Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Aktivwäsche "Aw" Szampon aktywny 11kg

$61.17
Zawartość: 11kgCena jednostkowa ($5.56 / kg)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
1 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieAktivwäsche "Aw" Szampon aktywny 11kg
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-10011EAN 4260188681545
$61.17
Zawartość: 11kgCena jednostkowa ($5.56 / kg)
Koch-ChemieAktivwäsche "Aw" Szampon aktywny 21kg
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-KCX-10021EAN 4260188689312
$101.28 $110.12
Zawartość: 21kgCena jednostkowa ($4.82 / kg)
Koch-ChemieAktivwäsche "Aw" Szampon aktywny 210kg
Przedsprzedaż
SKU D1-KCX-10210EAN 4260188681569
$1,014.22
Zawartość: 210kgCena jednostkowa ($4.83 / kg)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 4260188681545  |  SKU: D1-KCX-10011

Efficient car shampoo for thorough cleaning and paint protection

Die Koch-Chemie Aktivwäsche „Aw" ist ein flüssiges Aktiv-Shampoo-Konzentrat mit anionisch-nichtionischer Tensid-Mischung aus Unna, phosphat- und NTA-frei, VDA Klasse A. Ein Kanister läuft in Portalwaschanlagen, Waschstraßen und in der Hand-Eimer-Wäsche. Für gewerbliche Aufbereiter, Anlagen-Betreiber und Hobby-Pros mit eigenem SB-Waschplatz, die im Cent-Bereich pro Wäsche kalkulieren und gleichzeitig Materialverträglichkeit fordern.

In der Handwäsche 50 ml auf 10 Liter Wasser dosieren — Verdünnung 1:200. Fahrzeug in den Schatten stellen, abkühlen lassen, Grobschmutz mit Hochdruck abspülen. Zwei Wascheimer mit Grit Guard, einer Shampoo, einer Klarwasser. Von oben nach unten, Panel für Panel, Handschuh zwischendurch ausdrücken. Nicht ganzes Auto einseifen — Antrocknen vermeiden. Mit Mikrofaser 950 g/m² trocknen. Frostfrei lagern, 24 Monate haltbar. Greift Coatings über die Zeit an — für Versiegelte das NanoMagic Nms nehmen.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Aktivwäsche Aw pracuje w myjni, w lancy i w wiadrze

Czym jest Koch-Chemie Aktivwäsche Aw? Płynny koncentrat aktywnego szamponu z Unny, który anionowymi i niejonowymi surfaktantami zdejmuje film drogowy, pyłki i sól z twojego lakieru. Bez fosforanów i NTA, certyfikat VDA klasy A, dopuszczony do biologicznego uzdatniania wody procesowej. Nie jako szampon pielęgnacyjny do świeżych powłok ceramicznych ani do mycia na terenie prywatnym.


Koch-Chemie Aktivwäsche Aw to skoncentrowany aktywny szampon Koch-Chemie z Unny, który w myjniach portalowych, myjniach tunelowych i przy myciu ręcznym leci z tego samego kanistra. Połączenie surfaktantów anionowych i niejonowych ze składnikami natłuszczającymi solidnie rozpuszcza film drogowy, nie wysuszając gumy i tworzywa. pH 7,5, prawie obojętne z lekko alkalicznym kopniakiem. VDA klasa A. Bez fosforanów i NTA. Nadaje się do biologicznego uzdatniania wody procesowej.

