Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Clay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki 500ml

$10.54 $17.57
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($21.08 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
5 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 2 Varianten
D-CONClay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki 500ml
Ograniczona ilość (5 szt.)
SKU D1-DCN-D_CLY_100_500
$10.54 $17.57
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($21.08 / l)
D-CONClay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki 5L
SKU D1-DCN-D_CLY_100_5000
$94.88
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($18.98 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Perfect smoothness and protection for your paint

TheD-CON Clay-Lube Cleaning Clay Lubricating Sprayensures smooth application of the detailing clay, increases smoothness and protects the paint from scratches. An indispensable tool for flawless results.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

D-CON Clay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki: Jedwabisty poślizg i ochrona Twojego lakieru

D-CON Clay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz porządnie zdekontaminować lakier i trzymać go bezpiecznie. Zrobiony tak, żeby wycisnąć maksimum z Twojej glinki, kładzie gładką, bezoporową warstwę, po której glinka po prostu sunie. D-CON Clay-Lube to must-have dla każdego zapaleńca i detailera, który robi to na co dzień.

  1. Pasuje do każdego rodzaju glinki detailingowej: Wyciągasz więcej ze swojej glinki.
  2. Więcej poślizgu, mniej oporu: Trzyma lakier z dala od mikrorys.
  3. Dłuższa żywotność glinki: Chroni glinkę i utrzymuje jej czystą pracę.

Więcej poślizgu dla nieskazitelnego efektu

D-CON Clay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki daje Twojej glince taki poślizg, jakiego potrzebuje, żeby sunąć gładko i bezpiecznie. Tanie środki poślizgowe albo quick detailery sprawiają, że glinka się zacina i masz świeże rysy. Z D-CON Clay-Lube glinka sunie po elemencie, wyciąga brud i nigdy nie wgryza się w lakier.

Ochrona, która trzyma

Ten spray jest naładowany składnikami poślizgowymi, które kładą ochronną warstwę na powierzchni i wydłużają życie Twojej glinki. D-CON Clay-Lube jest dopasowany do chemii glinki detailingowej, więc glinka się nie rozpada i nie traci swojego pazura. Możesz być pewien, że lakier zostaje jak należy chroniony.

Bez smug przy każdej pogodzie

W słońcu czy w cieniu, D-CON Clay-Lube jest zrobiony tak, żeby zostawiać powierzchnię bez smug, nieskazitelną. Jest tak wymyślony, żeby dobrze dogadywać się z Twoją glinką detailingową i pozwalać jej sunąć swobodnie, żeby nigdy nie szorowała po lakierze i nie groziła rysami.

Masz wątpliwości co do D-CON Clay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON Clay-Lube Spray Poślizgowy do Glinki

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P337+P313
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CLY_100_500
  • Gewicht
    500 g

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

D-CON auf Detailing1 kaufen