Dziś: Szczotka do skóry pracuje w pianie, nigdy na sucho. Zobacz szczotki

Z bloga: Jak dobrze odświeżyć przetartą skórzaną kierownicę. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: COLOURLOCK Leather Cleaning Brush z drewna. Do produktu

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: Jaki zestaw do twojej skóry? Zapytaj na WhatsApp. Napisz

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Nabłyszczacze do opon

(8 produktów)
Reifenglanz: Der höhere Glanz ist ein bewusstes Pflegeziel für die Flanke; Lauffläche und andere Kontaktbereiche bleiben ausgeschlossen. Reifenpflege frischt Farbe und Finish geeigneter Reifenflanken nach der Reinigung auf. Die Pflege gehört auf die dafür vorgesehenen Flächen; Lauffläche und Kontaktbereiche sind kein Ziel für ein glanzgebendes Dressing.

Widok
Wyświetl jako

  • SONAX

    XTREME ReifenGlanzGel "Ultra Wet Look" Pielęgnacja Opon 500ml

    ReifenGlanzGel "Ultra Wet Look" — Reifenpflege mit tiefem Hochglanz

    Dostępny (3 szt.)
    $22.48 $31.34
    Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($44.96 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • Meguiars GOLD CLASS Endurance Tire Gel Reifenpflege 16 oz (473 ml)
    GOLD CLASS

    Meguiars

    GOLD CLASS Endurance Tire Gel Pielęgnacja opon 16 fl oz (473 ml)

    Tire Care for a Perfect Finish

    $23.16 $28.49
    Zawartość: 473mlCena jednostkowa ($48.96 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • "SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca)
    Personal care product

    INNOVACAR

    "SC6" Wet Dressing pielęgnacja opon (błyszcząca) 500ml

    Tire care with shine and a perfect wet look

    $14.31 $28.62
    Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($28.62 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Pielęgnacja opon
    Must have

    CarPro

    "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Pielęgnacja opon 500 ml

    High-quality, hydrophobic tire care with long-lasting durability

    $25.77
    Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($51.54 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Pielęgnacja opon
    Must have

    CarPro

    "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Pielęgnacja opon 1000 ml / 1 Liter

    High-quality, hydrophobic tire care with long-lasting durability

    $40.76
    Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($40.76 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Pielęgnacja opon
    Must have

    CarPro

    "DarkSide" Tyre & Rubber Sealant — Pielęgnacja opon 4 Liter

    High-quality, hydrophobic tire care with long-lasting durability

    $129.36
    Zawartość: 4lCena jednostkowa ($32.34 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • GYEON

    Q² Tire Ceramic Tire Protecant pielęgnacja opon z zabezpieczeniem 500ml

    Ceramic tire care without speckles – long-lasting deep black

    $35.44
    Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($70.88 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • Detailing1 Applikatoren und SONAX ReifenGlanzGel benutzt auf dem Hallenboden

    Aplikator decyduje o nalozeniu

    Gabka klapie cienko, mikrofibra zbiera zel z boku opony.

    Zobacz aplikatory
  • Meguiars

    ULTIMATE "Insane Shine" Tire & Trim Gel Pielęgnacja opon 16 fl oz (473 ml)

    High-gloss tire gel for deep black, shiny tires and trim

    Ograniczona ilość (5 szt.)
    $24.53 $31.21
    Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa ($24.53 / szt.)
    Wszystkie szczegóły
  • Meguiars Hybrid Ceramic Tire Shine Reifenpflege 16 oz (473 ml)
    HYBRID CERAMIC

    Meguiars

    Hybrid Ceramic Tire Shine pielęgnacja opon 16 fl oz (473 ml)

    SiO2 Ceramic Tire Protection — Long-Lasting High Gloss

    Dostępny (3 szt.)
    $24.53 $29.85
    Zawartość: 473mlCena jednostkowa ($51.86 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • Soft99

    Digloss Giraedge Połysk do Opon

    A must-have for spectacular wet-look tire shine in seconds

    $22.48
    Zawartość: 70mlCena jednostkowa ($321.14 / l)
    Wszystkie szczegóły
  • Detailing1 GYEON Q²M TireBrush — Reifen-Blooming mit steifer Bürste und alkalischem Reifenreiniger abtragen

    Brązowe opony to nie brud

    Wykwit wychodzi z gumy i wymaga alkalicznego środka czyszczącego.

    Do poradnika o wykwicie
  • Nabłyszczacze do opon

    Nabłyszczacze do opon: Nabłyszczacz daje zaplanowane wykończenie na bokach opony. Mocniejszy połysk to świadomy efekt na ścianie bocznej; bieżnik i inne strefy kontaktu zostawiasz suche.

    Preparat idzie tylko na przewidziane do tego powierzchnie; bieżnik i strefy kontaktu nie są miejscem na błyszczący dressing.

    Za duży wybór w Nabłyszczacze do opon? Pomożemy Ci wybrać:

Nabłyszczacze do opon