Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Crystal Clear "APC" Uniwersalny środek czyszczący 500ml

$10.56 $17.61
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($21.12 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 3 Varianten
D-CONCrystal Clear "APC" Uniwersalny środek czyszczący 500ml
SKU D1-DCN-D_SPI_993_500EAN 8720986370004
$10.56 $17.61
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($21.12 / l)
Ausverkauft
D-CONCrystal Clear "APC" Uniwersalny środek czyszczący 1000ml
SKU D1-DCN-D_SPI_993_1000
$27.12
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($27.12 / l)
Ausverkauft
D-CONCrystal Clear "APC" Uniwersalny środek czyszczący 5L
SKU D1-DCN-D_SPI_993_5000EAN 8720986370011
$81.50
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($16.30 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8720986370004  |  SKU: D1-DCN-D_SPI_993_500

Concentrated, color- and fragrance-free all-purpose cleaner

Clear choice for professionals: TheD-CON Crystal Clear APC All-Purpose Cleaneroffers aexcellent cleaning performancewithout the disadvantages of colorants and fragrances. Its high concentration and versatility make it theperfect tool for every detailer.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Idealny środek czyszczący dla profesjonalistów nazywa się D-CON Crystal Clear APC Uniwersalny środek czyszczący

D-CON Crystal Clear APC Uniwersalny środek czyszczący to środek, po który sięgasz przy każdej robocie detailingowej. Ten APC bez barwnika i zapachu powstał z myślą o detailerach i osobach zajmujących się przygotowaniem aut, a z Tornador Cleaning Gun dogaduje się idealnie. Dzięki mocnej formule zrywa plamy i brud z dywanów, opon, silników i wielu innych powierzchni.

  • Bez barwnika i zapachu: nie zostawia osadu i jest idealny na delikatne powierzchnie.
  • Mocno skoncentrowany: rozcieńczasz go porządnie (wnętrze 5:1, zewnątrz 3:1).
  • Sprawdza się wszędzie: idealny do dywanów, opon, komór silnika i nie tylko.

Czyszczenie bez barwnika i zapachu dla maksymalnej skuteczności

D-CON Crystal Clear APC wyróżnia się na tle innych środków dzięki formule bez barwnika i zapachu. Zwykłe środki do powierzchni często są naładowane barwnikami i zapachami, które zostawiają osad i mogą uszkodzić powierzchnię. D-CON Crystal Clear APC to pomija, więc dostajesz więcej siły czyszczenia i przyjemniejszą robotę. Bezbarwne surfaktanty trzymają plamy i przebarwienia z daleka, a chemia bez zapachu sprawia, że czyszczenie jest znacznie milsze.

Wysokie stężenie dla skutecznego czyszczenia

Ten wysoko skoncentrowany uniwersalny środek czyszczący rozcieńczasz tak, jak potrzebujesz, dzięki czemu starcza go na długo. Do wnętrza zalecamy rozcieńczenie 5:1, a na zewnątrz rozcieńczenie 3:1. Ta elastyczność robi z D-CON Crystal Clear APC rzecz obowiązkową dla detailerów pro.

Wszechstronny na każdym froncie

D-CON Crystal Clear APC to prawdziwy uniwersał. Czy to dywany, opony, silniki czy inne powierzchnie – ten środek radzi sobie z każdym wyzwaniem. Jego mocna formuła wyciąga nawet najbardziej uparty brud i zostawia dokładne czyszczenie bez osadu. A ponieważ działa delikatnie, jest łagodny dla powierzchni, więc używasz go praktycznie wszędzie.

Masz wątpliwości co do D-CON Crystal Clear "APC" Uniwersalny środek czyszczący? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON Crystal Clear "APC" Uniwersalny środek czyszczący

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P337+P313
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_SPI_993_500
  • EAN
    8720986370004
  • Gewicht
    570 g

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

D-CON auf Detailing1 kaufen