Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Mikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM) 3 szt.

420 GSM
Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-10 days
$14.11 $18.04
Zawartość: 3 szt.Cena jednostkowa ($4.70 / szt.)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
Rozmiar
Kolor

THE COLLECTION Mikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM) - 3 pieces / 40 x 40cm / Yellow (Gold) nie jest dostępny od ręki. Gdy wszystkie produkty z Twojego zamówienia będą znów dostępne, wyślemy je w jednej przesyłce. Czas dostawy zależy od produktu z najdłuższym czasem dostawy.

Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-10 days
Schnellbestellung 4 Varianten
THE COLLECTIONMikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM) 3 pieces / 40 x 40cm / Yellow (Gold)
Przedsprzedaż
SKU D1-COL-30035EAN 4250315930035
$14.11 $18.04
Zawartość: 3 szt.Cena jednostkowa ($4.70 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM) 3 pieces / 40 x 40cm / Light Grey (Ice Grey)
Przedsprzedaż
SKU D1-COL-31612EAN 4250315931612
$14.11 $18.04
Zawartość: 3 szt.Cena jednostkowa ($4.70 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM) 1 piece / 40 x 40cm / Yellow (Gold)
Dostępny (11 szt.)
SKU D1-COL-30035_1EAN 4250315930035
$6.02
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa ($6.02 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM) 1 piece / 40 x 40cm / Light Grey (Ice Grey)
Dostępny (19 szt.)
SKU D1-COL-31612_1EAN 4250315931612
$6.02
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa ($6.02 / szt.)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4250315930035  |  SKU: D1-COL-30035

Double-sided microfiber towel for a precise finish

Das THE COLLECTION "Dual Pile“ ist ein 420-GSM Mikrofasertuch mit zwei Florarten für maximale Flexibilität – ideal für Abtrag, Finish, Reinigung und leichte Trocknungsarbeiten.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Dwa rodzaje włosia, jeden cel — THE COLLECTION „Dual Pile“ mikrofibra (420 GSM)

THE COLLECTION „Dual Pile“ to premium mikrofibra 420 GSM z jedną stroną o krótkim i drugą o długim włosiu, dająca maksymalną wszechstronność przy pracach wykończeniowych, czyszczeniu i delikatnym osuszaniu mniejszych powierzchni.


THE COLLECTION „Dual Pile“ mikrofibra o długim i krótkim włosiu (420 GSM) to nasza dwustronna mikrofibra do wszystkiego, na wymagający detailing. Połączenie strony o krótkim i strony o długim włosiu pozwala ci ściągnąć produkt z jednej strony i położyć delikatny finish z drugiej – wszystko jedną mikrofibrą.

  • Dwie strony, podwójna funkcja: krótkie włosie do precyzyjnego ściągania, długie włosie do delikatnego finiszu i dużej chłonności.
  • 420 GSM jakość premium: wyczuwalnie więcej objętości do czystej, spokojnej pracy bez smug.
  • Edgeless & bezpieczna: bezkrawędziowy design, który chroni twój lakier na wrażliwych powierzchniach.

Mikrofibra Dual Pile – wszechstronna w użyciu

Prawdziwa mikrofibra Dual Pile łączy dwa rodzaje włosia w jednej ściereczce. Strona o krótkim włosiu świetnie nadaje się do ściągania wosków, sealantów czy past, a strona o długim włosiu bezpiecznie zbiera resztki i zostawia równy finish z głębokim połyskiem. Tak oszczędzasz czas i wymianę mikrofibr w codziennym detailingu.

Mikrofibra 420 GSM – wyczuwalna rezerwa & kontrola

Przy 420 GSM Dual Pile ma dość ciała na wymagającą pracę, a przy tym nie robi się nieporęczna. Dodatkowa objętość lepiej zbiera resztki produktu i daje kontrolowane sunięcie po lakierze – szczególnie na wrażliwych czy ciemnych powierzchniach.

Prace wykończeniowe, czyszczenie & osuszanie

Na co dzień Dual Pile ogarnia szeroki zakres zadań. Sprawdza się jako mikrofibra wykończeniowa do wosków i sealantów, do myć rinseless i waterless, do wosków w sprayu i detailerów oraz do osuszania mniejszych powierzchni. We wnętrzu auta też robi swoje, na plastiku, skórze i gładkich powierzchniach.


Masz wątpliwości co do THE COLLECTION Mikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: THE COLLECTION Mikrofibra "Dual Pile" o długim i krótkim włosiu (420 GSM)


Skład materiału

70% Polyester i 30% Polyamide


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about THE COLLECTION

THE COLLECTION steht für kompromisslose Qualität, durchdachtes Design und maximale Performance in der professionellen Fahrzeugpflege. Jedes Produkt wird mit dem Anspruch entwickelt, Lack, Innenraum und Oberflächen effektiv, schonend und auf höchstem Niveau zu pflegen – ganz gleich ob im professionellen Detailing oder bei anspruchsvollen Enthusiasten.

Der Fokus liegt auf Premium-Mikrofasern, Trockentüchern, Waschzubehör und Applikatoren, die durch sorgfältig abgestimmte Fasermischungen, hohe Grammaturen und praxisnahe Konstruktionen überzeugen. Randlose Designs, hochwertige Webarten wie Twisted Loop, Pearl Weave oder Plush sowie langlebige Materialien sorgen für kratzfreies Arbeiten, hohe Wasseraufnahme und ein perfektes Finish.

Contact

THE COLLECTION UG
Bonifatiusstraße 101, 48429 Rheine, Deutschland

+4915736133355
info@the-collection.shop

the-collection.shop

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    3 pieces
  • Artikelnummer
    D1-COL-30035
  • EAN
    4250315930035
  • Gewicht
    750 g

Eigenschaften

  • Farbe
    Gold

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

THE COLLECTION auf Detailing1 kaufen