Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"S4" Rinseless&Coat Rinseless-Wash z sealantem (mycie bez spłukiwania) 1000ml

$16.34 $32.69
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($16.34 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
1 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 3 Varianten
INNOVACAR"S4" Rinseless&Coat Rinseless-Wash z sealantem (mycie bez spłukiwania) 1000ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-INC-702041
$16.34 $32.69
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($16.34 / l)
INNOVACAR"S4" Rinseless&Coat Rinseless-Wash z sealantem (mycie bez spłukiwania) 2x 1000 mL
SKU D1-INC-702041_2
$32.69 $59.79
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($16.35 / l)
Ausverkauft
INNOVACAR"S4" Rinseless&Coat Rinseless-Wash z sealantem (mycie bez spłukiwania) 4x 1000ml
SKU D1-INC-702041_4
$65.36 $119.57
Zawartość: 4000mlCena jednostkowa ($16.34 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Innovative Rinseless Wash with Sealant for a Shiny Finish

Das INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat ist die perfekte Lösung für alle, die eine schnelle, wasserlose Fahrzeugpflege suchen, die gleichzeitig den Lack schützt und einen beeindruckenden Glanz hinterlässt. Egal, ob für zu Hause oder unterwegs – dieses Produkt bietet alles, was du für eine effiziente Fahrzeugpflege ohne Abspülen brauchst.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat – Rinseless-Wash z sealantem dla perfekcyjnego efektu

Szukasz sprytnego sposobu, żeby umyć auto i od razu je zabezpieczyć? Wtedy INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat jest dokładnie tym, czego szukasz. Ten produkt daje ci prawdziwe mycie rinseless i waterless, które oszczędza czas, wodę i robotę – idealne, kiedy nie masz bieżącej wody albo potrzebujesz szybkiego mycia poza domem. Dzięki wbudowanemu sealantowi trzyma z dala od lakieru brud, wodę i czynniki zewnętrzne, a powierzchnia zostaje błyszcząca i hydrofobowa.

  • Mycie rinseless i waterless: idealne, kiedy chcesz zrobić robotę bez zużywania wody.
  • Wbudowany sealant: ochrona na długo i mocny połysk.
  • Proste w użyciu: w domu tak samo wygodne jak w trasie.

Co wyróżnia INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat?

INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat to coś więcej niż szampon samochodowy – to sprytne połączenie mycia i zabezpieczenia. W przeciwieństwie do klasycznych produktów nie potrzebujesz tu bieżącej wody, co robi ogromną różnicę tam, gdzie są ograniczenia w poborze wody, albo kiedy bierzesz się za auto z marszu. Formuła ściąga z lakieru brud, kurz i osady, a jednocześnie zostawia warstwę ochronną, która daje mocny efekt hydrofobowy. Auto dłużej zostaje czyste, a woda po prostu odpada – lakier wygląda dobrze przy każdej pogodzie.

Jak dobrze używać S4 Rinseless&Coat?

Używanie S4 Rinseless&Coat jest banalnie proste i daje ci pełną swobodę:

  1. Tryb rinseless: wymieszaj po prostu 25 ml produktu z 5 litrami wody. Zanurz miękką mikrofibrę w roztworze, myj auto element po elemencie i wycieraj każdą partię suchą ściereczką.
  2. Tryb waterless: dajesz produkt bezpośrednio na mikrofibrę albo na zabrudzoną powierzchnię, przecierasz miejsce i wycierasz je do sucha.
    Dzięki tej wszechstronności umyjesz auto wszędzie – w garażu, na ulicy, a nawet w podróży.

Ochrona lakieru i połysk, który zostaje

Najmocniejsza strona S4 Rinseless&Coat to wbudowany sealant. Po myciu na lakierze zostaje niewidoczna warstwa ochronna, która trzyma z dala nowy brud i warunki atmosferyczne. Jednocześnie ta warstwa daje imponującą głębię połysku, przez którą lakier wygląda jak świeżo po polerce. Efekt hydrofobowy robi największe wrażenie: woda po prostu odpada, nie ma irytujących zacieków, a kolejne mycie idzie dużo szybciej.

Masz wątpliwości co do INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat Rinseless-Wash z sealantem (mycie bez spłukiwania)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: INNOVACAR "S4" Rinseless&Coat Rinseless-Wash z sealantem (mycie bez spłukiwania)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich.P103
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about INNOVACAR

Innovative Reinigungstechnologien für dein Fahrzeug

Innovacar setzt auf fortschrittliche Reinigungstechnologien, darunter die weltweit einzigartige Linie von enzymatischen Reinigern. Diese Produkte nutzen Enzyme, um organische Verschmutzungen effektiv zu entfernen, ohne die Oberflächen deines Fahrzeugs zu beschädigen. Dies gewährleistet eine gründliche Reinigung und trägt zur Langlebigkeit deines Fahrzeugs bei.

Tenside pflanzlichen Ursprungs

Viele Innovacar-Reiniger arbeiten mit Tensiden pflanzlichen Ursprungs.

Hergestellt in Italien: Qualität und Tradition

Alle Reinigungsmittel von Innovacar werden direkt in Italien produziert. Dies garantiert nicht nur höchste Qualitätsstandards, sondern auch die Einhaltung traditioneller Herstellungsverfahren. Mit Innovacar entscheidest du dich für Produkte, die mit Leidenschaft und Expertise entwickelt wurden.

Contact

FRA BER S.R.L.
Corso Vercelli 57, 20144 Milano, Italien

+39 0363 905287

innovacar.it

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    1000ml
  • Artikelnummer
    D1-INC-702041
  • Herstellernummer
    702041
  • Gewicht
    1 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

INNOVACAR auf Detailing1 kaufen