Koch-Chemie Aktivwäsche „Aw" — szampon aktywny

  • Jeden koncentrat na trzy workflow. Myjnia portalowa po 3 do 7 mililitrów na auto przez pompę dozującą, lanca pianowa 1:10 do 1:30 w zbiorniku, wiadro ręczne 50 mililitrów na 10 litrów wody. Jeden kanister pokrywa tak trzy zupełnie różne światy detailingu — stanowisko, tunel, garażową niedzielę, wszystko z tego samego pojemnika.
  • VDA klasa A znaczy: żadnych uszkodzeń materiałów. Najostrzejszy certyfikat tolerancji materiałowej niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego. Anodowane listwy aluminiowe, lakier bezbarwny, reflektory z poliwęglanu i tworzywo piano black przy poprawnym użyciu nie są atakowane ani wybielane. Dla operatorów myjni to znaczy ochrona przed roszczeniami klientów z czułymi felgami OEM albo powierzchniami black panel jak nowe.
  • Ekonomiczny, jeśli myślisz w dużych opakowaniach. Kanister 11 kg daje ponad 200 myć w wiadrze albo ponad 2.000 przejazdów przez myjnię po 5 mililitrów. Hobbock 21 kg zwraca się detailerom już od pierwszego kwartału, kontener 210 kg operatorom myjni z dziennym przerobem rzędu trzech cyfr. Bez fosforanów i NTA znaczy dodatkowo: w pełni zgodny z biologicznymi obiegami wody procesowej.

Co widzimy na co dzień: Aktivwäsche Aw często bywa źle dozowany. Kto przedawkuje, dostaje kleisty suchy osad na lakierze, a nie lepszy połysk. 50 mililitrów na 10 litrów wody to punkt, w którym tworzenie miceli idzie czysto: przy tym stężeniu cząsteczki surfaktantu tworzą małe kulki piany, które kapsułkują brud i zabierają go przy spłukiwaniu. Letnia woda zamiast zimnej przyspiesza pracę surfaktantów, a czas schnięcia się nie wywraca. Więcej szkodzi, mniej nie wystarcza.


50 mililitrów na 10 litrów wody. Wtedy Aw pracuje.

Aktivwäsche Aw chodzi na trzech jasnych dawkach, a którą weźmiesz, decyduje workflow, nie gust. W myjni portalowej 3 do 7 mililitrów na auto idą prosto przez pompę dozującą do koncentratu wodnego. W lancy pianowej mieszasz koncentrat w zbiorniku na 1:10 do 1:30. W wiadrze ręcznym wystarczy 50 mililitrów na 10 litrów wody — to rozcieńczenie 1:200, które Koch-Chemie podaje na każdej karcie produktu Aktivwäsche.

Przed pierwszym wiadrem wstawiasz auto w cień i dajesz mu ostygnąć. Aw na gorącym lakierze zasycha w kilka sekund, a suchy osad ciężko potem spłukać. Luźny gruby brud schodzi najpierw myjką ciśnieniową — piasek i pył z hamulców nie mają czego szukać w rękawicy. Potem dwa wiadra do mycia z grit guardem obok siebie, jedno na roztwór szamponu, jedno z czystą wodą do wypłukania rękawicy.

Myjesz z góry na dół, panel po panelu. Dach pierwszy, progi na końcu. Po każdym panelu wyciskasz rękawicę w wiadrze z czystą wodą, i dopiero wtedy znów nabierasz szampon. Ważne: nie namydlaj całego auta — rób panel po panelu i od razu spłukuj czystą wodą. Aw jest szybki, ale gdy piana zaschnie, zaczynasz pół panelu od nowa.

Do osuszania gruby ręcznik z mikrofibry rzędu 950 g/m² albo dmuchawa. Oba trzymają z dala zacieki z kamienia, które wychodzą po pół godziny, gdy krople spływają i odparowują. Jeśli chcesz auto dodatkowo odświeżyć, dokładasz do Aw drugi workflow czyszczący z kategorii szamponów — pre-wash, snow foam albo quick detailer, zależnie od tego, czego auto potrzebuje. Aw to podstawa, nie wykończenie.

Jeśli pracujesz lancą pianową, mieszasz Aw wcześniej w zbiorniku. Dokładne rozcieńczenie zależy od wkładu pianowego i ciśnienia wody — startujemy od 1:20 i poprawiamy po pierwszym natrysku. Za rzadko znaczy: brak kryjącej piany, która utrzyma się dość długo. Za gęsto znaczy: koncentrat ścieka jako syropowaty film i później ciągnie smugi. Wskaźnik wzrokowy: piana powinna trzymać się lakieru i szyb jakieś 60 do 90 sekund, potem zdejmujesz ją top-down myjką ciśnieniową.

