Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 5l

$81.47
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($16.29 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 4 Varianten
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 500ml
SKU D1-DCN-D_CWS_104_500EAN 8720986372688
$9.75 $16.24
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($19.50 / l)
Ausverkauft
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 5L
SKU D1-DCN-D_CWS_104_5000EAN 8720986372695
$81.47
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($16.29 / l)
Ausverkauft
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 2x 500ml set
SKU D1-DCN-D_CWS_104_500_2EAN 8720986372688
$19.49 $32.48
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($19.49 / l)
Ausverkauft
D-CONFly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner 3x 500ml set
SKU D1-DCN-D_CWS_104_500_3EAN 8720986372688
$29.23 $48.72
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($19.49 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8720986372695  |  SKU: D1-DCN-D_CWS_104_5000

Effortlessly removes dried insects and flies

TheD-CON Fly-Bug-Insect-Remover "FBI"Effortlessly removes dried insects and flies from your car. Easy to use and gentle on paintwork. Now available!

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" od D-CON to środek do usuwania owadów, który naprawdę działa

Z D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner bez wysiłku ściągasz zaschnięte owady i pryśnięcia ze zderzaków, masek i nie tylko. Formuła ready-to-use bierze się za brud i od razu odtłuszcza lakier. Dostępny też w 5L.

  • Szybki i prosty w użyciu: Rozpuszcza brud i resztki owadów bez ostrego szorowania.
  • Łagodny dla lakieru: Ściąga owady, nie naruszając powłoki.
  • Środek czyszczący i odtłuszczacz w jednym: Trzyma twoje auto czyste i lśniące.

Solidna moc czyszczenia resztek owadów

D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" jest zrobiony do ściągania zaschniętych, rozgniecionych owadów z szyb, grilli, masek, zderzaków i reflektorów. Owady zostawiają na lakierze brudne, lepkie resztki, a jak je zostawisz, mogą narobić trwałych szkód. Z tym środkiem pielęgnacja auta to bułka z masłem.

Bezpieczna i skuteczna formuła

Ta formuła łączy środek czyszczący i odtłuszczacz w jednym, i rozpuszcza brud oraz resztki owadów szybko i prosto, bez ostrego szorowania. Przetestowana formuła jest bezpieczna na każdym lakierze i na każdej powierzchni twojego auta.

Prosty w użyciu

Dzięki formule ready-to-use D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" łatwo się nakłada. Po prostu psikasz na miejsca, które tego potrzebują, dajesz chwilę popracować i ścierasz resztki. Twoje auto lśni jak nowe w mgnieniu oka.

Masz wątpliwości co do D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON Fly-Bug-Insect-Remover "F.B.I" Insektenentferner

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Działa drażniąco na skórę.H315

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.P302+P352
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    5L
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CWS_104_5000
  • EAN
    8720986372695
  • Gewicht
    5 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

D-CON auf Detailing1 kaufen