Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Mikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 10 szt.

245 GSM
Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-10 days
$21.54
Zawartość: 10 szt.Cena jednostkowa ($2.15 / szt.)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
Rozmiar
Kolor

THE COLLECTION Mikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) - 10 pieces / 40 x 40cm / Blue (Royal Blue) nie jest dostępny od ręki. Gdy wszystkie produkty z Twojego zamówienia będą znów dostępne, wyślemy je w jednej przesyłce. Czas dostawy zależy od produktu z najdłuższym czasem dostawy.

Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-10 days
Schnellbestellung 6 Varianten
THE COLLECTIONMikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 10 pieces / 40 x 40cm / Grey (Dark Grey)
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-COL-31223EAN 4250315931223
$21.54
Zawartość: 10 szt.Cena jednostkowa ($2.15 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 10 pieces / 40 x 40cm / Blue (Royal Blue)
Przedsprzedaż
SKU D1-COL-31629EAN 4250315931629
$21.54
Zawartość: 10 szt.Cena jednostkowa ($2.15 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 10 pieces / 40 x 40cm / Violet (Lavender)
Przedsprzedaż
SKU D1-COL-30059EAN 4250315930059
$21.54
Zawartość: 10 szt.Cena jednostkowa ($2.15 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 1 piece / 40 x 40cm / Grey (Dark Grey)
Dostępny (10 szt.)
SKU D1-COL-31223_1
$3.98
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa ($3.98 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 1 piece / 40 x 40cm / Blue (Royal Blue)
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-COL-31629_1
$3.98
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa ($3.98 / szt.)
THE COLLECTIONMikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM) 1 piece / 40 x 40cm / Violet (Lavender)
Ograniczona ilość (4 szt.)
SKU D1-COL-30059_1
$3.98
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa ($3.98 / szt.)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4250315931629  |  SKU: D1-COL-31629

Short-pile edgeless microfiber cloth for precise removal

The THE COLLECTION “Allround / Coating” Microfiber Towel (245 GSM) is a short-pile, edgeless premium cloth for precise and safe removal of coatings, waxes, and polishes. Thanks to its edgeless design and balanced fiber structure, it is particularly paint-friendly and versatile for both exterior and interior cleaning.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Wszechstronna, bezpieczna & precyzyjna — THE COLLECTION „Allround / Coating“ mikrofibra edgeless o krótkim włosiu (245 GSM)

Mikrofibra THE COLLECTION „Allround / Coating“ o gramaturze 245 GSM to edgeless mikrofibra premium o krótkim włosiu do bezpiecznego ścierania coatingu, waxu i polishu, a także do delikatnego czyszczenia w środku i na zewnątrz.


THE COLLECTION „Allround / Coating“ mikrofibra edgeless o krótkim włosiu (245 GSM) to nasz pewny klasyk do precyzyjnego ścierania i codziennego czyszczenia. Krótki włos trzyma cię w kontroli, kiedy rozcierasz, a konstrukcja edgeless chroni wrażliwe powierzchnie przed rysami.

  • Kontrolowane rozcieranie: Krótki włos ściera coating, wax i polish czysto i równo, bez smug i bez rozmazywania niczego po elemencie.
  • Edgeless & łagodna dla lakieru: Bezkrawędziowa konstrukcja ogranicza ryzyko mikrorys – idealna do wrażliwych lakierów, piano black i delikatnych powierzchni.
  • Sprawdza się wszędzie: W środku i na zewnątrz – od lakieru i szyb po skórę i plastik.

Precyzyjne ścieranie mikrofibrą o krótkim włosiu

Mikrofibra o krótkim włosiu pokazuje swój atut zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz maksymalnej kontroli. Kiedy ścierasz coating, wax albo polish, gęsty krótki włos od razu zbiera resztki, zamiast rozprowadzać je po powierzchni. Dostajesz czysty finisz przy dużo mniejszej liczbie poprawek – a to liczy się zwłaszcza na wrażliwych albo drogich powierzchniach.

Bezpiecznie aż po samą krawędź dzięki mikrofibrze edgeless

Jako prawdziwa mikrofibra edgeless, Allround / Coating całkowicie rezygnuje z twardych krawędzi i szwów. Właśnie przy ciasnych miejscach, emblematach albo powierzchniach na wysoki połysk daje to wyczuwalny plus bezpieczeństwa. Obracasz, składasz i przewracasz mikrofibrę bez ciągłego pilnowania krawędzi.

Zadania allround i coating w codziennym detailingu

W codziennym detailingu Allround / Coating przekonuje tym, ile potrafi udźwignąć. Poza klasycznym ścieraniem coatingu, waxu i polishu świetnie radzi sobie ze szkłem, chromem i metalem, a także z czyszczeniem skóry i plastiku we wnętrzu. Wyważona mieszanka mikrofibry 80/20 trafia w dobry balans między siłą czyszczenia a delikatnością.


Ostatnia aktualizacja: 19.12.2025 — Autor: Daniel (Detailing1)

Masz wątpliwości co do THE COLLECTION Mikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM)? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: THE COLLECTION Mikrofibra edgeless o krótkim włosiu "Allround / Coating 245" (245 GSM)


Skład materiału

80% Polyester i 20% Polyamide


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about THE COLLECTION

THE COLLECTION steht für kompromisslose Qualität, durchdachtes Design und maximale Performance in der professionellen Fahrzeugpflege. Jedes Produkt wird mit dem Anspruch entwickelt, Lack, Innenraum und Oberflächen effektiv, schonend und auf höchstem Niveau zu pflegen – ganz gleich ob im professionellen Detailing oder bei anspruchsvollen Enthusiasten.

Der Fokus liegt auf Premium-Mikrofasern, Trockentüchern, Waschzubehör und Applikatoren, die durch sorgfältig abgestimmte Fasermischungen, hohe Grammaturen und praxisnahe Konstruktionen überzeugen. Randlose Designs, hochwertige Webarten wie Twisted Loop, Pearl Weave oder Plush sowie langlebige Materialien sorgen für kratzfreies Arbeiten, hohe Wasseraufnahme und ein perfektes Finish.

Contact

THE COLLECTION UG
Bonifatiusstraße 101, 48429 Rheine, Deutschland

+4915736133355
info@the-collection.shop

the-collection.shop

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    10 pieces
  • Artikelnummer
    D1-COL-31629
  • EAN
    4250315931629
  • Gewicht
    2,5 kg

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

THE COLLECTION auf Detailing1 kaufen