Koch-Chemie Aktivwäsche „Aw" aplikacja w wiadrze

Aw atakuje powłoki. Na podwórku zostaje w kanistrze.

Aktivwäsche Aw przy pH 7,5 jest prawie obojętny, ale ma lekko alkaliczny kopniak — i o to chodzi, gdy lakier ma być czysto do gołego przed polerką albo zabezpieczeniem. Ale ten sam kopniak z czasem atakuje też istniejące powłoki, warstwy wosku i zabezpieczenia SiO2. Jeśli chcesz pielęgnować świeżą powłokę ceramiczną zamiast ją zdejmować, sięgasz po Koch-Chemie NanoMagic Shampoo Nms o pH 5,5 kwaśno-łagodnym albo po Glanzwachsshampoo Gw z udziałem wosku. Aw to narzędzie do czyszczenia, nie do konserwacji.

Druga granica to czas schnięcia. Detailerzy za granicą opisują Aw jako „trudny, żeby domyć całe auto, zanim koncentrat zaschnie na lakierze". To prawda: w pełnym słońcu, na gorącej blasze albo przy temperaturze powyżej 25 °C Aw traci zapas. Cień, chłodna blacha i praca panel po panelu to nie zalecenie, tylko obowiązek. Kto się tego nie trzyma, zbiera smugi, a w skrajnym wypadku punktowe wytrawienia na poziomych powierzchniach.

Trzecia granica jest prawna: choć Aw jest bez fosforanów i NTA i wspiera biologiczne uzdatnianie wody procesowej, mycie auta szamponem na terenie prywatnym jest w Niemczech zakazane przez ustawę wodną (Wasserhaushaltsgesetz). Problemem nie są surfaktanty, tylko olej, pył z hamulców i resztki smoły, które z wodą spłukującą trafiłyby do wód gruntowych. Dlatego Aw wolno używać tylko na stanowiskach bezdotykowych z separatorem oleju albo w myjniach z obiegiem wody procesowej. Kary sięgają pięciu cyfr, zależnie od kraju związkowego.

Jeśli chcesz pielęgnować aktywne zabezpieczenie ceramiczne, sięgasz po łagodny szampon pielęgnacyjny z linii Koch-Chemie. Jeśli możesz myć komercyjnie albo w boksie bezdotykowym, Aw jest właściwym narzędziem. Jeśli stoisz prywatnie na podjeździe, Aw jest prawnie złym produktem — to nie zarzut, tylko ramy prawne, które warto znać, zanim otworzysz kanister.

Koch-Chemie Aktivwäsche „Aw" — czysty lakier po myciu

Aw to koncentrat dla detailerów i operatorów myjni.

Aktivwäsche Aw jest zbudowany dla trzech typów użytkowników. Profesjonalnych detailerów, którzy między stanowiskami polerskimi a pracami zabezpieczającymi potrzebują pewnego wstępnego mycia lakieru, bez atakowania warstwy powłoki z zlecenia na kolejny tydzień. Operatorów myjni i menedżerów flot, którzy muszą liczyć w groszach na pojazd, a jednocześnie chcą VDA klasy A. I hobby-prosów z warsztatową duszą, którzy pracują na stanowisku bezdotykowym albo na własnym podnośniku i chcą, żeby jeden koncentrat starczył na lata.

Mniej pasuje Aw klasycznemu niedzielnemu myjkowi na podjeździe — i praktycznie (czas schnięcia za krótki, bez cienia nie do opanowania), i prawnie (ustawa wodna). Jeśli wolno ci myć prywatnie na podjeździe, bo lokalny regulamin to w twojej okolicy dopuszcza, sprawdzasz miejscowe przepisy — nie są jednolite, różnią się od kraju związkowego do gminy. W razie wątpliwości przenosisz mycie na stanowisko bezdotykowe.

Kanister 11 kg to wejście dla profesjonalnych detailerów z jedną lokalizacją. Przy cotygodniowym ręcznym myciu jednego pojazdu opakowanie starcza około czterech lat — w praktyce znaczy to: koncentrat rzadko się kończy, raczej się starzeje. Hobbock 21 kg zwraca się od drugiej lokalizacji detailingowej albo przy większym obłożeniu. Kontener 210 kg to rozmiar myjniowy dla tuneli z dziennym przerobem rzędu trzech cyfr.

