Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"H2O" Coat sealant na mokro 4540ml

sealing
$48.26 $96.52
Zawartość: 4540mlCena jednostkowa ($10.63 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 4 Varianten
INNOVACAR"H2O" Coat sealant na mokro 1000ml
SKU D1-INC-79304
$14.27 $28.54
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($14.27 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"H2O" Coat sealant na mokro 2x 1000 mL
SKU D1-INC-79304_2
$28.56 $57.08
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($14.28 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"H2O" Coat sealant na mokro 4x 1000 ml
SKU D1-INC-79304_4
$57.10 $114.14
Zawartość: 4000mlCena jednostkowa ($14.28 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"H2O" Coat sealant na mokro 4.54 liters
SKU D1-INC-79788
$48.26 $96.52
Zawartość: 4540mlCena jednostkowa ($10.63 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Hydrophobic Wet Sealant for Shine and Protection

Innovacar "H2O" Coat is an innovative wet sealant that quickly provides your vehicle with a hydrophobic protective layer and an intense shine. Simply spray onto the wet surface, rinse, and enjoy – for lasting protection against water, dirt, and environmental influences. Perfect for paint, glass, and plastic, this product impresses with its quick application and impressive results.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

INNOVACAR "H2O" Coat — sealant na mokro dla ultymatywnej hydrofobii

Innovacar "H2O" Coat to mocny sealant na mokro, stworzony po to, żeby szybko i bez kombinowania dać twojemu autu robiącą wrażenie ochronę i głęboki połysk. Spryskujesz nim mokrą powierzchnię od razu po myciu, a on zakłada trwałą hydrofobową warstwę, która bez trudu odpycha wodę, brud i drogowy syf. Dzięki sprytnej recepturze aplikacja jest banalnie prosta i naprawdę oszczędza ci czas w dniu detailingu. Do codziennego użytku albo jako dodatkowa warstwa na specjalną okazję — z Innovacar "H2O" Coat podnosisz swoje auto na wyższy poziom.

  • Szybko i prosto: spryskujesz mokrą powierzchnię, spłukujesz i gotowe — bez kombinowania.
  • Efekt hydrofobowy: mocne odpychanie wody plus ochrona przed brudem i drogowym syfem.
  • Głęboki połysk: wyciąga głębię lakieru i zostawia zadbany finisz.

Czym jest Innovacar "H2O" Coat i jak działa?

Innovacar "H2O" Coat to świeże podejście do sealanta na mokro, zrobione z myślą o autach. W przeciwieństwie do sealantów starej daty, ten dajesz na mokry lakier, przez co cała robota idzie szybko i bez męczarni. Hydrofobowa warstwa sprawia, że woda po prostu spływa, a lakier dłużej zostaje czysty. Jednocześnie sealant podbija połysk i daje kolorowi solidnego kopa.

Technologia za "H2O" Coat opiera się na polimerach, które zostawiają na lakierze ultracienką, ale wytrzymałą barierę. Ta bariera trzyma na dystans to, co z zewnątrz — promienie UV, drogowy brud i kwaśny deszcz. Auto, motocykl czy kamper — Innovacar "H2O" Coat za każdym razem daje wyniki na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto sięgnąć po Innovacar "H2O" Coat?

Powodów, żeby wybrać Innovacar "H2O" Coat, jest sporo: nie dość, że łatwo go nałożyć, to jeszcze świetnie się trzyma. Warstwa wytrzymuje do kilku tygodni, zależnie od pogody i tego, jak ostro jeździsz. Sprawdza się u każdego, kto regularnie myje auto, a mimo to nie chce rezygnować z porządnej ochrony. Kolejny plus to wszechstronność: działa nie tylko na lakier, ale też na szkło, plastik i inne gładkie powierzchnie.

Dzięki poręcznym opakowaniom w różnych rozmiarach, jak 1000 ml czy 4,54 litra, zgarniesz dokładnie tyle, ile pasuje do roboty. Dla tych, co używają go dużo, i dla pro detailerów większe butelki to najlepszy wybór.

Wskazówki do używania Innovacar "H2O" Coat

  1. Umyj auto: wyczyść je porządnie, żeby pozbyć się brudu i osadów.
  2. Zostaw mokrą powierzchnię: daj Innovacar "H2O" Coat prosto na mokry lakier.
  3. Spryskaj i spłucz: spryskujesz, dajesz chwilę zadziałać i spłukujesz wodą.
  4. Osusz: osusz dobrą mikrofibrą, żeby wyciągnąć maksimum połysku.

Ta prosta aplikacja krok po kroku oszczędza ci czas i daje efekt, który przyciąga wzrok. Do tego dobrze chronisz auto i dłużej trzymasz je jak nowe.

Masz wątpliwości co do INNOVACAR "H2O" Coat sealant na mokro? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: INNOVACAR "H2O" Coat sealant na mokro

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich.P103
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Unikać uwolnienia do środowiska.P273
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about INNOVACAR

Innovative Reinigungstechnologien für dein Fahrzeug

Innovacar setzt auf fortschrittliche Reinigungstechnologien, darunter die weltweit einzigartige Linie von enzymatischen Reinigern. Diese Produkte nutzen Enzyme, um organische Verschmutzungen effektiv zu entfernen, ohne die Oberflächen deines Fahrzeugs zu beschädigen. Dies gewährleistet eine gründliche Reinigung und trägt zur Langlebigkeit deines Fahrzeugs bei.

Tenside pflanzlichen Ursprungs

Viele Innovacar-Reiniger arbeiten mit Tensiden pflanzlichen Ursprungs.

Hergestellt in Italien: Qualität und Tradition

Alle Reinigungsmittel von Innovacar werden direkt in Italien produziert. Dies garantiert nicht nur höchste Qualitätsstandards, sondern auch die Einhaltung traditioneller Herstellungsverfahren. Mit Innovacar entscheidest du dich für Produkte, die mit Leidenschaft und Expertise entwickelt wurden.

Contact

FRA BER S.R.L.
Corso Vercelli 57, 20144 Milano, Italien

+39 0363 905287

innovacar.it

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    4540 ml
  • Artikelnummer
    D1-INC-79788
  • Herstellernummer
    79788
  • Gewicht
    4,54 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

INNOVACAR auf Detailing1 kaufen