASS-CLEAN" masz płyn do szyb zrobiony po to, żeby trzymać szkło nieskazitelnie czyste. Formuła zdejmuje uparty brud, kurz i odciski palców bez wysiłku, więc twoje szyby i lusterka zawsze lśnią.

Prosty i szybki w użyciu

Poręczna butelka ze sprayem NAP Care "GLASS-CLEAN" od razu dobrze leży w ręce. Pryskasz środek na szybę i ścierasz go czystą ściereczką. W kilka sekund wyciągasz efekt bez smug, który się broni.

Idealny do auta i do domu

Czy myjesz szyby w aucie, czy chcesz wypolerować lusterka w domu – NAP Care "GLASS-CLEAN" to trafiony wybór.

Masz wątpliwości co do NAP Care "GLASS-CLEAN" Płyn do szyb? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: NAP Care "GLASS-CLEAN" Płyn do szyb

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

Fragrances, Preservatives (methylchloroisothiazolinone / methylisothiazolinone) i The treated article contains biocidal products as preservatives.

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about NAP Care / NAP Manufaktur

Die NAP Manufaktur GmbH hat sich seit ihrer Gründung im Jahr 1994 einen Namen als führender Hersteller von hochwertigen Sportauspuff / Abgasanlagen gemacht. Mit Sitz in Nordhorn, Deutschland, bietet NAP maßgeschneiderte Lösungen für leistungsstarke Fahrzeuge und setzt dabei auf fortschrittliche Technologien und erstklassige Materialien. Die Produkte von NAP sind für ihre Qualität, Haltbarkeit und innovative Designs bekannt und genießen weltweit großes Ansehen bei Autoenthusiasten und Tuning-Fans.

Um das Angebot zu erweitern und den Kunden eine umfassende Pflege für ihre Fahrzeuge zu bieten, wurde die Produktlinie "NAP Care" entwickelt. NAP Care umfasst eine Vielzahl von Reinigungs- und Pflegeprodukten, die speziell darauf ausgelegt sind, die hohe Leistung und den ästhetischen Wert der Fahrzeuge zu erhalten. Die Einführung von NAP Care ermöglicht es den Kunden, ihre Fahrzeuge nicht nur technisch, sondern auch optisch in einwandfreiem Zustand zu halten.

Durch die Kombination von NAPs Fachwissen in der Automobilbranche und dem Streben nach Perfektion in jeder Produktlinie, stellt NAP Care sicher, dass jedes Pflegeprodukt den höchsten Standards entspricht und die Erwartungen der anspruchsvollsten Kunden erfüllt.

Entdecke die umfassende Produktlinie von "NAP Care", die speziell für die anspruchsvolle Fahrzeugpflege entwickelt wurde. NAP Care bietet eine breite Palette an Reinigungs- und Pflegeprodukten, die Dein Fahrzeug in neuem Glanz erstrahlen lassen.

Contact

NAP Manufaktur GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 52–54, ​48529 Nordhorn, Deutschland

05921858800
info@nap-sportauspuff.com

https://www.nap-sportauspuff.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-NAP-CAR0005
  • Herstellernummer
    CAR0005
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Farbe
    Schwarz
  • Verpackung
    Sprühflasche

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

NAP Care auf Detailing1 kaufen