Aw to nie szampon na efekt wow-połysku. To narzędzie, które przygotowuje lakier dokładnie na czas pod kolejną warstwę — czy to powłokę, gorący wosk, czy po prostu czystą suchość. Kto używa Aw i potem już nic nie nakłada, zostawia osiągi na lodzie. To logika pro: najpierw porządnie czysto, potem celowo nakładasz to, co chcesz. Aw bierze na siebie brudną część mycia niezawodnie, reszta wisi na workflow, który przyjdzie potem.

Koch-Chemie Aktivwäsche „Aw" — formaty 11 kg, 21 kg i 210 kg na pierwszy rzut oka

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Aktivwäsche "Aw" Szampon aktywny? Poproś o wyjaśnienie:



Häufig gestellte Fragen zur Koch-Chemie Aktivwäsche Aw


Was unterscheidet die Koch-Chemie Aktivwäsche Aw vom Autoshampoo As?

Aw ist das Konzentrat für Portalwaschanlagen, Waschstraßen und die Hand-Eimer-Wäsche in einem Produkt — pH 7,5 nahezu neutral mit leicht alkalischem Kick, VDA Klasse A, feiner Schaum. As ist deutlich schaumstärker (pH 9,0), klassisch für die Snow-Foam-Lance und den Hand-Eimer. Wer industriell denkt oder Coating-frei polieren will, nimmt Aw — wer dicken Schaum will, As.

Wie dosiere ich die Aktivwäsche Aw bei der Handwäsche?

50 Milliliter Konzentrat auf 10 Liter Wasser im Wascheimer — das ist die Verdünnung 1:200 wie vom Hersteller empfohlen. Mehr bringt keinen besseren Glanz, sondern einen schmierigen Trockenrückstand. Zweiter Eimer mit klarem Wasser plus Grit Guard, Handschuh nach jedem Panel ausdrücken.

Greift die Aktivwäsche Aw eine Keramik-Versiegelung an?

Auf Dauer ja. Aw ist mit pH 7,5 fast neutral, hat aber einen leicht alkalischen Kick — Wachs- und Silikat-Versiegelungen werden über die Zeit abgebaut. Das ist gewünscht, wenn vor dem Polieren oder Versiegeln eine puristische Lackbasis nötig ist. Wer eine bestehende Coating pflegen will, greift zu Koch-Chemie NanoMagic Nms oder Glanzwachsshampoo Gw.

Darf ich Aw zum Auto-Waschen in meiner privaten Einfahrt benutzen?

Nein. Das Wasserhaushaltsgesetz verbietet Auto-Wäschen mit Shampoo auf privatem Grund — auch wenn Aw phosphat- und NTA-frei ist. Mit dem Waschwasser laufen Öl, Bremsabrieb und Teerreste ins Grundwasser. Erlaubt ist das nur an SB-Waschplätzen oder in Waschanlagen mit Ölabscheider. Bußgelder erreichen je nach Bundesland fünfstellige Beträge.

Was sind die häufigsten Anwendungs-Fehler bei der Aktivwäsche Aw?

Drei Klassiker: erstens Antrocknen auf heißem Lack — gibt Schlieren und im Extremfall punktuelle Anätzungen. Zweitens Überdosierung im Eimer — die Tenside hinterlassen einen klebrigen Trockenfilm. Drittens Hochdruck-Spülen bei flachem Winkel auf Zierleisten, das treibt Wasser hinter Dichtungen. Schatten, exakte Dosis, abschnittsweise arbeiten.

Was bedeutet VDA Klasse A in der Praxis?

VDA Klasse A ist die strengste Materialverträglichkeits-Zertifizierung der deutschen Automobilindustrie. Sie garantiert, dass das Shampoo bei korrekter Anwendung eloxierte Aluminium-Zierleisten, Klarlack, Polycarbonat-Scheinwerfer und Klavierlack-Plastik nicht angreift, ausbleicht oder Spannungsrisse verursacht. Für Waschanlagen-Betreiber bedeutet das Haftungsschutz gegenüber Kunden mit OEM-empfindlichen Felgen oder neuen Black-Panel-Flächen.

