Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Snow-Foam-Concentrate Piana myjąca 1000ml

$24.39 $40.65
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($24.39 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
2 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
D-CONSnow-Foam-Concentrate Piana myjąca 500ml
Ograniczona ilość (5 szt.)
SKU D1-DCN-D_CWS_803_500EAN 8720986370158
$12.19 $20.33
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($24.38 / l)
D-CONSnow-Foam-Concentrate Piana myjąca 5L
SKU D1-DCN-D_CWS_803_5000EAN 8720986370165
$88.30
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($17.66 / l)
Ausverkauft
D-CONSnow-Foam-Concentrate Piana myjąca 2x 500ml set
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DCN-D_CWS_803_500-2EAN 8720986370158
$24.39 $40.65
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($24.39 / l)
D-CONSnow-Foam-Concentrate Piana myjąca 3x 500ml set
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DCN-D_CWS_803_500-3EAN 8720986370158
$36.59 $60.97
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa ($24.39 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8720986370158  |  SKU: D1-DCN-D_CWS_803_500-2

Ultimate cleaning foam for scratch-free car care

The cleansing foam fromD-CON Snow Foam Concentrateensures a scratch-free, thorough car wash and protects wax, sealants and ceramic coatings.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Najlepsza piana myjąca o zapachu mango to D-CON Snow-Foam-Concentrate

Piana D-CON Snow-Foam-Concentrate daje ci idealne rozwiązanie na mycie bez rys. Czy zgarniesz 500 ml, czy 5 L, ta piana myje auto dokładnie i delikatnie. D-CON Snow-Foam jest bezpieczny dla wax, sealant i ceramic coating, a kładzie gęstą pianę, która zdejmuje nawet uparty brud.

  • Chroni powierzchnie: bezpieczny dla wax, sealant i ceramic coating
  • Gęsta piana: idealna na mycie bez rys
  • Dwa rozmiary: 500 ml i 5 L

Czyste mycie z D-CON Snow-Foam

D-CON Snow-Foam robi gęsty, pieniący szampon, który trzyma mycie bez rys. Gęsta, śliska piana ściąga nawet uparty brud bez ryzyka porysowania. Każdy detailer wie, że niedbałe mycie potrafi uszkodzić lakier, z tą pianą to już przeszłość.

Wszechstronna i pięknie pachnie

Szampon D-CON Snow-Foam ma ekskluzywny zapach mango i świetnie sprawdza się z lancą i pistoletem do piany. Delikatna formuła o neutralnym pH trzyma z dala zacieki i smugi, a nie zdejmuje wax ani sealant. Wiesz, że twoje auto jest zadbane jak trzeba.

Więcej blasku i ochrony

Poza dokładnym myciem D-CON Snow-Foam Concentrate dodaje wzmacniacze blasku, które odżywiają twoje warstwy wax, sealant czy ceramic coating. Twoje auto nie tylko lśni, zostaje chronione na dłużej.

Masz wątpliwości co do D-CON Snow-Foam-Concentrate Piana myjąca? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON Snow-Foam-Concentrate Piana myjąca

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P337+P313
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    2x 500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CWS_803_500-2
  • EAN
    8720986370158
  • Gewicht
    1 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Passend dazu im Ratgeber

Pokaż wszystkie
D-CON auf Detailing1 kaufen