Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza 20l

$272.00
Zawartość: 20lCena jednostkowa ($13.60 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 4 Varianten
D-COND-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza 500ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DCN-SPI_400_500EAN 8720986371711
$9.76 $16.26
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($19.52 / l)
D-COND-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza 1000ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DCN-SPI_400_1000EAN 8720986372497
$18.73 $31.22
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($18.73 / l)
D-COND-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza 5L
SKU D1-DCN-SPI_400_5000EAN 8720986371704
$108.76
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($21.75 / l)
Ausverkauft
D-COND-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza 20L
SKU D1-DCN-SPI_400_20000EAN 8720986371438
$272.00
Zawartość: 20lCena jednostkowa ($13.60 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8720986371438  |  SKU: D1-DCN-SPI_400_20000

Safely remove iron particles for smooth car paint

Remove stubborn iron particles and deposits from paint and glass. Safe and effective for a smooth painted surface.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza: ściąga naloty żelaza i brud na dobre

Ściągnij uparte cząstki żelaza i żrące osady z lakieru i szyb za pomocą D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środka na naloty żelaza. Ten mocny środek reaguje z osadami żelaza i zmienia kolor, gdy tylko zaczyna działać. Idealny po myciu i przed sięgnięciem po glinkę clay bar. Dostępny w 500ml, 1L, 5L i 20L.

  • Cząstki żelaza precz: ściąga uparte cząstki żelaza i żrące osady z lakieru i szyb.
  • Zmiana koloru: reaguje z osadami żelaza i pokazuje, że działa, zmieniając kolor.
  • Przygotowanie: w sam raz po myciu i przed pójściem glinką.

Skuteczne usuwanie cząstek żelaza

D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer wyciąga uparte cząstki żelaza i osady, które z czasem zbierają się na lakierze i szybach. Cząstki żelaza potrafią wbić się w lakier i po czasie robić szkody, które po staremu ciężko ściągnąć. Z D-CON "Light" ta robota idzie szybko i po prostu działa.

Używaj przed glinką clay bar

Po myciu lakier często nadal jest szorstki w dotyku, choć wygląda na czysty do bólu. Tu wchodzi glinka clay bar, żeby ściągnąć to, co zostało. Ale D-CON "Light" daje ci dodatkowy sposób, żeby najpierw ściągnąć brud z drogi, żywicę, resztki owadów i naloty żelaza. Dzięki temu powierzchnia jest gotowa na to, co robisz dalej.

Bezpieczna i skuteczna pielęgnacja

D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer jest nie tylko mocny, ale i bezpieczny w robocie. Trzyma lakier zdrowy i gładki, ściągając brud, który zwykłe mycie często pomija. Sięgniesz po niego i chronisz lakier na dłużej dla gładkiego, błyszczącego wykończenia.

Masz wątpliwości co do D-CON D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON D-CON "Light" Pre-Cleaner & De-Ironizer środek na naloty żelaza

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208
Karta charakterystyki dostępna na żądanie.EUH210

Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    20L
  • Artikelnummer
    D1-DCN-SPI_400_20000
  • EAN
    8720986371438
  • Gewicht
    20 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Passend dazu im Ratgeber

Pokaż wszystkie
D-CON auf Detailing1 kaufen