Just ask us. Daniel will help you.


Anwendung der Koch-Chemie Aktivwäsche Aw


Hand-Eimer-Wäsche im Zwei-Eimer-System

Fahrzeug in den Schatten stellen und abkühlen lassen. Aw trocknet auf heißem Lack innerhalb weniger Sekunden ein und hinterlässt schwer abspülbare Rückstände. Loser Grobschmutz kommt vorher mit dem Hochdruckreiniger runter — Sand und Bremsstaub haben im Waschhandschuh nichts zu suchen.

50 Milliliter Konzentrat auf 10 Liter Wasser in den ersten Eimer geben — das ist die Verdünnung 1:200 wie vom Hersteller empfohlen. Der zweite Wascheimer bleibt mit klarem Wasser und einem Grit Guard daneben stehen. Lauwarmes Wasser statt kaltem beschleunigt die Tensid-Arbeit, ohne dass die Trockenzeit kippt.

Von oben nach unten waschen, abschnittsweise. Dach zuerst, Schweller zuletzt. Nach jedem Panel den Handschuh im Klarwasser-Eimer ausdrücken, erst dann wieder Shampoo aufnehmen. Nicht das ganze Auto auf einmal einseifen — Panel für Panel arbeiten und sofort mit klarem Wasser ablaufen lassen.

Zum Trocknen ein dickes Mikrofaser-Tuch im Bereich 950 g/m² oder der Laubbläser. Beides verhindert die Kalkrückstände, die nach einer halben Stunde sichtbar werden, wenn Wassertropfen ablaufen und verdunsten.

Hinweise: Aw ist mit pH 7,5 nahezu neutral, hat aber einen leicht alkalischen Kick — über die Zeit baut das Wachs- und Keramik-Versiegelungen ab. Wer eine bestehende Coating pflegen will, greift zur Koch-Chemie NanoMagic Shampoo Nms (pH 5,5) oder zum Glanzwachsshampoo Gw. Nicht in direkter Sonne anwenden, nicht über 25 °C Außentemperatur ohne Schatten. Frostfrei lagern zwischen 5 und 30 °C, nach Anbruch 24 Monate haltbar. Die Anwendung auf privatem Grund ist nach Wasserhaushaltsgesetz verboten — Aw nur an SB-Waschplätzen oder in Waschanlagen mit Ölabscheider nutzen.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Aktivwäsche "Aw" Szampon aktywny

Tylko dla klientów biznesowych

Ten produkt, oznaczony jako „Tylko dla klientów biznesowych”, zgodnie z prawem niemieckim nie jest zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony ani certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Mogą go kupować wyłącznie nabywcy prowadzący działalność gospodarczą i jest dopuszczony wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych. Podaj w koszyku swój numer identyfikacyjny VAT. Na życzenie poinformujemy Cię, czy i w jakich opakowaniach produkt jest dopuszczony dla klientów prywatnych.


Skład materiału

Alkohole, C12-C14, etoksylowane, siarczanowane, sole sodowe (CAS 68891-38-3, WE 500-234-8) — 10 – < 25 %, Bronopol (CAS 52-51-7, WE 200-143-0) — 0,01 – < 0,1 %, 2-Oktylo-2H-izotiazol-3-on (CAS 26530-20-1, WE 247-761-7) — 0,0015 – < 0,01 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: 5 % lub więcej, ale mniej niż 15 % anionowych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% fosfonianów, kompozycje zapachowe, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P261
Unikać uwolnienia do środowiska.P273
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310


Zawartość LZO (VOC)

< 0.1 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    11 kg
  • Artikelnummer
    D1-KCX-10011
  • EAN
    4260188681545
  • Herstellernummer
    10011
  • Gewicht
    10,44 kg

Eigenschaften

  • Farbe
    Weiß
  • Verpackung
    Kunststoffbehälter
  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen